Vánoce s přítelem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 14:42
Vánoce s přítelem

Ahoj, do Vánoc je sice ještě spousta času, ale zajímal by mě váš názor. S Přítelem jsme spolu rok, ja bydlím stále s rodiči, přítelovi rodiče jsou rozvedení a jeho mamka se znovu vdala a žije v zahraničí. Přítel bydlel s bratrem a jeho přítelkyní, teď je ale přes týden pryč, protože pracuje daleko a víkendy trávíme víceméně už jen unás doma. Loni na Vánoce jsme spolu byli krátce a nijak to nerešili ( já byla klasicky doma a přítel u bráchy). Když jsme ale pár dní zpátky začali jen tak mluvit o Vánocích přítel říkal, že už se mu vlatně být na štědrý den s bráchou a jeho přítelkýní vůbec nechce…a tak z toho vyznělo, že by byl vlastně rád, kdyby mohl být u nás :D já bych samozřejmě byla taky ráda, ale na druhou stranu úplně nevím, jak se na to budou tvářit naši a sama si řikám, jestli to po roce není trošku „moc“ jestli mi rozumíte :mrgreen: Vím, že je to hloupost a záleží na nás a na našich, ale jen mě zajímal názor někoho jiného, díky :srdce:

Reakce:
Russet
Extra třída :D 12262 příspěvků 20.09.18 14:45
@Anonymní píše:
Ahoj, do Vánoc je sice ještě spousta času, ale zajímal by mě váš názor. S Přítelem jsme spolu rok, ja bydlím stále s rodiči, přítelovi rodiče jsou rozvedení a jeho mamka se znovu vdala a žije v zahraničí. Přítel bydlel s bratrem a jeho přítelkyní, teď je ale přes týden pryč, protože pracuje daleko a víkendy trávíme víceméně už jen unás doma. Loni na Vánoce jsme spolu byli krátce a nijak to nerešili ( já byla klasicky doma a přítel u bráchy). Když jsme ale pár dní zpátky začali jen tak mluvit o Vánocích přítel říkal, že už se mu vlatně být na štědrý den s bráchou a jeho přítelkýní vůbec nechce…a tak z toho vyznělo, že by byl vlastně rád, kdyby mohl být u nás :D já bych samozřejmě byla taky ráda, ale na druhou stranu úplně nevím, jak se na to budou tvářit naši a sama si řikám, jestli to po roce není trošku „moc“ jestli mi rozumíte :mrgreen: Vím, že je to hloupost a záleží na nás a na našich, ale jen mě zajímal názor někoho jiného, díky :srdce:

Jestli ho vaši snesou, tak proč ne. Na Vánoce nás je skoro vždycky víc. Je to veselejší.

Markéta80
Hvězda diskuse 40526 příspěvků 20.09.18 14:46

a ty chceš co? Chceš s ním být na Vánoce? Zeptej se doma co oni na to. Mne by to přišlo normální mu nabídnout aby byl u Vás pokud s Tvojí rodinou vychází dobře ;)

Ivana 85
Závislačka 3092 příspěvků 20.09.18 14:50
@Anonymní píše:
Ahoj, do Vánoc je sice ještě spousta času, ale zajímal by mě váš názor. S Přítelem jsme spolu rok, ja bydlím stále s rodiči, přítelovi rodiče jsou rozvedení a jeho mamka se znovu vdala a žije v zahraničí. Přítel bydlel s bratrem a jeho přítelkyní, teď je ale přes týden pryč, protože pracuje daleko a víkendy trávíme víceméně už jen unás doma. Loni na Vánoce jsme spolu byli krátce a nijak to nerešili ( já byla klasicky doma a přítel u bráchy). Když jsme ale pár dní zpátky začali jen tak mluvit o Vánocích přítel říkal, že už se mu vlatně být na štědrý den s bráchou a jeho přítelkýní vůbec nechce…a tak z toho vyznělo, že by byl vlastně rád, kdyby mohl být u nás :D já bych samozřejmě byla taky ráda, ale na druhou stranu úplně nevím, jak se na to budou tvářit naši a sama si řikám, jestli to po roce není trošku „moc“ jestli mi rozumíte :mrgreen: Vím, že je to hloupost a záleží na nás a na našich, ale jen mě zajímal názor někoho jiného, díky :srdce:

A kolik vam je?Mne neprijde po roce chozeni ze byt spolu na Vanoce je trochu moc.Naopak by mi po roce prislo divny aby jste spolu nebyli.

vertunka
Závislačka 4734 příspěvků 20.09.18 14:54

Asi záleží kolik vám je a jak ho rodiče berou.

andelka83
Generální žvanilka 20219 příspěvků 20.09.18 14:57

Mně to nepřijde brzo zase,ale záleží na rodičích. Kolik vám je? Zas když nemá rodiče se kterými by byl a brácha bude taky s přítelkyní..

Ennny
Ukecaná baba ;) 1827 příspěvků 20.09.18 15:00

Nemyslím si že je to brzo pokud vám teda není 15 :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 15:03

Mně bude za chvíli 22, přítelovi je 24. Jde spíš o to, že tu nemá " tu klasickou" rodinu, takže s rodičema být nemůže, jinak by to bylo asi jiné. Já budu samozřejmě ráda, když bude u nás. Jen jsem od Vás asi potřebovala slyšet, že je to v pohodě :) děkuju, zakl.

Venetia
Hvězda diskuse 37694 příspěvků 20.09.18 15:08
@Anonymní píše:

můj syn měl přes dva roky přítelkyni , pk spolu i bydleli , ale na vánoce oba jeli k rodičům , syn ke mně a ona domů

blumen
Hvězda diskuse 42896 příspěvků 20.09.18 15:17

Pokud rodice souhlasi, problem v tom nevidim.

andelka83
Generální žvanilka 20219 příspěvků 20.09.18 15:20
@Anonymní píše:
Mně bude za chvíli 22, přítelovi je 24. Jde spíš o to, že tu nemá " tu klasickou" rodinu, takže s rodičema být nemůže, jinak by to bylo asi jiné. Já budu samozřejmě ráda, když bude u nás. Jen jsem od Vás asi potřebovala slyšet, že je to v pohodě :) děkuju, zakl.

Zeptej se rodičů.
Jinak mi přijde hezké vzít k sobě na Vánoce někoho kdo nemá v tu dobu s kým být ( jeho brácha třeba už by taky rád byl jen s přítelkyní).

kilčo
Kecalka 174 příspěvků 20.09.18 15:27
@Anonymní píše:
Mně bude za chvíli 22, přítelovi je 24. Jde spíš o to, že tu nemá " tu klasickou" rodinu, takže s rodičema být nemůže, jinak by to bylo asi jiné. Já budu samozřejmě ráda, když bude u nás. Jen jsem od Vás asi potřebovala slyšet, že je to v pohodě :) děkuju, zakl.

proč ne? Jako matka si neumím představit,ani kdybych žila v austrálii třeba,že svému byt dospělému synovi,který je sám,nenabídku,aby přijel… a co jeho otec?

Už jste oba dost staří jinak,žádní puboši na sš; ty už pracuješ? Pokud ano, tak nechápu,proč už jste se nesestěhovali,není nač čekat,život chvátá kolem rychlostí blesku kočko :pankac:

1Bublina
Kecalka 312 příspěvků 20.09.18 18:05

Mého teď už manžela jsem poznala v srpnu. Dali jsme se dohromady v září a na Vánoce už byl u nás. Mně bylo tehdy 21. Takže nevidím problém :mavam:

SweetS
Nováček 4 příspěvky 20.09.18 18:42
V pohode
@Anonymní píše:

Ja na tom nevidim nic divneho. S pritelem jsme spolu 4 mesice a je u nas doma u rodicu temer denne a na Vanoce u nas bude taky. Je to asi i na postoji rodicu, mamka mu nabidla tykani a s mym tatkou jsou kamaradi, ale kdyby nebyli rodice tolerantni, tak tam neni..teprve si bydleni zarizujeme, takze nemame kam jinam jit :zed: ja bych to nehrotila..prece jenom jde o pohodove posezeni a veceri :)

venulka1
Kecalka 278 příspěvků 20.09.18 23:24

Těžko rict my spolu byly poprve vecer az kdyz jsme spolu bydleli pro to bylo poprve a bylo to jine jinak cca 3r jsme spolu byly pres den vecer se svymi rodici a od 26 spolu silvestra taky spolu je fakt ze by mi prislo divný kdyby mel byt u nas uz vuci sourozencum..je to jen na dohode u vas doma

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Těžkej Pokondr zuří kvůli cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >