Váha v 16 tt

Anonymní
10.9.21 07:06

Váha v 16 tt

Dobrý den.. Jsem v 16 tt. Doteď jsem měla příbytek váhy cca 2 kg na 61kg téměř. Nevolnosti žádné. 160 cm/59 výchozí váha, sportovni typ. Dneska stoupnu na váhu a nic. Dokonce 59. Splasklo mi i břicho které do té doby narostlo. Nevadí to něčemu? U první dcery jsem měla 6 kg celkově příbytek ale žádné hubnutí. Jim normálně..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2061
10.9.21 07:10

Nevadí to. Dulezity je, jestli roste mimco, ne ty. :) neco by se melo pribrat az po 20tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.21 07:11

@DandátkoP myslíš že mi vyjedl nějaký mini břišní tuk co jsem měla? :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.21 07:14

Jinak nejsem nějak pevná, že by bylo extra co hubnout..

• Citovat
  • Nahlásit
2061
10.9.21 07:24

Hele ja jsem byla na kontrole 21tt a taky jsem neco zhubla a ani sestra nic nerekla. Pak uz jsem pomalu pribirat zacala. A nemela jsem zadny problemy, nezvracela jsem, nic. Ani nebylo videt moc bricho. To mi vykouklo trosku az okolo 22tt, ale spis jakobych se prejedla. :) No a v 30tt kdyz jsem vzala mikču na sebe, tak nebylo ani videt, ze jsem tehotna. :lol: Ted budu 35tt a prijdu si konecne jak sud, ale stejne nemam nejak velky bricho, ktery by me omezovalo. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.21 07:27

@DandátkoP @DandátkoP
Takže to se dá předpokládat že budu mít jak s prvním.. To jsem měla jak ty. Byl podzim zima a nikdo pod bundou netušil, že čekáme. Po porodu všichni zírali jak to že mám dítě v kočárku. :lol: díky za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
2143
10.9.21 07:27

Za měsíc rodim a mam o 2 kila míň než normálně, břicho trochu roste až teď a zadek, stehna, boky mizí - nestresuj se a buď ráda, že nejsi jak obelix, mimčo má v břiše místa dost a pokud ono roste jak má, tak je vše v pořádku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
529
10.9.21 07:56

Nevadí, každá to má jinak. Já teď ve 40.tt mám jen 1,5 kg nahoře. Miminko bez problémů pribira.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1283
10.9.21 11:09

Buď ráda, co bych za to dala :lol:
Jsem ve 22tt, všichni se mě už ptají kdy rodím a zadek mám snad větší jak to břicho.
Nahoře mám 10kg a nervuju se, jestli to po porodu dám dolů :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
509
10.9.21 11:20

Ty jo, holky, to zírám… za 9 měsíců přibrat 2kg? já myslela, že bez těch 10-12kg minimálně se to tehotenstvi neobejde 8o nebo jste meli vyssi vahu uz na zacatku tehotenstvi?
asi uplne nechapu, jak je to mozne, to vam roste brisko a mizi zadek nebo jak? :lol:
ja mam startovni 168/55, zacinam 3. mesic a pritel furt, ze nemam bricho :zed: :lol: ze se tesi, az budu mit bricho… nafoukla jsem a pribrala jsem od zacatku asi 1-1,5kg, ale uprimne bych byla rada, kdyby ta vaha nenarustala prilis rychle, v cemz mi trochu brani moje chute na sladke :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.21 11:42

@JitulkaJ
Asi i genetika. Jedla jsem u malé jak prase a ve 40 tt jsem měla fakt 5,5 kg nahoře. Malá vážila 3,5. Výchozí váha 55 kg na 160 cm. Biologická matka měla 6 děcka a u všech přibrala maximálně 7 kg.

• Citovat
  • Nahlásit
2061
10.9.21 12:44

@JitulkaJ tak jestli zacinas 3. mesic a uz pribiras, tak asi naberes vic :).. stejne je to jedno, proste jde o to, aby byl vzdycky prcek zdravej :srdce:… jo a taky jsem se tesila, az budu mit bricho :lol: ted se uz tesim, az porodim. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
509
10.9.21 13:10
@DandátkoP píše:
@JitulkaJ tak jestli zacinas 3. mesic a uz pribiras, tak asi naberes vic :).. stejne je to jedno, proste jde o to, aby byl vzdycky prcek zdravej :srdce:… jo a taky jsem se tesila, az budu mit bricho :lol: ted se uz tesim, az porodim. :lol:

to cca kilo na 9+5 mi prijde docela v pohode, kdyby to takhle slo dal, tak to bude super :lol: :lol:
ale je mi jasny, ze ten narust nebude linearni :lol: holt se budu muset casem trochu krotit :lol: :lol:
jojo, taky si rikam, ze zdravi je nejprednejsi :srdce: neni mi vubec spatne, tak si rikam, jak si to tehotenstvi muzu uzivat, ale na druhou stranu mezi kazdym utz a kontrolou je clovek tak trochu neklidnej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2061
10.9.21 13:35

@JitulkaJ to chapu, ja nebyla trochu neklidna, ja byla uplne tragicky moc neklidna. Ale az ucitis pohyby, tak se to trosku zlepsi a nebudes uz tolik nervozni. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
712
10.9.21 13:59
@JitulkaJ píše:
Ty jo, holky, to zírám… za 9 měsíců přibrat 2kg? já myslela, že bez těch 10-12kg minimálně se to tehotenstvi neobejde 8o nebo jste meli vyssi vahu uz na zacatku tehotenstvi?
asi uplne nechapu, jak je to mozne, to vam roste brisko a mizi zadek nebo jak? :lol:
ja mam startovni 168/55, zacinam 3. mesic a pritel furt, ze nemam bricho :zed: :lol: ze se tesi, az budu mit bricho… nafoukla jsem a pribrala jsem od zacatku asi 1-1,5kg, ale uprimne bych byla rada, kdyby ta vaha nenarustala prilis rychle, v cemz mi trochu brani moje chute na sladke :lol: :lol:

U ctvrteho tehotenstvi jsem pribrala 6 kg. Startovni 174/60. Mala vazila 3,6 kg. Jeste do 35 tt jsem vypadala jako vic najedena, ale pred porodem uz jsem mela poradne bricho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat