Odstavení mimča

27
9.1.07 20:26

Odstavení mimča

Ahoj holky, prosím o velikou prosbu. Mám 6ti měsíčního chlapečka a snažím se ho ze svých zdravotních důvodů učit na umělé mléko. Mám ještě starší 2.5 roční holčičku, tu jsem bez problémů kojila 1,5 roku, ale teď bohužel už během 2 měsíců má třetí antibiotika, navíc jsem na ty poslední dostala v pátek těžkou alergii, takže jsem po calciovce a na lécích proti alergii. Myslím, že mimčo je v téhle situaci asi mnohem zdravější a prospěšnější to UM.
No a teď k tomu odstavování, začala jsem na konci prosince, vždycky před kojením nabízet lahvičkuze sunarem a dudlíkem, zkusila jsem i hubičku, ale jediné čeho jsem dosáhla je, že jak uvidí jen láhev tak řve,natož se mu dostat dudlikem do pusiny, drží ji pevně stisknutou a řve, ještě se spolu pereme :-(( Nakonec mu dám prso a je klid, samozřejmě. Přemýšlím, že budu muset přestat kojit úplně a donutit ho hlady k tomu, že začne pít z lahve. Prosím poraďte, díky Dana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28414
9.1.07 21:23

Ahoj Dančo :D
Já ti moc neporadím, ale radím ti překopírovat si svůj dotaz do fóra miminka (máš to na kočárcích), aby jsi na něj dostala co nejvíc odpovědí :wink:
Ať se problémy s papáním upraví, pa Jana :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
9.1.07 21:28

Uz je to v miminkach :)

L.

PS: Drzim palce pri odnaucovani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
9.1.07 22:00

ahoj, zkusila bych dát lahev tatínkovi, od něj ji drobeček možná snáz přijme. Nebo místo lahve hrníček či lžičku. Potíž bude asi v tom, že už se snažíš odsavit měsíc, ale prcek si vždycky vyřve prso. Pokud výše psané nezabere, asi ho budeš muset nechat „vyhladovět“, ale nesmíš povolit. Když mu po tom boji prso stejně nakonec dáš, tak proč by pil za lahve??!! Jestli ho chceš odstavit , musíš si pevně stát za svým. Takhle ho jen mateš a je to pro vás oba moc těžký. Držím pěsti a určo zkus toho taťku!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
9.1.07 23:05

Děkuju Lesino za zkopírování do miminek :D Nevšimla jsem si kam to píšu, už se asi dlouho pohybuju hlavně mezi batolaty :oops:

Pjotro, o tatínkovi jsme přemýšleli, ale byl mimo domov, tak teď to vyzkoušíme :)
Jinak máš asi pravdu, jsem měkká, ale polepším se 8O Hrozně ráda bych kojila dál, nechce se mi vzdát se toho vytvořeného prvotního pouta s mým drobečkem, ale zdravý rozum mi do toho kecá :? Musím to zvládnout, písnu jak jsme dopadli.
Pa a ještě jednou díky všem, Dana.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
9.1.07 23:54

pro každou mámu je odsavení asi hodně těžký, nezávidím ti to. Na druhou stranu jsi kojila půl roku a to je super!! Tak se držte a přeju ať to máte rychle za sebou. Pak dej vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
9.1.07 23:54

pro každou mámu je odsavení asi hodně těžký, nezávidím ti to. Na druhou stranu jsi kojila půl roku a to je super!! Tak se držte a přeju ať se s tím netrápíte moc dlouho. Pak dej vědět.
pomóc!je to dvakrát a neumím to smazat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
15.1.07 21:55

Ahoj holčiny, tak se jdu pochlubit :D
Dnes ráno jsem v 7:30 Maxíka naposled nakojila :cry: Před 10tou , kdy chodí spinkat jsem mu nabídla Nutrilon z láhve, odmítl a usnul kolíbáním v postýlce během pár minut. Po hodince spánku se vzbudil, chvíli jsme si hráli a povídali, ve 12:30 dostal zeleninový příkrm, který zavádím druhý týden a ten s odporem přijímal a zase vyplivával, klasika :lol: Potom jsem mu ještě nabídla UM z lahve jako nadoražení, odmítl :( Kolem 14hodky usnul na asi půl hodinky, pak se vzbudil a řval a řval a řval :cry: , nabídla jsem mu Nutrilon- odmítl, jen když jsem ho chovala tak byl v pohodě. Odstříkala jsem do lahve svoje mléko a v 16 mu ho při sledování Kouzelné školky nabídla… Vypil 100 ml a byl v pohodě :lol: O půl sedmé jsem mu nabídla Nutrilon a bez mrknutí oka vypil na jeden zátah celých 150 ml. V sedm bylo koupání a 19:45 Vyžahnul už v postýlce celou tj. 260 ml lahev Nutrilonu a usnul jak dudek :D
Tak doufám, že je kriza zažehnána, bála jsem se, že to bude horší průběh, ale je to můj šikovný andílek :D
Moc děkuji za rady a zase někdy , Dana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama