Neřekne miluji tě = nemiluje mě?

Anonymní
6.3.21 20:25

Nerekne miluji te = nemiluje mě?

Ahoj holky,

s partnerem jsme spolu 4 měsíce, vše je super, cítím a myslím si ze mě miluje, ale… já mu to před par dny řekla, on mě objal a políbil. Nerekl nic.

Nevadilo mi to ani trochu. Vím ze je stydlivy. V sexu se za ty 4 měsíce posunul úplně maximálně. Na to ze mu je 38 byl fakt stydlin a teď je to skvělý.

Jenže dnes jsme se pohádali a já mu hned vlepila to, ze mě nemiluje. Řekl mi ze jsou lidi co umí vyjádřit city, co neumí vyjádřit city a co napul ano. A ze já jsem ta první a on ten třetí a ze o to víc věci prožívá.

Nevím. Je tak těžký říct miluju te? Anebo proste nemiluje?

Jinak je zlatej, činy to najevo dává a já jemu taky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1859
6.3.21 20:37

Ne, to, že Ti to neříká, fakt neznamená, že Tě nemiluje. Mně osobně, z toho bylo vždycky spíš trapně. Je to fráze, kterou ženská ráda slyší, i kdyby to měla být lež. Myslím, že je dost chlapů, kteří to neříkají. Nemají představu, jak to ženy řeší, a jak jsou na tom závislé. Ale za člověka mluví především jeho skutky. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.3.21 20:40

Neřešila bych. Taky to neříkám. Za celé manželství to spocitam na prstech jedné ruky, kolikrát jsem rekla.
Pokud se k tobě chova hezky, brala bych to, co ti k tomu řekl.

• Citovat
  • Nahlásit
1279
6.3.21 20:41

Neřeš to. Třeba má špatnou zkušenost nebo prostě slova pro něj nic neznamenají. Důležité je, jak se k tobě chová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
6.3.21 20:43

Mě to třeba chlapi řekli většinou jako první. Já jsem byla ta, co si dávala načas.. to, že to neřeknu neznamená, že někoho nemám ráda ale musela jsem si být jistá, že když to řeknu, tak že to tak myslím (u ex jsem si to nalhávala, bohužel..) a tak jsou pro mě mnohem důležitější „činy“ - to, jak se s daným člověkem cítím, jak se ke mně chová, jak se spolu o všem bavíme, jak jsme schopni řešit konflikty, jestli si vzpomene na mě jen tak a třeba napíše/zavolá, má starost, jestli jsem v pořádku, když jen mi špatně, nechá mě ležet a udělá mi čaj nebo i uvaří,…

Jsou to jen slova, po 4 měsících chození jsem nikdy nikomu neřekla „miluju tě“. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
318
6.3.21 20:53

Jste spolu krátce, neřeš frázi „miluji tě“ a užívejte si jeden druhého. Až na to přijde vhodná chvíle a bude to tak cítit, řekne ti to. A změní to něco na vašem vztahu když to řekne? Nezmění takže to neřeš a užívej okamžiky s ním. :dance: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1398
6.3.21 21:25

Prosím tě, hlavně brzdi. Beru to, že byla hádka, ale z toho co píšeš, to skoro vypadá, že jsi ji potřebovala, abys mu pak mohla vpálit to, že si myslíš, že tě nemiluje. Protože sice tvrdíš, že ti to nevadilo, že ti to neřekl, ale mě to spíš přijde, že to namlouváš sobě i nám. Ve skutečnosti to nemusí říct automaticky hned i ten druhej, když někomu vyznáš lásku. Počkej si, však ono to přijde a pak ti to třeba i bude znít opravdověji. Nebo to nepřijde, ale to už pak bude na tobě, jestli to poznáš z jeho chování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
959
6.3.21 21:28

Po 4 měsících ho miluješ?? A víš vlastně vůbec, co to znamená někoho milovat? Tipuju si že asi moc ne, to by nejspíš i tvoje reakce byla jiná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.3.21 21:40

@Magical-eyes vím ;) já ho znám 3 roky, ve vztahu jsme 4 měsíce. Teda on se mnou, já s nim už víc než 2 roky :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
3704
7.3.21 07:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

s partnerem jsme spolu 4 měsíce, vše je super, cítím a myslím si ze mě miluje, ale… já mu to před par dny řekla, on mě objal a políbil. Nerekl nic.

Nevadilo mi to ani trochu. Vím ze je stydlivy. V sexu se za ty 4 měsíce posunul úplně maximálně. Na to ze mu je 38 byl fakt stydlin a teď je to skvělý.

Jenže dnes jsme se pohádali a já mu hned vlepila to, ze mě nemiluje. Řekl mi ze jsou lidi co umí vyjádřit city, co neumí vyjádřit city a co napul ano. A ze já jsem ta první a on ten třetí a ze o to víc věci prožívá.

Nevím. Je tak těžký říct miluju te? Anebo proste nemiluje?

Jinak je zlatej, činy to najevo dává a já jemu taky

Nikdy mi neřekl, že mě miluje, ani ja jemu a přesto to víme.
Po 4 měsících mi navrhl sestěhování a po cca 5 letech mě beze slov vyznání požádal o ruku. Dělá činy, vyjadřuje lásku mě i mým dětem jinak. Stejně já jemu. Taky to občas zamrzí, ale z exmanželství vím, že slova neznamenají vůbec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat