Covid-19 návštěva

Anonymní
3.3.21 14:23

Covid-19 návštěva

Ahojda, mám takový dotaz jak by jste reagovali vy.
Bydlím u přítele který bydlí s rodiči ale bydlíme v rozdělených bytech, s náma i jeho 85 letá babička kterou vůbec nevidíme a je mimo nás.
S jeho rodiči se vidím v práci, páč spolu pracujeme a já chci navštívit svoji rodinu která bydlí 15km ode mně, mamka je po operaci a po covidu a potřebuje aby s ní někdo dojel na nákup, ale oni mají kecy že můžeme jen do 500m od bydliště atd, přitom mám trvalé bydliště normálně tam kde bydlí moji rodiče, nikam nechodím, max na nákup s kámoškama se nestýkám nic, ale oni furt nějaké rejpavé kecy
Jak by jste na to reagovali?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7399
3.3.21 14:27

Pokud si mamka nezvladne nakoupit sama, muzes za ni. V techto pripadech je to na nezbytne nutnou dobu povoleno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3927
3.3.21 14:27

Vzdyt ji nakup a zavez ji to domu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
3.3.21 14:28

Nakoupila bych mamce sama a rychle ji to odvezla. Po operaci at nikam nechodi a radsi odpociva. A ty to urcite tri tydny bez mamky vydrzis :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1070
3.3.21 14:28

Normálně bych se jela postarat o maminku. Proč jim to vadí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
3.3.21 14:29

Normálně bych za mamkou jela a remcat můžou jak chtějí.. Pokud mamca potřebuje pomoct stahuje se na to výjimka klidně bych tam jela 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 14:30

@Kolicek95 abych prý někde něco nechytla, když jedu jen autem.. a nikam nechodím, jsem zdravá :roll: vystoupím a jsem u mamky :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
4830
3.3.21 14:31

Nakoupit, dst nákup před vchod a čau. Pokud si chtějí po vídat, můžete z okna atd. :nevim:
Pokud jde partnerovo rodině o strach z nákazy, tak bych to tak udělala.
Holt společna domácnost je společna domácnost. To znám. A musíme se respektovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
3.3.21 14:33

Nakoupila bych a jela bych za ní.. jaká je větší šance? Že to chytneš po cestě autem, v obchodě nebo v práci, kde spolu děláte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10536
3.3.21 14:36

Mamince bych nakoupila a předala bych to bezkontaktně. Bohužel, doba je těžká a přítelovu rodinu chápu, že mají strach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21189
3.3.21 14:37
@Maja25 píše:
Nakoupit, dst nákup před vchod a čau. Pokud si chtějí po vídat, můžete z okna atd. :nevim:
Pokud jde partnerovo rodině o strach z nákazy, tak bych to tak udělala.
Holt společna domácnost je společna domácnost. To znám. A musíme se respektovat.

proč by nákup mamce po covidu a operaci měla dávat před vchod? :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21189
3.3.21 14:38
@Aduš8 píše:
Mamince bych nakoupila a předala bych to bezkontaktně. Bohužel, doba je těžká a přítelovu rodinu chápu, že mají strach.

mamka je po covidu, takže bezpečná z hlediska nákazy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16134
3.3.21 14:43

Ne - od maminky co už má protilátky se nenakazíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20744
3.3.21 14:43

Nijak, sebrala bych se a jela. Do tohohle bych si opravdu kecat nenechala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10536
3.3.21 14:45

@stinga nikde nezmiňuje, jak dlouho po Covidu mamka je. Pokud krátce, klidně může být dál pozitivní a nebo znovu, pokud ho prodělala před pár měsíci. I nastavená karanténa i doba, kdy má člověk protilátky, je jen průměr z několika studií, ale ve skutečnosti dávno ví, že člověk je pozitivní a přenáší Covid i po 10 dnech karantény a jsou známy případy, kdy se nákaza prokázala 2× po sobě v krátkém čase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat