Jak dlouho po rozchodu jste začaly znovu randit

6
20.10.20 10:17

Vase zkusenot

Zdravim,
Jen tak premyslim, jak dlouho vam po rozchodu trvalo, nez jste zacal/zacala s randenim?. Odesla jsem od partnera a vim, ze to bylo dobre reseni ale stejne je mi uzko a nejak si neumim predstavit, ze bych mela s nekym randit, ci dokonce spat. Ze vztahu si bohuzel nenesu jen hezke vzpominky ale i urcity druh strachu :roll:.Samozrejme cas je nejlepsi lek ale i tak me to desi. Diiky :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4847
20.10.20 10:20

Max půl roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5528
20.10.20 10:35

2 roky, ale on se pořád snažil a já se od něho neuměla odtrhnout i když sem věděla že to nemá smysl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7039
20.10.20 10:36

@bershka72 Ahoj, prožil jsem něco podobného. Dokonce to byl odchod (spíš útěk) z manželství, kde protistrana rozvodu bránila. Následky jsem nesl několik let, možná v nějaké podobě stále ve mě jsou.
Myslel jsem, že už zůstanu sám, žádná mě stejně nebude chtít a takové ty blbosti.
Po pěti měsících jsem se s někým seznámil (no spíš byl seznámen), po dalších dvou jsme spolu začali chodit, po dalším měsíci se vším všudy, abych tak řekl. Vše chtělo nějaký svůj čas, ale když to přišlo a té osobě jsem věřil… tak to šlo samo. Uvidíš, že to tak bude i u tebe a ty obavy jsou určitým obranným reflexem, který ikdyž tě třeba trochu trápí, může ti nakonec pomoci s výběrem toho správného partnera, který ti nebude ubližovat.
Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.10.20 11:46

@Premek_Orac Mela jsem to podobne. Nebyla jsem v manzelstvi ale pokousela jsem se odejit vickrat a vzdy to dopadlo tak, ze jsem zabalila kufr a snazila se sama sobe rict, ze bude dobre. ex- Partner neni spatny clovek, ale byl moc zarlivy a majetnicky. Pocital mi like na facebooku a vycital mi klidne i to, ze tam mam novou fotku, nebo ze jsem si koupila udajne moc uzke dziny…Ted je tohle vse pryc a ja zacinam znovu sama zit. Porad k nemu mam city ale vim, ze to je takhle je lepsi. Prosla jsem si za posledni dva mesice obrovskym stresem a navic se k tomu pridal strach, ke kteremu nemam vubec zadny duvod. Ale i tak verim, ze vse zle je pro neco dobre :kytka:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.10.20 11:51

@JancaS84 Tyjo,tak to bych se asi zblaznila. Ex-se pokousel se mnou tak trochu manipulovat a myslel si, ze ja vzdy budu cekat na to, kdy on napise, nebo jak mu se to hodi. Byla jsem z toho vseho hrozne zmatena. Jeden den s nim jde normalne mluvit, druhej den mi dela zarlivy sceny, pak si me blokne a pak zas odblokne a dela, ze se vubec nic nestane :lol:. O tenhle cirkus vazne nestojim :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 12:23

Mám to teď momentálně stejné, ale s tím rozdílem, že spát s někým opačného pohlaví je to jediné, co bych si dovedl ještě jakžtakž představit. Naprosto si nedovedu představit tu naprosto šílenou anabázi od zamilování se až po společné soužití…všechny ty strasti a těch neskutečných řešení s nejistými konci, peněz, času…to už si fakt nedovedu absolutně vůbec představit a ani vůbec nechápu, jak jsem to mohl kdysi a dokonce i několikkrát absolvovat a zvládnout. Jsem momentálně naprosto chladný a kromě základního sexuálního pudu necítím poslední dobou vůbec nic :?

Co s tím? K psychoušovi nejdu, zase tak moc mě to neblokuje

• Citovat
  • Nahlásit
1090
20.10.20 12:39

Pár měsíců, ale spíš tak nezávazně, protože jsem věděla, že na vztah nejsem připravená a taky jsem to na férovku říkala. Ti chlapi kupodivu nebyli proti :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4847
20.10.20 14:58
@Anonymní píše:
Mám to teď momentálně stejné, ale s tím rozdílem, že spát s někým opačného pohlaví je to jediné, co bych si dovedl ještě jakžtakž představit. Naprosto si nedovedu představit tu naprosto šílenou anabázi od zamilování se až po společné soužití…všechny ty strasti a těch neskutečných řešení s nejistými konci, peněz, času…to už si fakt nedovedu absolutně vůbec představit a ani vůbec nechápu, jak jsem to mohl kdysi a dokonce i několikkrát absolvovat a zvládnout. Jsem momentálně naprosto chladný a kromě základního sexuálního pudu necítím poslední dobou vůbec nic :?Co s tím? K psychoušovi nejdu, zase tak moc mě to neblokuje

Počkat. Ono to přejde samo. Neřeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7039
20.10.20 15:46

@bershka72 Ano, chápu, co prožíváš. Ten strach je prevít. Ale věř mi, že časem to bude pryč. Bude to jen minulost, která ti vlastně pomůže se podobných zážitků vyvarovat.
Tohle je velké neštěstí v každém vztahu, když někdo zaměňuje lásku s vlastnictvím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
20.10.20 21:17

@bershka72

Podle psychologů je normální vzpamatovávat se z rozchodu až dva roky.

Mě to jednou trvalo 1,5 roku. Musela jsem sama sobě odpustit, že jsem byla tak naivní/blbá a naletěla jsem debilovi. :zed: Celou dobu jsem byla sama, bez randění a bez sexu.

Až pak jsem byla schopná být zase sama sebou, randit, otevřít srdce a důvěřovat jinému muži.

Pak jsem potkala svého manžela. :srdce: Vlastně mi to 1,5 roční hledání vlastní osobnosti, vlastní hodnoty,.. hodně pomohlo v nalezení životního partnera. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
20.10.20 21:22
@Anonymní píše:
Mám to teď momentálně stejné, ale s tím rozdílem, že spát s někým opačného pohlaví je to jediné, co bych si dovedl ještě jakžtakž představit. Naprosto si nedovedu představit tu naprosto šílenou anabázi od zamilování se až po společné soužití…všechny ty strasti a těch neskutečných řešení s nejistými konci, peněz, času…to už si fakt nedovedu absolutně vůbec představit a ani vůbec nechápu, jak jsem to mohl kdysi a dokonce i několikkrát absolvovat a zvládnout. Jsem momentálně naprosto chladný a kromě základního sexuálního pudu necítím poslední dobou vůbec nic :?Co s tím? K psychoušovi nejdu, zase tak moc mě to neblokuje

Pomůže asi jen čas. Měl by ses snažit neubližovat někomu jinému. Pokud teď hledáš jen vztahy na jednu noc, tak ta druhá strana by to měla taky brát nezávazně jen na jednu noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
21.10.20 11:46

@Pajka2020 Ahojky, ja jsem ten typ cloveka ktery radeji bude sam, projde si svemi temi fazemi a soustredi se na sebe. Trosku zavidim lidem, kterym nedela problem hned treba po dvou mesicich skocit do vztahu, nebo i treba randeni. Je mi jasny, ze muj byvaly partner se uz s nekym vida. Rozchod byl mesic zpet a jeste jsme se nejak pokouseli neco, co se vubec nepovedlo. Ja si chtela jen promluvit o vsem ale on toho nebyl schopny. Vzdy to skoncilo tak, ze jsme skoncili v posteli. Naposledy tu byl minuly tyden, od te doby si me stihl dat bez duvodu do ignoru, potom predstiral ze to neudelal a prestal komunikovat. Napsala jsem mu, jestli se vida s nekym jinym, tak by mi to mel napsat. Poprala jsem mu vse nejlepsi a rozhodla se z tehle situace odejit. Po trech letech si ani neumel sednout a vse si vyrikat a rozejit se v miru. Tohle me na tom asi mrzi nejvic. Jsem moc rada, ze pro Vas to dopadlo dobre :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
21.10.20 22:12

@bershka72

Ahojky, je mi líto co teď prožíváš.

Chápu že by sis to chtěla s partnerem vyříkat. Slušně se rozejít je velké umění.

Tu bolest ještě prohlubuje to, že tvůj Ex už má okamžitě někoho jiného. To zasáhne každou.

Hlavně na sebe nespěchej. Všechno bude zase v pořádku a časem najdeš partnera, se kterým budeš šťastná. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama