Váha před a po kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 10:52
Vaha pred a po kojeni

Holky je v poradku kdyz mi mala vazila pred kojenim 3188 a po 3200? Staci to? :roll:

Reakce:
Lynette
Echt Kelišová 8856 příspěvků 22.07.19 10:55
@Anonymní píše:
Holky je v poradku kdyz mi mala vazila pred kojenim 3188 a po 3200? Staci to? :roll:

No jestli prso pustila sama od sebe a pak ti nedělala cucfleky na rameni a nesnažila se ti sát prst který jsi jí dala na pusu, tak jí to stačilo. To neznamená že za dvě hodiny nevypije víc. :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 11:05

@Lynette protoze podle toho me pusti domu jestli to staci nebo ne a uz chci jit takze to je v pohode jo? Sala totiz hezky ale pak usla a uz nechce a navazila jsem 12g navic

g.sandova
Kelišová 5977 příspěvků 22.07.19 11:20

No podle jednoho kojení to nejde posoudit, ne?

Popokatepetla
Závislačka 3475 příspěvků 22.07.19 11:23

I kdyby to lékařům nestačilo, držet tě v porodnici násilím nikdo nemůže. Pokud už chceš jít domů, stačí to říct.
PS: Navíc to vážení je dost nepřesné a v podstatě nevypovídající.

kjhui
Závislačka 2641 příspěvků 22.07.19 11:30

Tak to záleží na tom kolik bude vážit při vizitě, ne? Se za pět minut vykaká a bude mít o deset deka míň. Není pevná váha, ale podle porodní váhy a procenta z toho.

A jestli myslíš rozkojení, tak to není podle toho kolik vypije u jednoho kojení ale jestli je setrvalý vzestup nebo kolísavý ale větší objem. Dvanáct gramů/mililitrů může být u čtyřikilového mimina málo a u dvoukilového super výsledek.

Lucie_Sx
Závislačka 3999 příspěvků 22.07.19 12:13

Důležitý je počet porůčaných plenek a to, aby měla správnou techniku kojení, aby pila plnohodnotně. Poznáš to tak, že dělá dlouhé, táhlé loky, čelist se pomalu a pravidelně pohybuje nahoru dolů. Při vážení jednou za den váha stagnuje nebo jde nahoru.
Podle naváženého jednoho kojení to nelze posoudit.

Lynette
Echt Kelišová 8856 příspěvků 22.07.19 12:28
@Anonymní píše:
@Lynette protoze podle toho me pusti domu jestli to staci nebo ne a uz chci jit takze to je v pohode jo? Sala totiz hezky ale pak usla a uz nechce a navazila jsem 12g navic

chtějí 10 g takže 12 je ok. ale jde o to kolik přibere.

Váš příspěvek
Reklama