Váha a nevolnost v 30tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lesanka22
Stálice 71 příspěvků 1 inzerát 14.04.19 09:02
Váha a nevolnost v 30tt

Ahojky maminy :dance: chtěla bych se zeptat první 4mesice mi trápili nevolnosti pak jsem si tehu užívala…ale teď od toho 7mesice se mi zas nevolnosti občas vrací. Navíc jsem za celou dobu přibrala jen 5kg a dnes zjistila ze jsem ještě kilo zhubla :nevim: je to normální ani nemám žádné bříško Vypadam sotva na 4mesic..tak si říkám zda to nemůže miminku nějak ublížit na vyvoji 8o děkuji :srdce:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 30. týden těhotenství?

Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 14.04.19 09:06

Pokud u doktora všechno v pohodě a miminko prospívá, tak bych to neřešila. Já jsem u prvního taky neměla žádné břicho, u druhého mi taky nevěřili, že už jsem tak moc těhotná…
Hlavně se nestresovat.

Uživatel je onlinelachtanice86
Echt Kelišová 7606 příspěvků 14.04.19 09:32

Břicho mi vyslovilo až někdy kolem 35tt a přibrala jsem jen 7kilo. Pokud je vše ok na kontrolách tak bych to neresila

Aduš8
Závislačka 4120 příspěvků 14.04.19 09:34

Jsem 25.tt a na váze mám nahoře kilo. A to jsem žádnými nevolnosti netrpěla, jen chuť k jídlu prostě chybí. Neboj, miminku to neublíží, pokud jíš vyváženou stravu, vezme si, co potřebuje. Při prvním jsem přibrala 30kg a to jsem se cítila daleko hůř. Nevolnosti mi začínají, žaludek tlačí a pálí žáha. Mimčo už začíná tlačit. Neboj, vše bude v pořádku :kytka:

fly.zuzka
Kecalka 123 příspěvků 15.04.19 23:24

Za cele tehu jsem přibrala 7 kg. Bříško jsem taky moc neměla. Den po porodu jsem byla plocha jak prkno. Mimi je v pořádku.

Váš příspěvek
Reklama