Varikokéla a neplodnost

10
6.5.20 20:50

Varikokéla a neplodnost

Zdravím chtěla bych moc poradit přítelovi byla zjištěna varikokéla 2 stupně čeká ho spermiogram a operace chtěla bych se zeptat, jestli se někomu podařilo otěhotnět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6.5.20 21:03

Ano, pritel je take po operaci. A jiz druhe tehotenstvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
6.5.20 21:12

@MichaelaMisha děkuji to moc ráda slysim já jsem úplně z toho špatná :( o miminko jsme se ještě nesnažil nemáme pořádně zajištěny bydlení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1058
7.5.20 10:11

Manžel také prodělal operaci - následovaly dvě děti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4881
7.5.20 10:34

Manžel měl větší rozsah, operace na spermiogram nepomohla, ale dítě máme jedno a druhé na cestě :) (z IVF). Ale třeba kamarádky manžel měl také a žádná problem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
5.6.20 19:28

Varikokéla a neplodnost

Tak jsem tu zpět. Chtěla bych říct že spermogram vyšel dobře ale pořád ho to prý bolí ale na operaci se chodí když prý je neplodny ale on je plodny (operovat ho budou příští pondělí) bojím se že to špatně dopadne že bude neplodny:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5410
5.6.20 20:00

@Naysy manzel ma take odoperovano, na spermiogram operace nemela vliv - mel jej spatny pred ni i po ni, dceru mame po IUI, o druhe se snazime stejnou cestou. Ale jako urologicka sestra na materske te muzu s klidnym srdcem uklidnit, ze po operaci urcite neplodny nebude a benefity te operace jsou pro nej opravdu velke :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
14.6.20 09:45

Varikokéla a neplodnost

Dnes přítel nastupuje do nemocnice čeká ho zítra operace jsem z toho neskutečně nervózní chtěla bych se zeptat za jak dlouho vás přítel byl fit kdy jste mohli mít sex a kdy ho to přestalo bolet :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
29.6.20 20:54

@Naysy Taky sme měli. Přítel je 1,5roku po operaci a někdy při velké námaze ho to poboliva, ale každý to má jinak. A ideálně po operaci 6tydnu abstinence. Přeju hodně štěstí ať stě brzo fit. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat