Oznámení, kdy máte narozeniny

3.8.20 14:28

Vaše narozeniny

Ahoj
Chtela bych se vás zeptat. Jak jste rodině vašeho přítele oznámily, kdy máte narozeniny?
Nebo se zeptali oni vás? :think:
Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8848
3.8.20 14:35

Nikdy jsem to nikomu neoznamovala, když se zeptali, odpověděla jsem. Spíš se to ale dozvěděli tak, že jsme je zvali na oslavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
3.8.20 14:36

Co řešíš? Když tě budou chtít obdarovat, tak si to zjisti. Tohle jsem opravdu neřešila. Ty už víš, kdy maji narozeniny jeho členové rodiny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
3.8.20 14:37

Nikomu jsem své narozeniny nezdělovala, nikomu je nenutím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
3.8.20 14:38

Řekl jim to nejspis jen tak mezi řečí přítel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50800
3.8.20 14:39

Nikdy jsem nic neoznamovala. Ani narozeniny, ai cokoliv jinýho - když je něco zajímá, tak se zeptají. Ale dozvěděli se to, asi od něj, jak jinak, protože kytku každoročně dostávám :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.8.20 14:40
@Coky000 píše:
Co řešíš? Když tě budou chtít obdarovat, tak si to zjisti. Tohle jsem opravdu neřešila. Ty už víš, kdy maji narozeniny jeho členové rodiny?

Vím kdy mají. Partner sám od sebe mě vezme sebou k nim na narozeniny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
724
3.8.20 14:40

A proč bys jim to měla oznamovat? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.8.20 14:42
@MyDestinka píše:
A proč bys jim to měla oznamovat? 8o

Já nevím. Nebo jestli oni se mají zeptat. :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3784
3.8.20 14:46

Narozeniny nikomu nehlasim. A s manzelem to asi prasklo pres nej, to nevim a neni to pro me dulezite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1736
3.8.20 14:48

To ani nevím, ale nejspíš se zeptali oni, určitě jsem své narozeniny nikomu nevnucovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19716
3.8.20 14:49
@PetronelaMisa píše:

třeba je tvoje ani ničí narozeniny nezajímají :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
43115
3.8.20 14:51
@PetronelaMisa píše:

a proc, ze by se meli zeptat? :lol:
si to neumim predstavit.. ze tam jako nakracis jo a ikdybyste to nevedeli, tak narozeniny mam 8.cervence, nebo jak? :mrgreen:
ja nikomu nic nerikala.. asi se to dozvedeli nejak sami, od pritele, nevim..ale ja mam na narozeniny na svatek jeho babicky, tak mozna nejak v ty souvislosti..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23329
3.8.20 14:53

Proč jim to chceš říkat? Taky bych si počkala, jestli se sami zeptají, případně, jestli budeš na svý narozeniny chtít dělat i rodinnou popářku, tak jim to včas říct (pozvat je na oslavu).

A pokud chceš, aby se tahle informace sdělila, šla bych na to oklikou, zeptej se tchýně, kdy má narozeniny ona (a pak je docela pravděpodobné, že odpovědí bude i dotaz „a kdy je máš ty?“)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
3.8.20 15:07

Řekla jsem jim to na první návštěvě a hned jsem jim oznámila, že dárky pod 5000,– nepřijímám :lol: měli velkou radost a mají mě moc rádi :lol: :roll:

Nějak nechápu, proč bych měla rodičům přítele oznamovat, kdy mám narozeniny. Pokud chtějí zeptají se sami, když ne tak nevadí. Není povinnost dávat dárky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama