Včera byly ještě //

Jiřina Kiki
13.4.10 09:28

včera byly ještě //

Holky, co to znamená, když předevčírem jsem měla na testu (Mamatest) 2 čárky(sice ta druhá byla světlejší , ale je tam jasně vidět, včera taky 2, ale ta deruhá spíš jen takový stín, duch.. a dneska se tam druhá čárka neobjevila?? Můžu být i přesto těhotná nebo je jasné, že ne? Mám 16. den od oplodnění, pokud k oplodnění došlo…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

VERONIKA
13.4.10 09:41

Ahoj,
být tebou bych si zašla k dr. nebo jako samoplátce na krev - to budeš mít 100% jistotu!

Bohužel by to mohlo být i to na co myslíš :cry: :hug:

Já jsem to tak jednou měla a po / na TT se MS dostavila asi za 3 dny :pocitac:

Drž se :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
13101
13.4.10 09:56

Taky jsem pro, zajít na krev, jako samoplátce jsem to věděla snad max za 3 hodiny a krev je opravdu na 100%.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jiřina Kiki
13.4.10 10:15

Zítra jdu ke gynekologovi, tak snad mi vezme i krev.A kdyby mi nevzal, tak kde se dají ty krevní testy udělat? Je mi jasný, že ve velkých městech je to v pohodě, ale tady u nás jen tak někde jako samoplátce krev neberou. To mám jít třeba do nemocnice a zeptat se tam někde?? Nebo obvoďačka??
Jen jsem chtěla vědět, jestli se něco podobného nestalo i někomu z vás a i přesto jste byly těhotný??

• Nahlásit
  • Citovat
VERONIKA
13.4.10 10:22

Tak já nevím z kama jsi, ale odběry krve se dělají v laboratořích na poliklinikách, v nemocnici … ale pokud řekneš gyndr. co se stalo a pokud je aspoň trošku k něčemu tak tě na ten odběr stejně pošle :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
15582
13.4.10 12:11

Pokud to všechno bylo z ranní moči, tak se bojím, že to spíš znamená, že se těhu špatně uchytilo a odchází. Mně třeba čárka na testu sílila strašně pomalu, někdy byla dokonce malinko slabší než den před tím, je to dáno koncentrací moče a šarží testu. Ale ty výkyvy by neměly být moc velké. Jestli máš možnost, tak sem dej fotku těch testů. Jinak odběrová místa bývají na poliklinikách, téměř na každé, a tam řekneš že chceš vzít hcg jako samoplátce, a budeš mít jistotu.
Držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70769
13.4.10 12:31

Taky se spíš bojím, že se vajíčko neuchytilo a odchází, to bys měla poznat každým dnem, buď přijde MS, pak je asi zbytečné řešit odběr krve nebo nepřijde a pak jít na krev. Vím, že čekání je hrozné, ale tohle je přesně ten důvod, proč se nemá testovat moc brzo, statisticky se toto stává dost často a já osobně jsem raději testovala až při zpoždění, přišlo mi lepší nevědět, že se vajíčko neuchytilo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jiřina Kiki
13.4.10 12:41

Ty testy byly všechny stejné (Mamatest, lékárník tvrdil, že jsou spolehlivé), ale je pravda, že něco bylo z ranní moči a něco z odpoledné nebo večerní. A paradoxně - druhý mnou dělaný test byl z odpolední moče a tam ta čárka byla vidět nejlépe. Zkusím to vyfotit, ale nejsem si jista, zda to foťák pobere. Když ano, tak zkusím fotku vložit.
A když by to opravdu odcházelo… tak to bych nějak nepoznala? třeba, že by mě bolelo břicho nebo tak něco? Nic mi není… i když je pravda, že ještě v sobotu jsem si jako těhotná připadala, a v pondělí už ne. Ale možná mě ovlivnil jen ten výsledek testu, kde se čárka neobjevila.. :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Jiřina Kiki
13.4.10 12:46

Ještě jsem se chtěla zeptat - když se kouknete na vaše testy, tak tam jak se objevují ty čárky, tak je to bílé, anebo je to zbarvené mírně do žluta od moči?? Právě jsem zjistila, že na některých testech (tam, kde je čárka jen jedna, anebo s minimálním náznakem druhé čárky) je to úplně bílé, přesně takové, jaké je to před použitím. A na těch testech, kde je druhá čárka vidět líp, tak je to celé zbarvené mírňoučce do žluta.
Nevím, jestli jsem to vysvětlila dobře - prostě mi jde o barvu té testovací plochu u použitých testů.
Nemohly byste se prosím některá kouknout na vaše testy,jak to máte? :kytka: děkujuuu

• Nahlásit
  • Citovat
15582
13.4.10 12:48

Nepoznala bys to na sobě. Jen by třeba zítra nebo pozítří přišla MS, která by mohla být trochu silnější, nebo klidně i úplně normální. Říká se to biochemické těhotenství. Je to hrozně moc časté, a když netestuješ před vynecháním MS, tak na to ani nepřijdeš. Rozhodně, kdyby to tak bylo, tak se můžeš snažit hned tento cyklus dál a naopak, tím, že se trochu těhotenských hormonů v těle vytvořilo, tak pak se velice dobře těhotní.
Jak dlouho se snažíte o mimčo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15582
13.4.10 12:50

určitě je to bílé po zaschnutí.

A jinak mamatest je nejspolehlivější test, ale rozhodně to chce testovat vždy z první ranní moči.

Zkusím najít nějakou mojí fotku, jestli jí mám v počítači.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15582
13.4.10 12:52

Tady to je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
13.4.10 13:02

A nemůže to být i tak, že ty bílé jsou z hodně ředěné moči tj. hodně jsi pila a tedy i hcg bude nižší. Ty žluté budou koncentrovanější a proto jsou čárky silnější?
Nevím, jen hypotéza.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35464
13.4.10 13:08

nemela jsi pregnyl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jiřina Kiki
13.4.10 13:23

Halka, taky mě to napadlo, jinak si ty odlišné barvy testovací zóny po zaschnutí nedovedu vysvětlit. Kdyby to tak bylo, jak píšeš, tak by to bylo pro mě dobré… protože na těch nažloutlých čárka je všude, na bílých jen někde stíneček, duch… ach jo.. se bojím.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama