Vánoce s přítelem

Anonymní
20.9.18 14:42

Vánoce s přítelem

Ahoj, do Vánoc je sice ještě spousta času, ale zajímal by mě váš názor. S Přítelem jsme spolu rok, ja bydlím stále s rodiči, přítelovi rodiče jsou rozvedení a jeho mamka se znovu vdala a žije v zahraničí. Přítel bydlel s bratrem a jeho přítelkyní, teď je ale přes týden pryč, protože pracuje daleko a víkendy trávíme víceméně už jen unás doma. Loni na Vánoce jsme spolu byli krátce a nijak to nerešili ( já byla klasicky doma a přítel u bráchy). Když jsme ale pár dní zpátky začali jen tak mluvit o Vánocích přítel říkal, že už se mu vlatně být na štědrý den s bráchou a jeho přítelkýní vůbec nechce…a tak z toho vyznělo, že by byl vlastně rád, kdyby mohl být u nás :D já bych samozřejmě byla taky ráda, ale na druhou stranu úplně nevím, jak se na to budou tvářit naši a sama si řikám, jestli to po roce není trošku „moc“ jestli mi rozumíte :mrgreen: Vím, že je to hloupost a záleží na nás a na našich, ale jen mě zajímal názor někoho jiného, díky :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26969
20.9.18 14:45
@Anonymní píše:
Ahoj, do Vánoc je sice ještě spousta času, ale zajímal by mě váš názor. S Přítelem jsme spolu rok, ja bydlím stále s rodiči, přítelovi rodiče jsou rozvedení a jeho mamka se znovu vdala a žije v zahraničí. Přítel bydlel s bratrem a jeho přítelkyní, teď je ale přes týden pryč, protože pracuje daleko a víkendy trávíme víceméně už jen unás doma. Loni na Vánoce jsme spolu byli krátce a nijak to nerešili ( já byla klasicky doma a přítel u bráchy). Když jsme ale pár dní zpátky začali jen tak mluvit o Vánocích přítel říkal, že už se mu vlatně být na štědrý den s bráchou a jeho přítelkýní vůbec nechce…a tak z toho vyznělo, že by byl vlastně rád, kdyby mohl být u nás :D já bych samozřejmě byla taky ráda, ale na druhou stranu úplně nevím, jak se na to budou tvářit naši a sama si řikám, jestli to po roce není trošku „moc“ jestli mi rozumíte :mrgreen: Vím, že je to hloupost a záleží na nás a na našich, ale jen mě zajímal názor někoho jiného, díky :srdce:

Jestli ho vaši snesou, tak proč ne. Na Vánoce nás je skoro vždycky víc. Je to veselejší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51631
20.9.18 14:46

a ty chceš co? Chceš s ním být na Vánoce? Zeptej se doma co oni na to. Mne by to přišlo normální mu nabídnout aby byl u Vás pokud s Tvojí rodinou vychází dobře ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3935
20.9.18 14:50
@Anonymní píše:
Ahoj, do Vánoc je sice ještě spousta času, ale zajímal by mě váš názor. S Přítelem jsme spolu rok, ja bydlím stále s rodiči, přítelovi rodiče jsou rozvedení a jeho mamka se znovu vdala a žije v zahraničí. Přítel bydlel s bratrem a jeho přítelkyní, teď je ale přes týden pryč, protože pracuje daleko a víkendy trávíme víceméně už jen unás doma. Loni na Vánoce jsme spolu byli krátce a nijak to nerešili ( já byla klasicky doma a přítel u bráchy). Když jsme ale pár dní zpátky začali jen tak mluvit o Vánocích přítel říkal, že už se mu vlatně být na štědrý den s bráchou a jeho přítelkýní vůbec nechce…a tak z toho vyznělo, že by byl vlastně rád, kdyby mohl být u nás :D já bych samozřejmě byla taky ráda, ale na druhou stranu úplně nevím, jak se na to budou tvářit naši a sama si řikám, jestli to po roce není trošku „moc“ jestli mi rozumíte :mrgreen: Vím, že je to hloupost a záleží na nás a na našich, ale jen mě zajímal názor někoho jiného, díky :srdce:

A kolik vam je?Mne neprijde po roce chozeni ze byt spolu na Vanoce je trochu moc.Naopak by mi po roce prislo divny aby jste spolu nebyli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4920
20.9.18 14:54

Asi záleží kolik vám je a jak ho rodiče berou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23608
20.9.18 14:57

Mně to nepřijde brzo zase,ale záleží na rodičích. Kolik vám je? Zas když nemá rodiče se kterými by byl a brácha bude taky s přítelkyní..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4629
20.9.18 15:00

Nemyslím si že je to brzo pokud vám teda není 15 :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.18 15:03

Mně bude za chvíli 22, přítelovi je 24. Jde spíš o to, že tu nemá " tu klasickou" rodinu, takže s rodičema být nemůže, jinak by to bylo asi jiné. Já budu samozřejmě ráda, když bude u nás. Jen jsem od Vás asi potřebovala slyšet, že je to v pohodě :) děkuju, zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
55758
20.9.18 15:08
@Anonymní píše:

můj syn měl přes dva roky přítelkyni , pk spolu i bydleli , ale na vánoce oba jeli k rodičům , syn ke mně a ona domů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64001
20.9.18 15:17

Pokud rodice souhlasi, problem v tom nevidim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23608
20.9.18 15:20
@Anonymní píše:
Mně bude za chvíli 22, přítelovi je 24. Jde spíš o to, že tu nemá " tu klasickou" rodinu, takže s rodičema být nemůže, jinak by to bylo asi jiné. Já budu samozřejmě ráda, když bude u nás. Jen jsem od Vás asi potřebovala slyšet, že je to v pohodě :) děkuju, zakl.

Zeptej se rodičů.
Jinak mi přijde hezké vzít k sobě na Vánoce někoho kdo nemá v tu dobu s kým být ( jeho brácha třeba už by taky rád byl jen s přítelkyní).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
20.9.18 15:27
@Anonymní píše:
Mně bude za chvíli 22, přítelovi je 24. Jde spíš o to, že tu nemá " tu klasickou" rodinu, takže s rodičema být nemůže, jinak by to bylo asi jiné. Já budu samozřejmě ráda, když bude u nás. Jen jsem od Vás asi potřebovala slyšet, že je to v pohodě :) děkuju, zakl.

proč ne? Jako matka si neumím představit,ani kdybych žila v austrálii třeba,že svému byt dospělému synovi,který je sám,nenabídku,aby přijel… a co jeho otec?

Už jste oba dost staří jinak,žádní puboši na sš; ty už pracuješ? Pokud ano, tak nechápu,proč už jste se nesestěhovali,není nač čekat,život chvátá kolem rychlostí blesku kočko :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
20.9.18 18:05

Mého teď už manžela jsem poznala v srpnu. Dali jsme se dohromady v září a na Vánoce už byl u nás. Mně bylo tehdy 21. Takže nevidím problém :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
20.9.18 18:42

V pohode

@Anonymní píše:

Ja na tom nevidim nic divneho. S pritelem jsme spolu 4 mesice a je u nas doma u rodicu temer denne a na Vanoce u nas bude taky. Je to asi i na postoji rodicu, mamka mu nabidla tykani a s mym tatkou jsou kamaradi, ale kdyby nebyli rodice tolerantni, tak tam neni..teprve si bydleni zarizujeme, takze nemame kam jinam jit :zed: ja bych to nehrotila..prece jenom jde o pohodove posezeni a veceri :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
20.9.18 23:24

Těžko rict my spolu byly poprve vecer az kdyz jsme spolu bydleli pro to bylo poprve a bylo to jine jinak cca 3r jsme spolu byly pres den vecer se svymi rodici a od 26 spolu silvestra taky spolu je fakt ze by mi prislo divný kdyby mel byt u nas uz vuci sourozencum..je to jen na dohode u vas doma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama