Stříbrné naušnice pro mimi?

2923
8.1.07 20:34

Stříbrné naušnice pro mimi?

Zatím čekáme překvapení, ale napadlo mě, že kdyby se z překvapení vyklubala holčička, budu muset řešit naušnice. Ráda bych, aby měla stříbrné, ale nevím, jestli se mohou dát hned po narození. Poradíte prosím?

díky
Veru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10813
8.1.07 20:59

tak neporadim ale ja mam bile zlato-taky reseni ne?? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
8.1.07 21:06

Taky nevím jestli se můžou při píchání oušek dát stříbrné naušničky, já bych to asi pro jistotu řešila bílým zlatem a nebo dát při prvním píchání do oušek klasicky zlaté a až budou ouška (dírky) zahojeny a vše proběhne bez komplikací tak bych je vyměnila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8671
8.1.07 22:27

Ahoj,
při propichování uší,se dávají do oušek buď zlatý(žlutý,bílý) náušnice,nebo s chirurgické oceli o ničem jiném nemám ponětí a stříbro vám určitě do čerstvě propíchlých uší doktorka nedá.

Stáňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.1.07 08:58

Vrony, stříbrné naušky se do čersvě propíchnutých uší nedávají. Nevím proč, ale čerstvá rána se se stříbrem nehojí a zahnisává. Mám to odzkoušeno na sobě zhruba před 3 měsíci kdy jsem si nechala s pierc. salonu píchat několik nových naušek. V salonu mimču dají klidně titanovky (ty jsou nejlepší do rány, ale výběr pro mimča není v podstatě žádný), chirurgická ocel prý není v Unii povolena a už se nemá používat. Pokud půjdeš k doktorce (už mám názor, že doktorky jsou řeznice proti piercerům), nejvhodnější jsou zlaté naušnice bez „zámku“ a bez závitu.
Radina

• Nahlásit
  • Citovat
468
9.1.07 09:54

pokud je mi znamo, stribro se opravdu nedava, jak jiz bylo psano resenim je bile zlate. Jo a ja jsem treba musela furt nosit zlate nausnice, nebot mi ze stribrnych hnisaly dirky i v pozdejsim veku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
9.1.07 10:50

My jsme koupili nadherne bile zlate… Stribro radsi ne, mohlo by se to zanit, protoze narodil od zlata reaguje na vlhkost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1138
9.1.07 12:00

Záleží jetli necháš naušnice nastřelit nebo propíchnout. Já nechala nastřelit a naušničky z chirurgické oceli jsme chvilku nosili. Pak už se může vyměnit za co chceš. U propíchnutí chtějí myslím jen zlato.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2923
9.1.07 12:52

Díky za odpovědi- bílé zlato by mě nenapadlo, ale zkusila bych ho. Teda jestli budou mít výběr pro mimina…

Veru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama