Neláká mě sex

Anonymní
19.10.20 13:35

Neláká mě sex

Ahoj, mám přítele. Jsme spolu teprve rok. Už spolu bydlíme. Vše je skvělé, přítel je hodný. Jen mi chybí taková ta touha… je to normální?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9309
19.10.20 13:36

Nebereš hormonální antikoncepci? Já po ní absolutně přestala mit chuť

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.20 13:38
@Aduš8 píše:
Nebereš hormonální antikoncepci? Já po ní absolutně přestala mit chuť

Já ji brát nemohu, mám trombofílii.

• Citovat
  • Nahlásit
1070
19.10.20 13:49

To ti teda chybí od začátku nebo to přešlo v průběhu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
861
19.10.20 13:52

Normální to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2845
19.10.20 13:52

Cca po roce vztahu vyprchávají hormony zamilovanosti, které se pojí s větší sex. touhou. Plus teda tohle období zrovna nenahrává optimistické náladě, je sezóna podzimních depresí, při depresi také často chuť na sex vyprchává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
912
19.10.20 13:56

Po roce je to dost brzy. Anebo se vám tohle stalo i u předchozích vztahů? Možná prostě máte jen minimální potřebu sexu… Anebo sice všechno vypadá, že je to ideální, ale pravda je jinde. Protože ideální by to bylo jen v případě, že byste o sex s přítelem stála. Jinak něco nefunguje, jak by mělo, aby se dal vztah dlouhodobě úspěšně udržet. A to je fuk, jestli nefunguje komunikace, společné plány do budoucna, anebo třeba sexuální chemie… Problém to pro další fungování vztahu dost pravděpodobně bude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
19.10.20 14:22

Proč tě to neláká? Chlap už tě nebere?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.20 20:34

Ono záleží, proč tě to nebere.. já třeba vím, že jsem úplně frigidní :D Kdyby nešlo občas na plození dětí, tak sex nepotřebuji a nejde o to, že bych nepoznala nic „krásného“.. Pro mě je znak lásky už jen pusa na čelo, nebo na líčko, nebo že mi partner se vším pomáhá apod.. :) Sex jako takový se mi i líbí, ale prostě ho nepotřebuji.. Partner/manžel to má samozřejmě jinak, takže jde spíše o to ho uspokojit a splnit manželské povinnosti :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.20 20:44

Mám to stejně, ze začátku jak byl takový ten zápal a ta vášeň tak to bylo super. Poprvé byl pro mě sex fakt úžasný. Ale taky nějak po roce to odeznělo a někdy je sex taky dobrý ale už se tak neuvolnim jak na začátku, protože mi tam chybí ti motýli v břiše. Ale třeba s jiným chlapem mě to láká protože je to žhavé a nové ale myslím si že to tak bohužel budu mít u každého. Hold když ta zamilovanost odpadne…

• Citovat
  • Nahlásit
1846
19.10.20 22:56
@Anonymní píše:
Ono záleží, proč tě to nebere.. já třeba vím, že jsem úplně frigidní :D Kdyby nešlo občas na plození dětí, tak sex nepotřebuji a nejde o to, že bych nepoznala nic „krásného“.. Pro mě je znak lásky už jen pusa na čelo, nebo na líčko, nebo že mi partner se vším pomáhá apod.. :) Sex jako takový se mi i líbí, ale prostě ho nepotřebuji.. Partner/manžel to má samozřejmě jinak, takže jde spíše o to ho uspokojit a splnit manželské povinnosti :D

Chudák muž tohle zjistit tak ty kufry nestihne ani zabalit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 22:35

Sex každý den

Ahoj holky mám problém, manžel semnou chce spát, každý den už víc jak tři roky, a když se mi jeden den nechce podezírá mně z nevěry.. :? Přijde domů z práce a osahává mně, a zjišťuje jestli jsem neměla sex.. :( sex každý den mi dělá problémy trpim kvůli tomu infekcemi močového měchýře, a podobně mivam bolesti i kvůli délce manželova penisu, já už nevím jak mu mám vysvětlit že každý den sex není nutný díky.. Adela

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 22:38

Neleká mně sex

Ahoj holky mám problém, manžel semnou chce spát, každý den už víc jak tři roky, a když se mi jeden den nechce podezírá mně z nevěry.. :? Přijde domů z práce a osahává mně, a zjišťuje jestli jsem neměla sex.. :( sex každý den mi dělá problémy trpim kvůli tomu infekcemi močového měchýře, a podobně mivam bolesti i kvůli délce manželova penisu, já už nevím jak mu mám vysvětlit že každý den sex není nutný díky.. Adela

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama