Vyhrožuje sebevraždou

110
3.3.21 23:03

Vyhrožuje sebevraždou

Holky, zdravím vás
Jsem v takové situaci, bývalí přítel mi vyhrožuje že beze mě nemůže byt, ze to se s našim rozdchodem nemůže smířit a ze si chci vzít život, několikrát už se tohle stalo během našeho vztahu ale absolutně nevim jak s takovym člověkem komunikovat abych to ještě nezhorsila nerada bych si pak něco vycitala..bojím se ze by se to opravdu mohlo stát a pak bych měla cely život výčitky a jeho rodina by měla cely zbytek života zkažený 😔setkal se s tím někdo z vás?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1682
3.3.21 23:09

Jojo. U bývalého. Demonstrativně si i pořezal žíly. Ještě si pamatuji, že jsem mu řekla, že se pořezal špatně ( zažila jsem si s ním peklo).. Bylo to jen na náplast. Když mi tak vyhrožoval zavolala jsem na něj PČR, ať ho zkontrolují. Odvezli ho na psychiatrické odd. A pak už se asi vzpamatoval, kdo ví.. Prostě se tím nesmíš nechat ovládnout, jakmile ho začneš litovat tak s tebou bude manipulovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3513
3.3.21 23:11
@Katanovak píše:
nevim jak s takovym člověkem komunikovat

Nijak. Utni kontakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
3.3.21 23:16

Ano, stalo. Je to ubohost největšího kalibru. A já byla hodná a trápila jsem se tím. A snažila jsem se s ním komunikovat a utěšovat, ale nevrátila jsem se. A pak mi po nějakým čase cca. 2 roky řekl, že by to nikdy neudělal. Prostě to jen hrál a manipuloval. Nicméně mě stalkoval a vyhrožoval ještě roky po rozchodu. Radím mysli na sebe. Nevracej se k němu. Ale jednej s ním opatrně, opravdu to může udělat. Zavolala bych pro radu klidně na nějakou linku nebo došla sama nebo i s nim k psychologovi. Každopádně ty nejsi zodpovědná za jeho činy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
3.3.21 23:20
@EvieK píše:
Jojo. U bývalého. Demonstrativně si i pořezal žíly. Ještě si pamatuji, že jsem mu řekla, že se pořezal špatně ( zažila jsem si s ním peklo).. Bylo to jen na náplast. Když mi tak vyhrožoval zavolala jsem na něj PČR, ať ho zkontrolují. Odvezli ho na psychiatrické odd. A pak už se asi vzpamatoval, kdo ví.. Prostě se tím nesmíš nechat ovládnout, jakmile ho začneš litovat tak s tebou bude manipulovat.

Dost dobrá reakce. :palec: :potlesk: To jsem měla udělat taky, když mi vyhrožoval ten můj „chudáček“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
3.3.21 23:22

@Psylocke semnou se to táhne dohromady od 17nacti let dnes je mi 25,mám svůj život svého pritele snažila sem se s nim vycházet, když mu bylo na prd komunikovat s nim ale nejde to..jenže já sem taková ze teď doma trnu strachy jestli mi náhodou nezazvoni telefon, zažila sem totiž stavy kdy se opravdu rezal do holých nohou tupými nůžkami jen kvůli tomu ze sem si vzala pruhlednou sukni, jindy si zase proriznul žílu na ruce tak ze než sme dojeli na pohotovost bylo cele auto od krve..takže je ti fakt na palici já sem z Toho absolutně zničena už

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2422
3.3.21 23:23

Neřeš to. Vubec!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
3.3.21 23:24
@Katanovak píše:
Holky, zdravím vás
Jsem v takové situaci, bývalí přítel mi vyhrožuje že beze mě nemůže byt, ze to se s našim rozdchodem nemůže smířit a ze si chci vzít život, několikrát už se tohle stalo během našeho vztahu ale absolutně nevim jak s takovym člověkem komunikovat abych to ještě nezhorsila nerada bych si pak něco vycitala..bojím se ze by se to opravdu mohlo stát a pak bych měla cely život výčitky a jeho rodina by měla cely zbytek života zkažený 😔setkal se s tím někdo z vás?

Taky jsem to zažila a často ještě i teď s takovými lidmi je radno jednat v klidu a s rozumem, snaží se manipulovat city atd.
Lepší je utnout kontakt. Zkusit aby šel k psychologovi hlavně se k němu nevracet :hug: :hug: přeji vám aby jste to měla brzy za sebou :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3324
3.3.21 23:25

Zažila. Paradoxně se ke mně ten člověk ve vztahu choval pěkně hnusně a vím, že mě nemiloval. A když jsem to konečně ukončila, tak mi jednou přišla SMSka, že skočí z okna. Odepsala jsem, ať skočí. Měla jsem ho už plné zuby, ale kdyby to opravdu udělal, tak bych si to pak vyčítala. On mě naštěstí jen zkoušel psychicky vydírat. Ve tvém případě bych asi informovala jeho rodinu s tím, že ti toto píše a ty o něj máš strach. A s ním bych utnula kontakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3324
3.3.21 23:27
@Katanovak píše:
@Psylocke semnou se to táhne dohromady od 17nacti let dnes je mi 25,mám svůj život svého pritele snažila sem se s nim vycházet, když mu bylo na prd komunikovat s nim ale nejde to..jenže já sem taková ze teď doma trnu strachy jestli mi náhodou nezazvoni telefon, zažila sem totiž stavy kdy se opravdu rezal do holých nohou tupými nůžkami jen kvůli tomu ze sem si vzala pruhlednou sukni, jindy si zase proriznul žílu na ruce tak ze než sme dojeli na pohotovost bylo cele auto od krve..takže je ti fakt na palici já sem z Toho absolutně zničena už

Tak tohle je ale úplně jiná káva. Ten je zralý na léčení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19814
3.3.21 23:27

Napsala bych mu poslední věc a to, že pokud tě ještě jednou kontaktuje a bude vyhrožovat sebevraždou, voláš okamžitě policii a zařídíš mu pobyt na psychiatrické klinice, aby mu tam srovnali hlavu. Tím bych ukončila veškerý kontakt a v případě, že by se zase pokusil tě kontaktovat, volala bych policii bez pardonu. Nejsi zodpovědná za jeho život, on je jen srab, co se pokouší hodit vinu na tebe. Nedej se!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
3.3.21 23:31

@Janli jsem zoufalá..odešla sem od nej protože sem si musela vybrat buď to sebe nebo jediná já si vybrala ale to už sem měla 47 kilo když sem odchazela a hodně sramu na duši ale i přes to sem ho milovala ale byla sem naprostá Troska, navíc sem mu nechala úplně nový byt a bydlela sem kde se dalo než sem si nasetrila na kauci a mohla se postavit na vlastní nohy..a teď si přijdu zodpovědná za to ze sem odešla a on je na tom tak jak na tom je celkem holduje alkoholu a asi zřejmě i něčemu jinému.. tvrdí ze kvůli mě si nemůže najít žádnou ženskou ze sem mu natolik ublizila ze na ne zanevrel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
3.3.21 23:32

@Serpentini no,já to vím, ví to i jeho rodina ze k tomu má sklony, byl hodně agresivní nejdřív ze začátku trestal sebe a pak i mě..nejvíc psychicky, potom i jinak, takže je ro opravdu velmi velmi komplikovaná osoba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
4.3.21 00:02

Byvali to na me taky zkusil. Jsem mu rekla, tak prosim. Jednou za mnou prijel se zavazanou rukou. :D. Jenze ja ho pak musela udat na PCR, protoze to, co delal bylo uz neunosny ( stalking ).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9876
4.3.21 00:03

@Katanovak vůbec to neřeš, utni s ním kontakt. Jestli je takto labilní, pije a možná i bere drogy, tak za to přece ty nemůžeš. Je to jeho věc.

Chápu dobře, že máš teď už nového přítele a svůj život? Pokud ano, tak se soustřeď na svůj nový život a toho psychopata prostě už vůbec neřeš. Udělala jsi dobře, že jsi odešla. Nejsi zodpovědná za činy někoho jiného, jen za ty svoje ;-) :hug: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat