Vánoční dárky a milencem

20531
30.11.20 01:21

Vánoční dárky s milencem

Zdravím.
S milencem jsme se dohodli, že si dáme k Vánocům dárky tak, jako minulý rok. Mám si objednat třeba nějaký parfém na dobírku, který na poště zaplatí a odnese. Parfémům nerozumí vůbec.
Moje oblíbená značka parfémů je Thierry Mugler Angel, tento parfém mi vždy kupuje manžel, je drahý a po milenci nechci tak drahý dárek.
Minulý rok mi koupil spodní prádlo od Vietnamců, do velikosti se samozřejmě netrefil. Bylo mi malé. 8)
Mám ráda povlečení na postel s večerníčkovými motivy.
Požádali byste na mém místě o tento dárek? Není to infantilní?
Edit: překlep

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
268
30.11.20 02:36

Když se člověk do vkusu druhého netrefí, je to škoda (viz malé spodky). Takže ano, já na tvém místě bych mu to klidně nadhodila, aby šel najisto a věděl, jaký dárek ti pořídit. A nepřišlo by mi to infantilní, sama na Vánoce čekám plyšáka. :lol: Však proč ne, každý má rád jiné věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 02:56

@Klopotkova Taky mi to nepřijde dětinský..Přece když ti to udělá radost a on to může koupit, tak bych mu to určitě řekla. Mimochodem večerníčkový motivy jsou super😊

• Citovat
  • Nahlásit
80
30.11.20 03:51

A manzel pak bude doma spat v perinach s maxipsem Fikem, ktere dodal milenec? To je docela hardcore 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4112
30.11.20 05:10
@Klopotkova píše:
Zdravím.
S milencem jsme se dohodli, že si dáme k Vánocům dárky tak, jako minulý rok. Mám si objednat třeba nějaký parfém na dobírku, který na poště zaplatí a odnese. Parfémům nerozumí vůbec.
Moje oblíbená značka parfémů je Thierry Mugler Angel, tento parfém mi vždy kupuje manžel, je drahý a po milenci nechci tak drahý dárek.
Minulý rok mi koupil spodní prádlo od Vietnamců, do velikosti se samozřejmě netrefil. Bylo mi malé. 8)
Mám ráda povlečení na postel s večerníčkovými motivy.
Požádali byste na mém místě o tento dárek? Není to infantilní?
Edit: překlep

Spodni pradlo od Vietnam.no to se urval 8o. Kolik stoji ten tvuj vysneny parfem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3428
30.11.20 05:24

A jak to povlečení vysvětlíš manželovi? Nebo ho budeš mít u milence? Podle mě je „lépe schovatelný“ ten parfém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8599
30.11.20 05:59

Ten tvůj obézní impotentni smraďoch je i chuďas? Koukám ze má samé klady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6002
30.11.20 06:49
@Fukitol píše:
A manzel pak bude doma spat v perinach s maxipsem Fikem, ktere dodal milenec? To je docela hardcore 8o

To me presne napadlo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
30.11.20 07:08

@Klopotkova
V opravdovém vztahu by on věděl, čím tě potěší a ty by ses nestyděla si o to říct. Fakt nechápu, co na tom dědkovi s minulostí se svačinářkou vidíš… Spoďáry od Vietnamců. To bych mu řekla, ať letos kašle na dárky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6025
30.11.20 07:26
@karkarka píše:
Ten tvůj obézní impotentni smraďoch je i chuďas? Koukám ze má samé klady.

tady někdy o něm padlo něco blíž? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8599
30.11.20 07:40

@kve-tinka no bohužel padlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4637
30.11.20 09:32
@Fukitol píše:
A manzel pak bude doma spat v perinach s maxipsem Fikem, ktere dodal milenec? To je docela hardcore 8o
:mrgreen: že? kdyby tušil, tak má v tom povlečení noční můry :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
30.11.20 10:46
@kve-tinka píše:
tady někdy o něm padlo něco blíž? :mrgreen:

Najdi si diskuzi Problémy s milencem stále dokola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1323
30.11.20 10:52

@Fukitol ano, závidím manželovi, v peřinách od milenky manžela bych taky chtěla spát 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52601
30.11.20 12:49

@Klopotkova řekni si rovnou o povlečení na 2 postele. At z toho manžel tak něco má. Ten tvůj milenec koukám je fakt něco extra- tlustej, skoro impotent a ještě bez peněz :mrgreen: a jako bonus smrdí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat