Špinění 7 tt

Anonymní
9.9.21 14:20

Špinění 7 tt

Ahoj holky,
Včera jsem byla objednaná na první prohlídku u Dr. Jsem na začátku 7 tt. Ráno jsem na toaleťáku našla krev, ihned jsem volala doktorce, měla jsem hned přijet. Dala mi Utrogestan (2 ráno a 2 večer).
O těhotenství se semnou nebavila, jen se mě ptala, kdy byl pozitivní těhu test a udělala vnitřní sono. Na utz byla taková kulička, u které mi řekla, že je možnost nahromážděné krve, nebo mimoděložního těhu. Prý při bolestech v podbříšku ji mám okamžitě navštívit nebo přímo pohotovost..Na závěr mě poslala na odběry krve.
Bolesti žádné nemám, odpoledne už jsem jen slabě špinila a poté to přestalo úplně.
Teď druhý den opět bez špinění a bolestí.
Mám neskutečný strach, že se něco děje.. další kontrola mě čeká zítra hned ráno (to mi odůvodnila tím, že pokud budu muset do nemocnice, ať tam nejedu večer).
Opravdu nevím co mám zítra očekávat… setkal se někdo s takovou situací, a dopadla dobře? 🥺 děkuji.. případné otázky vám ráda zodpovím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
530
9.9.21 14:23

V 7tt je to buď a nebo. Pokud je těhotenství prosperující bude prosperovat dal s léčbou i bez, pokud ne, tak mu nepomuze ani svecena voda? Kulička byla v děloze? Víš kdy byla ovulace? Kdy byl pozitivní test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24455
9.9.21 14:27

Takhle v začátku se může stát cokoliv, můžeš mít zítra na utz srdíčko, můžeš do zítra potratit nebo může vidět to mimoděložní :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2038
9.9.21 14:31

A 7tt ses si jista? To uz by melo byt videt i srdicko. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26352
9.9.21 15:04

V 7 tt už by měla na utz vidět jasnou dutinku i se zárodkem, možná i se srdeční akcí. Ale je možné, že jsi měla ovulaci později a jsi těhotná kratší dobu. Třeba v 5-6 tt ještě není na některých přístrojích jasně detekovatelné, co je který flek v děloze. Proto se ptala na test a poslední ms a poslala tě na krev. Hlídat se máš kvůli možnosti mimoděložního. Prostě je to ještě nejisté, nejasné. Ale neves hlavu. Může to být úplně v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578
9.9.21 15:08

Ahoj, Chapu tvé obavy. Prošla jsem si mimodeloznim tehu. Myslím si, ze je to stejný případ. V 7tt by měl být vidět gestační váček, případně srdíčko. Kazdopadne, každé tělo je jiné. Bohužel musis počkat. Nic jiného se delat nedá. Drzim moc palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat