Reklama

Váš příběh lásky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monulecka
Povídálka 29 příspěvků 27.04.18 21:03
Váš příběh lásky

Ahoj nedávno jsem zde psala trochu smutné téma, rada bych teď něco veselejsiho. Co kdybyste napsali vás pribeh lásky s tím vašim,, pravým "? :* třeba překážky co jste překonali nebo jak to jednomu trvalo, než mu došlo ze vás miluje apod. :) :jazyk: snad nevadí, ale moc rada toto čtu, dodává to síly a dobroy náladu :) ;) jinak všem přeji ať jsou šťastní : 8) :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

MartinaIrena
Echt Kelišová 9967 příspěvků 27.04.18 21:05

No vidis, ja mam zrovna v supliku na toto tema pribeh meho zasnoubeni, ale zatim jsem nejak nenasla odvahu ho sem dat mezi denicky. Rikala jsem si, jestli by to vubec nekoho zajimalo…

Monulecka
Povídálka 29 příspěvků 27.04.18 21:08
@MartinaIrena píše:
No vidis, ja mam zrovna v supliku na toto tema pribeh meho zasnoubeni, ale zatim jsem nejak nenasla odvahu ho sem dat mezi denicky. Rikala jsem si, jestli by to vubec nekoho zajimalo…

Já si to moc rada poslechnu :* tedy přečtu :lol:

MartinaIrena
Echt Kelišová 9967 příspěvků 27.04.18 21:20

Tak ja to sem hodim mezi denicky. Minimalne mam jednoho ctenare, ze? :lol:

tumpach
Kelišová 5846 příspěvků 27.04.18 21:23

@MartinaIrena DRUHÝHOO TAKY :lol: :lol:

anupati
Kelišová 5664 příspěvků 27.04.18 21:29
@Monulecka píše:
Ahoj nedávno jsem zde psala trochu smutné téma, rada bych teď něco veselejsiho. Co kdybyste napsali vás pribeh lásky s tím vašim,, pravým "? :* třeba překážky co jste překonali nebo jak to jednomu trvalo, než mu došlo ze vás miluje apod. :) :jazyk: snad nevadí, ale moc rada toto čtu, dodává to síly a dobroy náladu :) ;) jinak všem přeji ať jsou šťastní : 8) :srdce:

Tyjo, rikala jsem si, ze bych ti neco napsala…ale vlastne jsme toho prekonali tolik, ze to se neda…a pritom by to pro jineho treba ani nic nebylo. Kazdopadne to prislo ve chvili, kdy jsem to svobodna, bezdetna, po dalsim zklamani uz chtela vazne zabalit.Ze uz na to nemam, dal to znovu „zkouset“'.A taky jsem se tomu vztahu ze spousty duvodu branila.Ale porad se mi nejak potvrzoval…treba kdyz jsem premyslela, co v mem zivote On znamena, vytahla jsem si jako odpoved kartu Partner duse atd. A dnes jsme manzele temer 8 let, dve deti a nedovedu si predstavit byt s nekym jinym :srdce:

Hygge
Nováček 2 příspěvky 27.04.18 21:32

@MartinaIrena Taky se těším :mavam:

MartinaIrena
Echt Kelišová 9967 příspěvků 27.04.18 21:38

Holky dik za podporu. Tak je to tam a uz to ceka na schvaleni. Hodne lasky nejen v maji vam vsem!!!
@anupati To je krasny. Moc ti preju tve stesti

PeknyVlasy
Kecalka 210 příspěvků 27.04.18 22:13

Já se moc ráda podělím.

Nastoupila jsem do nové práce současně při škole po prvních státnicích. Byla jsem zadaná. Po pár měsících k nám nastoupil kolega, který mi hrozně lezl na nervy. :lol: Po nějaké době jsem objevila, že mi stojí za přátelství a začala ho tak i brát. Práci jsem opustila, ale s tímhle jsme jednou za pár měsíců zašli na pokec. Po celou dobu s nikým nechodil, i když nějaká rande proběhla, říkal mi, že mu za to žádná nestojí.

Po dvou letech se mi vztah rozpadl a současně jsem měla naplánovanou profesní stáž na 3 měsíce v zahraničí. Ač nečekaně, léčila jsem si tam zlomené srdce. Poznala jsem nové lidi, skvělé zkušenosti. Přijeli za mnou i moji přátelé, včetně zmiňovaného „otrapy“ :lol: Líbil se mi, ale nečekala jsem, že by se k něčemu po těch letech odvážil. Tak trochu jsem si říkala, jestli příjezdem nemyslí jen na sex. První den jsme popili, pokecali a šli si lehnout. Bez řečí si lehl na zem a druhý den jsme měly naplánované výlety po městě. Sice tu a tam byl nějaký náznak náklonnosti, ale nic zásadního, už jsem nedoufala, že by se k něčemu odhodlal, spíše jsem se skvěle bavila. Večer jsme si šli zatancovat. Nebyli jsme opilí, nic takového, ale po pár tancích mě k sobě přitiskl a políbil mě. Hlavou se mi linuly otazníky s vykřičníky a políbila jsem ho taky. Doma si opět lehl na zem a nic nezkoušel.

Poté odjel a já se začala konečně těšit domů. Zbývalo pár týdnů do návratu a teď už přítel psal každý den. Byla jako omámená a nesoustředěná. Po příchodu na mě čekal s květinou a já jsem stále po roce každý den zamilovanější. Rok není dlouhá doba, ale jsem vděčná za každý den. Máme spolu krásné plány a těšíme se, co dalšího nám život přinese a to je pro mne víc než dost. :kytka:

Příspěvek upraven 27.04.18 v 22:15

anupati
Kelišová 5664 příspěvků 27.04.18 22:14
@MartinaIrena píše:
Holky dik za podporu. Tak je to tam a uz to ceka na schvaleni. Hodne lasky nejen v maji vam vsem!!!
@anupati To je krasny. Moc ti preju tve stesti

Dekuji a ja si pockam na denicek.

Monulecka
Povídálka 29 příspěvků 28.04.18 08:53
@MartinaIrena píše:
Tak ja to sem hodim mezi denicky. Minimalne mam jednoho ctenare, ze? :lol:

Nemůžu ho najít :(

Monchichik
Závislačka 4178 příspěvků 28.04.18 09:28

@Monulecka Psala, že čeká na schválení, tak tam asi ještě není.

Monulecka
Povídálka 29 příspěvků 28.04.18 09:31
@Monchichik píše:
@Monulecka Psala, že čeká na schválení, tak tam asi ještě není.

Tak ono se to celkove špatně hledá

Káťa19
Kelišová 6769 příspěvků 37 inzerátů 28.04.18 10:45

@PeknyVlasy super :srdce:

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1044 příspěvků 28.04.18 13:42
@PeknyVlasy píše:
Já se moc ráda podělím.

Nastoupila jsem do nové práce současně při škole po prvních státnicích. Byla jsem zadaná. Po pár měsících k nám nastoupil kolega, který mi hrozně lezl na nervy. :lol: Po nějaké době jsem objevila, že mi stojí za přátelství a začala ho tak i brát. Práci jsem opustila, ale s tímhle jsme jednou za pár měsíců zašli na pokec. Po celou dobu s nikým nechodil, i když nějaká rande proběhla, říkal mi, že mu za to žádná nestojí.

Po dvou letech se mi vztah rozpadl a současně jsem měla naplánovanou profesní stáž na 3 měsíce v zahraničí. Ač nečekaně, léčila jsem si tam zlomené srdce. Poznala jsem nové lidi, skvělé zkušenosti. Přijeli za mnou i moji přátelé, včetně zmiňovaného „otrapy“ :lol: Líbil se mi, ale nečekala jsem, že by se k něčemu po těch letech odvážil. Tak trochu jsem si říkala, jestli příjezdem nemyslí jen na sex. První den jsme popili, pokecali a šli si lehnout. Bez řečí si lehl na zem a druhý den jsme měly naplánované výlety po městě. Sice tu a tam byl nějaký náznak náklonnosti, ale nic zásadního, už jsem nedoufala, že by se k něčemu odhodlal, spíše jsem se skvěle bavila. Večer jsme si šli zatancovat. Nebyli jsme opilí, nic takového, ale po pár tancích mě k sobě přitiskl a políbil mě. Hlavou se mi linuly otazníky s vykřičníky a políbila jsem ho taky. Doma si opět lehl na zem a nic nezkoušel.

Poté odjel a já se začala konečně těšit domů. Zbývalo pár týdnů do návratu a teď už přítel psal každý den. Byla jako omámená a nesoustředěná. Po příchodu na mě čekal s květinou a já jsem stále po roce každý den zamilovanější. Rok není dlouhá doba, ale jsem vděčná za každý den. Máme spolu krásné plány a těšíme se, co dalšího nám život přinese a to je pro mne víc než dost. :kytka:

Příspěvek upraven 27.04.18 v 22:15

Pekny, jinak naprosto to ilustruje proc je saznamovani pres seznamky tezky. Na prvni pohled a po par stravenych chvilich malokdo tak zaujme. Ale kdyz spolu lidi travi cas, tak se to pouto vytvori i u lidi, do kterych by to clovek nerekl.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama