Vaše první lásky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Neeviim
Povídálka 31 příspěvků 13.05.19 17:17
Vaše první lásky

Tak co dámy, jaké byly vaše první lásky a jak jste je poznali? :D a nekecejte :D
Já jsem svojí první lásku poznala tak, že jsem byla na koupališti a tehdy mně ještě neznámý kluk když kolem mě procházel spadl do vody, nejdřív jsem mu pomohla, potom jsme se tomu společně asi 10 minut smáli a nějak jsme se začali bavit :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 13.05.19 17:23

První kamarád z jiné třídy ve škole, chodili jsme spolu od školního výletu do švédska, ale asi jen měsíc, takže se to skoro nedá počítat… první doopravdická láska je můj manžel a seznámili jsme se tak, že mě přes internet požádal o focení, další den mě pozval do vinárny, opil a už jsme spolu zůstali :mrgreen:

Uživatel je onlinedivine woman
Extra třída :D 11637 příspěvků 13.05.19 17:29

Chodili jsme spolu do třídy.

Zabatko
Závislačka 4651 příspěvků 13.05.19 17:44
@Neeviim píše:
Tak co dámy, jaké byly vaše první lásky a jak jste je poznali? :D a nekecejte :D
Já jsem svojí první lásku poznala tak, že jsem byla na koupališti a tehdy mně ještě neznámý kluk když kolem mě procházel spadl do vody, nejdřív jsem mu pomohla, potom jsme se tomu společně asi 10 minut smáli a nějak jsme se začali bavit :D

Poslal mi počítačovou hru, co jsem sháněla. No a jsme spolu doteď, 22 let. :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 17:53

Seznámili jsme se pres kamarády v hospodě. Bylo to fajn. On veliky romantik. Byla to krasna, studentská, bezstarostna prvni láska. Problém byl jen v tom, ze on to prožíval vic nez ja. Romantická gesta, byl v tom narozdíl ode mě na 150%. Pak jsme se asi po 2 letech rozesli. On se brzy ozenil, 2 deti, ne vlastni vinou rozvedl. Pred cca mesicem se znovu ozenil. Od te doby dava pravidelne na FB zamilovana videa, fotky ze svatby, z cestování po světě se svou láskou, same užívání si. Ja mu to přeju. Je to hodny kluk. Ale na mě by bylo te romantiky az moc. A docela se skodolibe těším, až se jeho 40lete ted uz manželce taky narodí miminko, protože teď to maji moc bezstarostny. :) Zatímco já se momentálně nacházím ve fázi rozcilovani se se vzdorovitym batolatem. Asi karma nebo co. Raději anonym L.

PHV
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 13.05.19 18:18

Spolužák z vedlejší třídy :lol: respektive o třídu výš

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 2400 příspěvků 13.05.19 18:21

Tak já prásknu první lásku, která byla fakt první, ač platonická.

Chodily jsme spolu do třídy, měla ty nejvíc nádherný vlasy a pomněnkový oči a taky měla přítele. Probulela jsem kvůli ní půlku puberty :D

Uživatel je online_.Emilyyy
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 13.05.19 18:24

Svoji prvni lasku jsem mela sespolužákem na zakladce ve 13-ti, chodili jsem spolu asi jen mesic :mrgreen:.
Ale vážnější vztah jsem mela az v 16-ti :lol:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 17 inzerátů 13.05.19 19:17

První láska ve školce, potom spolužák na základce a pak už opravdová velká láska, poznali jsme se v tanečních a jsme spolu už 20 let ;)

Lovelytrue
Kecalka 174 příspěvků 13.05.19 19:21

Já měla svýho prvního kluka až v 9. třídě, vzala jsem si ho za muže a jsme spolu doteď (10 let :srdce: ). Prostě osud no :nevim: :mrgreen:

pecenaBrokolice
Kecalka 166 příspěvků 13.05.19 19:26

Já jsem měla první lásku ve 13 letech, seznámili jsme se ve škole, asi klasika. :D Byli jsme spolu dva roky.

maja45
Kecalka 145 příspěvků 13.05.19 19:47

První velká láska se vším všudy v 17-ti. Já na na gymplu, on voják o 3 roky starší. Milovala jsem ho, on mě…ale já měla další plány (VŠ), byla jsem ještě dětská, chtěla se bavit a prožívat romantiku…on se po vojně chtěl ženit a mít hned rodinu. Neustáli jsme to. Ale ráda na to vzpomínám. Nicméně tu největší lásku, která „láme skály“ jsem poznala až mnohem později…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 20:27

Mě přijde že první láska, taková ta opravdová přišla až teď. Já 35, on 28, kolega z práce. Mám pocit že to co jsem prožívala do teď jako opravdovou lásku bylo nic v porovnání s tím co cítím teď.

BB.

Jogo-Bela
Stálice 65 příspěvků 14.05.19 00:36

První „láska“ v 1. třídě na ZŠ, chodili jsme spolu do třídy… tu opravdovou lásku, manžela, jsem poznala v 18… letos už to bude 10 let 8o :P
Jinak teda poznali jsme se přes společné kamarády, jeho kamarád tehdy chodil s mojí kámoškou..

Jogo-Bela
Stálice 65 příspěvků 14.05.19 00:42

@Lovelytrue to je pěkné :potlesk: :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama