Vánoční cukroví 2018 - krémové

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
eliskaj
Kelišová 5584 příspěvků 10.12.18 16:05
Vánoční cukroví 2018 - krémové

Ahoj ženy, slečny a pánové,
Vánoce se blíží a čas me neúprosně tlačí - večírky, práce, besidky,… už jsem si veškeré cukroví upekla a připravila i vrchní půlku nazdobenou… ale tak nejak se mi do harmonogramu “co ještě do Vánoc” nevejde slepovani krémem… čisté teoreticky bych to dala teď čtvrtek, pátek - ale bojím se, ze je to brzo.
Jde mi o vosi hnízda, apod - maslovy krem s rumem (to je vlastně konzervant, ze) ale pak i krem, kde se sleha žloutek ve vodní lázni…
Je tu už někdo, kdo i slepuje krémem? V obchodech už maji, ale tu bude nějaký super chemicky krem :mrgreen:
Třeba se tu najde nějaká maminka cukrarka, co poradi.
Ja si říkám, ze krem by (samozřejmě uchování v lednici) měl vydržet tak dlouho, jak je trvanlivost másla? :nevim: a co ten žloutek? Když je ti ve vodní lázni a pak to bude v lednici :nevim:
Děkuji za rady! A klidně soupejte nějaké super recepty na rychle, snadné a extra dobre cukroví ;)
 Eliška

Reakce:
Denisa56
Kelišová 6469 příspěvků 10.12.18 16:10

Jednou jsem taky musela dokompletovat cukroví v předstihu, plnila jsem dva týdny před a vydrželo to. Ale nepoužívám žloutkové krémy, já dělám základ klasika - pudingovo-máslový a ten pak dochucuju, jak potřebuju, oříškama, kakaem, karamelem.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44184 příspěvků 10.12.18 16:16

Mám krémy čistě máslové (normálně do nich patří syrový žloutek, což teď v těhotenství vynechávám), do toho max. kakao, ořechy, kokos, dosladit… těch pár lžic rumu teda jako konzervant moc nepočítám, to by musel být půllitr rumu s kouskem másla a ne naopak :) No, v každém případě už víc jak čtvrt století peču a slepuju začátkem prosince, pak skladuju v chladu a nikdy se nic nezkazilo. Pravda, taky toho napeču tolik, že ideálně se dojí max. na Nový rok, nikoliv koncem ledna.

eliskaj
Kelišová 5584 příspěvků 10.12.18 16:28

@ugluk díky, mám radost! Ve čtvrtek se na to vrhnu! :potlesk:

cverunka
Závislačka 2715 příspěvků 10.12.18 18:31

@Denisa56 A pudingovy vydrží taky? Z toho mám trochu obavy.

Denisa56
Kelišová 6469 příspěvků 10.12.18 19:31
@cverunka píše:
@Denisa56 A pudingovy vydrží taky? Z toho mám trochu obavy.

Dávám do něj trochu rumu. Vydržel.

debra.morgan
Kelišová 5193 příspěvků 10.12.18 19:51
@Denisa56 píše:
Dávám do něj trochu rumu. Vydržel.

recept prosim? :kytka:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44184 příspěvků 10.12.18 20:01

Já bych byla u těch mléčně-škrobových opatrná, čisté máslo vydrží o dost víc. Bála bych se plísně. Ale pokud se to zkonzumuje rychle… Trocha rumu je spíš pro chuť než na konzervaci, aspoň já teda neumím najít hranici mezi „bude to jíst dítě, ty tři lžíce na padesát kousků ani nepozná“ a „pořádně to zakonzervuje, asi jako když naložím višně do čistého rumu, vydrží to věčnost“ :lol:

Baruunečka
Kecalka 137 příspěvků 10.12.18 20:19

@ugluk
Taky bych chtela letos delat krem bez vajíček,hlavne proto,ze uz to bude jist dcerka. Ale maslovy znam jen s pudinkem. Jak se prosim dela jen maslovy? ;)

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44184 příspěvků 10.12.18 20:41

@Baruunečka no třeba na išlské dortíčky mám: 12 dkg másla, 12 dkg cukru, 12 dkg mletých ořechů, 3 žloutky (ty jsem letos vynechala a chutná normálně), 3 lžíce meruňkové zavařeniny, 4 lžíce rumu. Na kokosové 12 dkg másla, 8 dkg cukru, 8 dkg kokosu, 1 vejce (vynecháno), 1 lžíce kakaa, rum dle chuti.
Máslovo-pudingový jsem dělala třeba do dortu, co se sní rychle, je takový odlehčenější, ale zrovna do toho cukroví je toho jen taková troška, že to nepotřebuju extra nadýchané, ale trvanlivé.

Denisa56
Kelišová 6469 příspěvků 10.12.18 21:01
@debra.morgan píše:
recept prosim? :kytka:

1 kostka másla, 1 vanilkový puding, moučkový cukr podle chuti, rum podle chuti

Uvařit puding s menším množstvím mléka, než je v návodu, místo půl litru dávám jen tři deci. Pořádně míchat, aby se nepřipálil, je to hodně hustý. Po uvaření přikrýt potravinovou fólií, aby se neudělal škraloup a nechat vychladnout. Nech to chladnout při normální pokojové teplotě, ať to má plus minus stejnou teplotu jako máslo. I rum nech ve stejné teplotě. Změklé máslo vyšlehej a po lžících zašlehávej puding a cukr a postupně rum. To je celé. Nám tenhle krém chutná, používám ho i jako základ na další krémy, dělám ho rovnou z dvojité dávky. Dělám to roky, nikdy mi nezkysnul ani nezplesnivěl. Plním cca pět dní před Štědrým dnem a cukroví nám vydrží až do Silevestra a v pohodě.

debra.morgan
Kelišová 5193 příspěvků 10.12.18 21:06

@Denisa56 díky, uvidím, možná vyzkouším :-)

vertunka
Závislačka 4814 příspěvků 13.12.18 19:12

Já už mám naplněný všechny druhy. Dělám kavove a citrónové cukroví s kremem a vždy vydrží. V chladu samozřejmě. A dneska budu dělat vosi hnízda. Ale ty se nejspíš nedočkají ani štědrého dne :mrgreen:

eliskaj
Kelišová 5584 příspěvků 13.12.18 19:17

Ja už mám teda hotovo :andel:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Autor hitu Sladké mámení bojuje o život! Textař Poštulka (75) upadl na sněhu, museli ho ihned operovat

Známý textař Vladimír Poštulka (75), který se podepsal například pod hit... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >