Stalo se Vám, že jste chodila s někým koho nemilujete?

Anonymní
3.2.21 00:42

Ve vztahu

Ahoj… Asi trapná otázka ale tak co už zkusím to
Stalo se některé z vás že jste chodila delší dobu s někým koho pravděpodobně ne milujete? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2540
3.2.21 00:50

Ano, stalo. Byl to vztah z rozumu, a říkala jsem si, že láska přijde časem. Nepřišla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.2.21 00:53
@ropucha 02 píše:
Ano, stalo. Byl to vztah z rozumu, a říkala jsem si, že láska přijde časem. Nepřišla.

A co jsi udělala?
Byla jsi si jistá na 100% že ho ne miluješ?
A jak dlouho jste spolu byli?

• Citovat
  • Nahlásit
2540
3.2.21 00:58

Něco přes 3 roky.
Jistá jsem si byla, poznám to na sobě tak, že když ten protějšek nějakou dobu nevidím, nechybí mi. To je pro mne takový 100% ukazatel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.2.21 01:01
@ropucha 02 píše:
Něco přes 3 roky.
Jistá jsem si byla, poznám to na sobě tak, že když ten protějšek nějakou dobu nevidím, nechybí mi. To je pro mne takový 100% ukazatel.

Taky jsem s ním 3 roky.. A nevím jak dál on je pořád zamilovaný, a já mu nechci ublížit.. Nejsem si ani jistá jestli ho miluju či ne, ale kdybych ho milovala tak si asi takou otázku nekladu, hah navíc on teď řeší společne bydlení…
Je fajn o tom někomu napsat kdo má společnou zkušenost :smiling_face_with3_hearts:

• Citovat
  • Nahlásit
2540
3.2.21 01:07

Jo, tak s tím, abych neublížila jsem se já patlala taky. A tak nějak naštěstí to v jistou dobu pohnojil on, takže jsem toho využila a odešla ze vztahu se ctí. Kdybych ho byla milovala, prostě bych ten jeho přešlap překousla, ale takhle se mi to vyřešilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.2.21 01:10
@ropucha 02 píše:
Jo, tak s tím, abych neublížila jsem se já patlala taky. A tak nějak naštěstí to v jistou dobu pohnojil on, takže jsem toho využila a odešla ze vztahu se ctí. Kdybych ho byla milovala, prostě bych ten jeho přešlap překousla, ale takhle se mi to vyřešilo.

To je super,
Ale průser je v tom že on nic nedělá, pracuje stará se, nechoďi nikam s kamarády věnuje se mi na 100% nepije…
Jen když mu to řeknu vím že ho to dostane a za ty 3 roky… Je mi líto ho teď odkopnout

• Citovat
  • Nahlásit
2540
3.2.21 01:13

A máš to tak od začátku vztahu, nebo sis to uvědomila až teď?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.2.21 01:15
@ropucha 02 píše:
A máš to tak od začátku vztahu, nebo sis to uvědomila až teď?

No asi od začátku

• Citovat
  • Nahlásit
2540
3.2.21 01:20

Hm, tak to je stejné jako to bylo u mně. Ale můžu ti říct, že poté co jsme se rozešli se mi hrozně ulevilo, vždyť já už měla i zásnubní prstýnek, a říkala jsem si, probůh, co já s tím chlapem budu do konce života dělat?
Ale my jsme spolu nebydleli, to byla dost výhoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.2.21 01:22
@ropucha 02 píše:
Hm, tak to je stejné jako to bylo u mně. Ale můžu ti říct, že poté co jsme se rozešli se mi hrozně ulevilo, vždyť já už měla i zásnubní prstýnek, a říkala jsem si, probůh, co já s tím chlapem budu do konce života dělat?
Ale my jsme spolu nebydleli, to byla dost výhoda.

A jak se cítíš bez něj?
Nechybí ti ani trochu?
Pač 3 roky to je už i zvyk

• Citovat
  • Nahlásit
2540
3.2.21 01:29

Ze začátku to byl trochu nezvyk, že mi nikdo nevyjídá ledničku :D
Ale ne, opravdu mi nechybí. Vím, že já jemu ano, stále jsem v kontaktu s jeho mámou, to je asi moje největší fanynka, a nemůže mu odpusť, že si mne nechal ujít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.2.21 06:05

Ano. Uvědomila jsem si to až potom, co se narodilo dítě.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.2.21 07:22

Řeším něco podobného. Miluje mě, já jeho už nejspíš ne, ale nedokážu se rozejít..
Taky čekám na přešlap, ale on se snaží a dává si sakra pozor..

• Citovat
  • Nahlásit
2540
3.2.21 07:30
@Anonymní píše: Řeším něco podobného. Miluje mě, já jeho už nejspíš ne, ale nedokážu se rozejít..
Taky čekám na přešlap, ale on se snaží a dává si sakra pozor..

Pokud tam z tvé strany ta láska ze začátku byla, je dost pravdépodobné, že jen vyprchala zamilovanost, to se stává ve většině vztahů.
Ale pokud tam nic nebylo od začátku, je setrvání v takovém vztahu celkem na pováženou :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat