večeře pořád kaše?

alfie
9.1.07 21:50

večeře pořád kaše?

Zdravím všechny,
mám dotaz, dneska jsme poprvé dali k večeři něco jiného,než kaši, a sice brambory a vařené kuř.maso, malej toho trochu spapal,pak dělal, že už nechce, tak jsme ho nenutili, jako u všeho.Jenže po uložení do postýlky vstal a začal plakat, přišlomi, že má ještě hlad, dostal tedy jogurt a sušenku baby, jo, cukr na noc, proklínejte mě:) podle mého tedy potom, co tohle zbaštil, měl dost, je možné, že normální jídlo ho tolik nezasytí, nebo ho nesní tolik, jako kaše třeba sunarka? Nechci mu pořád cpát jen kaše, ale asi není zatím jiné východisko.
děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

3492
9.1.07 22:22

Ahoj,

náš malý nikdy kaše nevečeřel a myslím, že to vůbec nevadí. Každý večer má 270 ml sunaru a to mu stačí. Teda tak 1-1,5 hodiny před sunarem má většinou nějaké pečivo s máslem nebo sýrem apod. Možná vašemu malému chybí večer to mléko nebo ve vašem případě mléčná kaše. Adámek by mi maso a brambory večer asi tak moc nejedl.

Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
200
9.1.07 22:38

Ahoj, syn taky dostával večer kaši, bylo to pohodlné. Asi před 2 měsící se už na kaši tak radostně nevrhal, během týdne ji přestal jíst úplně. Třeba to u vás taky takhle samo „vyhnije“. L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
9.1.07 23:37

U nás to bylo stejné, prostě už kaše nechtěla, tak jsme také přešli na pečivo se sýrem atd. a sunar. Také jsem se chtěla zeptat, jestli děláte teplé večeře. Já jen někdy, jinak teplé obědy vařím každý den někdy ohřívám.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
200
10.1.07 00:04

Tak já teplé večeře nevařím, vařím obden oběd /na 2 dny/. Myslím, že to není nutné, já sama bych 2 teplá jídla za den nemusela. L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
10.1.07 00:15

Díky, to jsi mě uklidnila, měla jsem výčitky svědomí, že holky zanedbávám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
10.1.07 07:37

My taky máme studený večeře, sem tam tedy teplou, ale jsou to takové spíš rychlovky :lol:
Jinak když večeříme, Jára dostane taky třeba chleba lehounce máznutej něčím (máslo, sýr, marmeláda) nebo rohlík, a už dokáže sníst půl krajíčku, pokud s tím zrovna nedělá blbosti a nematlá a tp. A pak než jde spát má kaši, 200ml, byť někdy vypije jen 100 :roll: . Myslím že ho to i pěkně uklidní a připraví na to že jde do pelíšku :)

• Nahlásit
  • Citovat
20163
10.1.07 08:59

Dcerka taky kaše nikdy moc nejedla. Večer (kolem půl 7) má obvykle pečivo s něčím (máslo, sýr, žervé, pomazánkové máslo, lučina), někdy jí ohřeju to, co nedojedla k objedu. Kolem půl 8 má pak sunárek v průměru 270ml. Když měla kašel, nesměla mlíko, tak jsem jí dávala teplou večeři. Hlady se mi nebudila, takže to stačilo.
Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
10.1.07 09:10

my jsme taky starsi dceri davali dost dlouho kasi, byla na ni dost fixovana, ale asi po 15.mesicich jsem to zacala stridat. Jednou dostala kasi, dalsi den treba chleba a pred spanim mliko Hamilon hajaja (je ryzovy, takze vic zasyti). Jakmile prestala kase jist, tak jsem taky teple vecere neresila, kdyz chtela kasi mela ji, jinak mela proste pecivo s necim (syry, lucina, pomazanky), vyjimecne teple jidlo, kdyz neco zbylo od obeda, nebo ba navarila, mela taky rada jen treba brambory s brokolici,…Ale kdyz nejedla tu kasi, tak jsem ji davala ten Hamilon a to az do 2,5roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
10.1.07 09:29

Třeba to není tím že ho jiný jídlo nezasití ale možná je na tu kaši zvyklí. Já malé dávám k večeři kaši od 4m až doteď, ovocnou. Pořád baští a chutná jí tak to neřeším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
alfie
10.1.07 12:17

ahoj,
děkuji, moc jste mi pomohly, zkusím zůstat asi na té kaši, a pokud už jí nebude chtít, tak tedy jen studené, jak jste psaly, máme ještě mléko sunar od 10.měsíce, tomůžu dávat taky? A dočeho třeba ten rýžový hamilon? To asi hrnečkem avent neproteče.. :)

• Citovat
  • Upravit
20163
10.1.07 12:35

Já dávám na večer Hamilon - teď vlastně Hami 3 a toho Hajaju jsem taky zkoušela, ale malý to nejelo, měla to taky v Aventu (ale bez tý blány) a vypila ani ne půlku.
Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
10.1.07 12:43

Určitě můžeš dávat večer sunar od 10. měsíce nebo ho zkus střídat se sunarem premium od 12. měsíce. Nám se osvědčil a chutná:-) Dělá se banánový, kakaový, vanikový a bez příchutě. Já kupuji bez příchutě a občas vanilkový. Kakaový malý vůbec nepil.

Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama