Mám jít do čtvrtého miminka?

20
6.5.20 15:28

Mám jít do čtvrtého miminka?

Mám tři krásné chlapečky (6, 4,5 let a miminko 3 měsíce). U posledního jsme si nenechali říct pohlaví, bylo to překvapení u porodu:-) Trošku se bojím, že mi bude chybět holčička. Přemýšlím, zda jít do dalšího miminka. Můj pan doktor v tom nevidí problém, je mi 40, za rok v době snažení by mi bylo 41. Finance problém taky nejsou. Jen si říkám, když by se mi narodila vytoužená holčička, zda by nebyla chudák mezi kluky. Vždycky jsem chtěla holčičku a osud mi nadělil tři kluky:) Mám se s tím smířit a věnovat všechen čas mým chlapečkům?:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

605
6.5.20 15:31

Osobne bych uz do toho nesla, ale kazdy to ma jinak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7173
6.5.20 15:31

Ne, už se nemnož.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24816
6.5.20 15:33

Ne, už bych do toho nešla ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23185
6.5.20 15:33

Řekla bych že ano ( na tvou poslední větu) Buď ráda, že máš tři zdravé děti. Osobně bych do dítěte plánovaně po 40 už nešla.

Taky mám tři kluky, 10,8 a 15 měsíců. Až budou oba starší chodit do školy a k tomu budeš mít batole, tak uvidíš ten ficak. Mně bude brzo 37 a i když nás občas též napadá, jestli nepořídit parťáka i nejmladšímu, tak fakt ne. Myšlenky jsou to pěkné, ale to je tak všechno.
Holčička mi nechybí. Jednu mám v nebicku. A kupodivu po náhradě netoužím. Vážím si tří zdravých synů. Je to super.

Příspěvek upraven 06.05.20 v 15:34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19422
6.5.20 15:34

A kdyby to byl opět kluk? Chceš 4. dítě jen proto, že by to mohla být holčička?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13406
6.5.20 15:35

Tak ale taky se ti může narodit 4. kluk. V blízkém okolí mám rodinu, kde se holčička narodila až jako 7. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24816
6.5.20 15:36
@Mufina píše:
Tak ale taky se ti může narodit 4. kluk. V blízkém okolí mám rodinu, kde se holčička narodila až jako 7. :lol:

8o sedmá, no, ntvl :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
330
6.5.20 15:37

Já jsem nejstarší ze 4 dětí a jsem ráda, že všechny sourozence mám. :) Záleží na tobě, kolik dětí chceš. A taky musíš počítat s tím, že to lehce může být znovu chlapeček. ;) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13406
6.5.20 15:39
@Jančakecalka píše:
8o sedmá, no, ntvl :roll:

Jo, ale nevím, jestli chtěli za každou cenu holku, nebo prostě jen velkou rodinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3566
6.5.20 15:40

Ve 40 uz neee…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25735
6.5.20 15:40
@ukormidla píše:
Mám tři krásné chlapečky (6, 4,5 let a miminko 3 měsíce). U posledního jsme si nenechali říct pohlaví, bylo to překvapení u porodu:-) Trošku se bojím, že mi bude chybět holčička. Přemýšlím, zda jít do dalšího miminka. Můj pan doktor v tom nevidí problém, je mi 40, za rok v době snažení by mi bylo 41. Finance problém taky nejsou. Jen si říkám, když by se mi narodila vytoužená holčička, zda by nebyla chudák mezi kluky. Vždycky jsem chtěla holčičku a osud mi nadělil tři kluky:) Mám se s tím smířit a věnovat všechen čas mým chlapečkům?:-)

Věnovala bych energii svým synům a těšila se na vnučku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4810
6.5.20 15:45
@ukormidla píše:

Si do toho šla moc pozdě. Měla si do toho jít ve dvaceti. Mladice rodí holčičky a zralé ženy chlapečky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
6.5.20 15:46

Věk bych neřešila, ale jestli chceš další dítě jen proto, aby ses dočkala holčičky, mohlo by to dost blbě dopadnout, kdyby to byl zase kluk a ty už bys to počtvrté neunesla. Zatím s tím pusobis relativně vyrovnaně, tak to tak nech a venuj se chlapeckum ;) pokud ale víš, že čtvrtého chlapečka bys milovala stejně jako holčičku, proč ne, věku bych se až tak nebála - Ale musíš si být 100% jistá. Když jsem tu četla diskuze těch, co další dítě stejného pohlaví úplně psychicky zdeptal, neriskla bych to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30034
6.5.20 15:46

Touha po určitém pohlaví by neměla být důvodem jít do dalšího dítěte :nevim: Buď chceš čtvrté nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama