Vaginální mykóza

202
9.6.13 11:54

vag. mykóza

Zdravím, už dlouhou dobu mě trápí mykóza a nevím co s tím, doktorka mi předepsala canesten, ale ten pomohl jen na pár dní a potíže nadále pořád přetrvávají, potíže zmírnil gel na intimní hygienu LACTACYD, ale ráda bych se té mykózy zbavila úplně, cítím se opravdu špatně a pořád na to musím myslet.. opravdu nepříjemná záležitost, máte s tím nějaké zkušenosti, že se vám toho podařilo zbavit? díky :|

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33965
9.6.13 12:08

@teriiiy spíš by to chtělo něco silnějšího a během léčby se zdržet poh. styku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38140
9.6.13 12:09

Ahoj, me trapi uz dlouho a taky se toho ne a ne zbavit, nejvic mi zatim pomaha vyplach rosalginem a mam doporuceny od dr. 5dni po kazde menstruaci po dobu 5ti dnu uzivat globule (dostupne i bez predpisu), nejlepsi asi gynopevaryl, ale zatim jsem mela klid max. 2 mesice, jinak se mi to porad vraci :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33965
9.6.13 12:13

@jane-e ahojky..kdysi jsem na výtoky docela trpěla. dr mě pak předepsal něco silnějšího..byly to myslím 3 pilule a od té doby fakt klid. Výplachy typu rosalgin nebo dostupné čípky mě pomohly pouze na chvíli :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
9.6.13 12:30

Denisa 76: a jak se to jmenovalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1396
9.6.13 12:35

@teriiiy omezit cukry v jídelníčku, nenosit upnuté prádlo a oblečení(aby se nezapařila)nekoupat se ve vaně ale jen sprchovat, mydlit se jen mýdlem na intimní hygienu, pokud člověk užívá antibiotika tak zároveň preventivně zavádět globule(např. boraxové)během léčby nesexovat a přeléčit partnera(nemusí mít žádný problém ale po tvém přeléčení tě „nakazí“ znova).mě pomohla i změna antikoncepce, teď mám depo-proveru v které není to co je v normálních práškách(nevzpomenu si jak se to jmenuje)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38140
9.6.13 12:35

@denisa 76 ja mam ty vyplachy uz defacto jako prevenci a kdyz to dodrzuju, tak je to lepsi, jinak ty klasicky globule mi taky nepomohly, ten gynopevaryl je docela dobrej a ted tu jeste mam nejaky prasky, ktery maji posilit tu mikrofloru ci co, tak uvidim, ale uz me to neba.. ja mela driv taky problemy, ale od tehotenstvi a po porodu je to teda fakt desny :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33965
9.6.13 12:43

@teriiiy ty prášky si už nepamatuju, ale dr mě je dal, když se mě výtoky pořád vracely. Jinak jsem užívala Clotrimazol..Klion nebo Polygynax ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33965
9.6.13 12:46

@jane-e možná bych zašla na gyndu na stěry a pak to spíš přeléčila a je dobrý, když je léčený i manžel, aby to mělo ten správný efekt. Mě to jinak způsobuje hlavně koupání v létě :cert: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
9.6.13 12:49

Ahoj, mě nejvíc pomohly ty boraxove globule, preventivně vyplachy rosalginem a laktobacily jako doplněk stravy…od ty doby mam klid… bylo to na deset dnu, pak swm to hned zopakovala a ted mam svatej pokoj… obcas si udělam ten vyplach ale jinak parada bez problemu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38140
9.6.13 12:53

@denisa 76 mozna blby dotaz, ale jak by se mel prelecit chlap? sexem to u nas nebude, jelikoz pouzivame kondom :nevim:
ja bych hlavne mela prestat jist sladky, pak by to mozna nebylo celkove tak spatny :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4999
9.6.13 12:57

Ahoj, u mě nejlíp zabírá Gyno-Pevaryl a Candibene, Polygynax je taky dobrej, ale ten je na předpis. Ale záněty se občas vracely. Začala jsem na radu gynekologa spodní prádlo prát v mýdlovém nedráždivém pracím prostředku a od tý doby o moc lepší. ;-)
Jinak kamarádce se to taky pořád vracelo a přišla na to, že je to tím, že si nechávala žiletku na vaně, takže byla pořád ve vlhku, množily se na ní bakterie a když se pak kamarádka vyholila, tak z toho byl hned zánět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33965
9.6.13 12:58

@jane-e tak cukry taky k tomu přispívají :cert: :cert:
Zkus ještě tyhle kuličky..doporučují je i lékaři http://www.nonrx.cz/…3g-0.6g.html
No tak když používáte kondom chlapby měl být v pořádku. My ho nepoužíváme tak mě dr vždycky dá pro manžela mastičku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33965
9.6.13 12:59

@jane-e jinak ještě je dobrý nosit pouze bavlněné prádlo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11626
9.6.13 13:30

@teriiiy Mě na mykozu pomohlo http://candida.heureka.cz/…migel-4x5ml/ nebo http://candida.heureka.cz/…ecenze/.Taky jsem na to trpěla a hodně a až tohle pomohlo. V obou je tea tree olej a ten je na na zbavení mykozy dobrej…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat