Vdechnutá moucha

Anonymní
30.3.21 20:43

Vdechnutá moucha

Ahoj, dnes jsem jela na kole a vdechla jsem mouchu (vlastně nevím, co to bylo). Vlítlo to přímo dozadu do krku plnou rychlostí, takže nebyla jiná možnost než se snažit polknout, což jsem se snažila a taky zapít tak litrem vody, co jsem měla u sebe.
Každopádně pořád cítím, že to tam „někde“ v krku je uvízlé. Snažím se jíst vše možné, ale pořád mám pocit, že se tomu nechce dolů a mám v krku pocit „něčeho“.
Nemáte nějaký tip, jak se toho zbavit? :-(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7578
30.3.21 20:49

To bude spíš jen podrazdeny. To přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
30.3.21 20:49

To máš jen podrážděný, moucha už je rozložena HCL v tvém žaludku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
30.3.21 20:50

Tak jedním otvorem dovnitř, druhým ven, v žaludku moucha, či co to bylo určitě nezůstane.
A příště jízda na kole se zavřenou pusou :palec:
Zlatá rouška, nebo respirátor, kdybys ji měla na puse. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 20:56

Jestli je to už jen podrážděné, tak teda můj mozek pracuje na plné obrátky, protože fakt cítím, že se to pomalinku sune dolů :-D

PS se zavřenou pusou to asi jde po asfaltové cyklostezce z kopce dolů, když pojedeš terén na krev, tak si povíme :-D
A k té roušce na kole, to je doufám myšleno jako takový opravdu anglický suchý vtípek :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1842
30.3.21 21:24

Tak jsi jí vdechla nebo spolkla? :nevim: Protože to je dost rozdíl. Jestli spolkla, tak se nic neděje a v žaludku se přece rozloží jako každé jiné jídlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 21:32

@Lil Kitkatt Já to asi špatně napsala..vlítla do krku, a mám pocit, že mi tam prostě v tom krku zůstala, pořád tam „něco“ cítím. Nevím, jak to přesně popsat. Jako když třeba jíš a kousek jídla ti v tom krku zůstane a nechce se hnout.

• Citovat
  • Nahlásit
160
30.3.21 22:25

Jestli to není létajicí slimák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.3.21 06:01

Tak choď s otevřenou pusou…třeba vylítne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.4.21 15:28

Taky se mi tohle stalo, další den to bylo dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
447
1.4.21 20:54

Asi to bude podrážděná sliznice (a psychika) a za další čas se to spraví. Moucha se v krku musela samozřejmě udusit a sklouznout do žaludku, tam jiná možnost není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat