Každý den pije, je to normální?

Anonymní
6.3.21 20:31

Váš názor prosím, je to normální

Zdravím všechny, chtěla bych Vás poprosit o váš názor na náš vztah…

Já jsem na mateřské, jednou týdně jdu na brigádu cca na 6 hodin, jinak jsem doma starám se o malého, vařím uklízím a vše co je spojené s domácností. K tomu musím obstarat zvířectvo ( králíky, slepice, kočky) pokud není čím topit nanosit dřevo. On do 4 v práci pak se stará on, ale téměř všechno už je hotové. Samozřejmě si vždy něco kolem domu najde. Ale k věci. Každý den pije, jednou jsou to dvě piva jednou tři nějaký panáček do toho jednou 4. O víkendu to ani nepočítám. Už ani nepamatuju kdy by byl den, že by si to pivo nedal. Začíná mi to pěkně lézt na nervy. Doma semnou a s malým není téměř vůbec o víkendu jezdí na brigády nebo dělá něco venku a večer pak za ním přijde kámoš a popíjí v kotelně. Když se zadaří a kámoš nepřijde tak je stejně věčně pod parou a mě se to úplně hnusí. Pořád se kvůli tomu hádáme, už jsem mu dokonce řekla ať si vybere buď nás nebo chlast, že se mi to hnusí. Jeho reakce byla, že jsem úplně blbá že si pivo prostě dá a já mu nebudu nic zakazovat. Tak jsem zase sklapla a jedeme dál ale je to ve stejných kolejích možná i horší. Už fakt nevím jak dál. Nechci malému brát tátu, ale nebaví mě takový vztah když věčně přijde opilí lehne a chrápe. Chtěla bych si sním za celý den popovídat probrat určité věci, možná i pohladit, ale toho už se asi nedočkám. Takže bych vás chtěla poprosit o Váš názor máte to tak taky někdo a v pohodě to zvládáte nebo vám to přijde nenormální jako mě? Nebo jsem nenormální já? Nevim :oops: :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1279
6.3.21 20:39

V pořádku to určitě není a já bych to tak vážně nechtěla. Zase na druhou stranu znám plno páru, kde to takhle „funguje“ a v některých sociálních bublinách je to bohužel považováno za normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5131
6.3.21 20:40

Alkoholik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
6.3.21 20:48

@GabinkaCh Naprostý souhlas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6706
6.3.21 20:49

Je to normální, ale normální alkoholik. On malý vlastně ani tátu nemá, takže bys mu žádného tatu nebrala, jen možná bys ho zbavila jednoho opileckého spolubydlícího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.3.21 20:50

Já jsem mu to taky říkala, ale prý nevím jak vypadá alkoholik… Myslím, že do toho nemá daleko. Nevím co se stalo ale předtím takový nebyl. Dal si pivo o víkendu, ale poslední půl rok prostě hrůza. Říkala jsem mu pokud to sám nezvládá tak mu pomůžu nebo najdu nějakého psychologa nebo nevím kam se stím vlastně chodí. Děkuju už jsem myslela, že jsem ta špatná já.

• Citovat
  • Nahlásit
2599
6.3.21 20:53

To není normální :oops: tvůj manžel je alkoholik, který s tím nic nedělá a ani si to nepřizná.
Pro mě by to byl konec. I kvůli synovi, co si z něj vezme do života za příklad :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4067
6.3.21 21:05

Mně by nevadilo, že si dá k práci tři piva. To nikoho nezabije. Spíš je problém, že se zavře nekde v dílně a netravi s vámi čas. A když začíná takto, tak časem to bude 8 až 10 a to už problém bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5321
6.3.21 21:06

Koho že bys to malému nechtěla brát?? Tátu, jo?.. :lol: Tak toho fakt nemá :roll: Já bych v tomhle nežila ani omylem! :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
6.3.21 21:18

Myslim, ze jsi normalni ty. A ze chces mit i normalni protejsek k sobe. Tak to rozsekni, jestli mas kam jit, neni asi na co cekat. Jestli nemas, tak si sezen, pak odejdi. Vycitky? Jaky? Tatu nema. Treba ho to nakopne a zacne s tim neco delat, kdyz zjisti, ze mu chybite. Moc ale na to neverim, alkohol dokaze znicit vsechno hezky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
6.3.21 21:18

Nekomu vyhovuje to jinymu ono.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6158
6.3.21 21:19

Ano je to alkoholik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.3.21 21:42

Moc děkuju za vaše názory ❤️ Už dlouho to chci ukončit, ale 11 let je dost dlouhá doba aby to člověk hodil jen tak za hlavu.

• Citovat
  • Nahlásit
2304
6.3.21 21:51

Dej tomu ještě šanci, třeba bude mít ochotu s tím pitím trochu ubrat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
7.3.21 10:31

A co se třeba sbalit na týden, dva, tři a někam odjet, ať se o domácnost postará sám a jestli mu začnete chybět? Když mu chybět nebudete a pití se nezlepší, tak asi nemá cenu se do vztahu vracet.
Ale třeba mu to dojde a začne se trochu snažit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat