Večer usne, ale po půl hodině spustí řev

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucinka84v
Kecalka 159 příspěvků 27.11.18 18:06
Vecerni usina a rev po usnuti

Ahojik, chtela jsem se zeptat zda ma nekdo podobny problem.Mam temer 3 mesicni miminko. Vecer ho uspavam „drndanim“v naruci, kdyz usne tak ho jeste chvili jen drzim v naruci a pote ho dam do postylky, jenze asi za pul hodiny nekdy za hodinu spusti rev, tak ho musim vzit znovu do naruce, chvili v ni jeste rve a jak se uklidni tak usne.Pote ho dam znovu do postylku a uz je klid.Toto trva asi tyden. Predtim nez zaclo toto, tak zase nez usnul, tak sebou hrozne mrskal.
Mate nekdo zkusenosti s vecernim usnutim a naslednym krikem? Za kazdou radu a zkusenost budu rada.

Reakce:
Zoe1
Kecalka 293 příspěvků 27.11.18 18:21

Máme to stejně, řeším to tak, že jakmile usne, musím si jít lehnout taky, postýlku mám vedle postele a jakmile už slyším, že nabírá, tak strkám dudáka a držím za ručičku, což docela zabírá, ale stejně sebou pak za dvě až tři hodiny začne škubat a řvát a to už pomáhá jen krmení, myslela jsem, že se spánek po třetím měsíci zlepší, ale je to snad ještě horší než to bylo. Jinak jsou ji teď 4 měsíce. A já stále a stále marně čekám na zlepšení, protože už si ani nepamatuji, kdy naposledy jsem spala aspoň 4 hodiny vkuse.

Barčítko
Stálice 59 příspěvků 27.11.18 18:22

Asi nic neporadím, ale náš čtyřměsíční dělá něco podobného. :think: Někdy večer usne a za chvíli hrozně křičí, někdy přestane za chviličku sám, jindy stačí udělat „pš pš pš“, jindy uklidňuji déle. Ale čím to je, netuším :nevim:

Zzzuz
Povídálka 49 příspěvků 27.11.18 21:50

@lucinka84v dcera tohle dělala po celou dobu, co jsem ji uspávala v náručí. Takže asi 4 měsíce. Pak jsem ji uspávala houpáním v postýlce a tam už to bylo v pohodě. Já ten problém viděla v tom, že když jsrm ji dávala z náruče do postýlky, tak se trochu probrala…

scentini
Závislačka 3541 příspěvků 27.11.18 22:18

Mam uplne to stejny, driv jsem uspavala v satku a polozila do postylky. Ted to nejde, hned se vzbudi. Taky jsem ji zacala zas zavinovat a uhoupu ji v kolebce.

tini
Ukecaná baba ;) 1479 příspěvků 27.11.18 22:22

Mne to dcera delala,kdyz sla spat moc pretazena nebo spala blbe pres den

z92
Kecalka 212 příspěvků 27.11.18 22:59

To je tím způsobem uspávání, naše malá to dělala taky, uspala jsem jí na rukou položila a do hodiny procitla, protože se s ní nehoupalo a křik, totéž v kočárku, když se jelo dobré, ale jakmile se zastavilo, vzbudila se :roll: ono to přejde, až se naučí usnout samo ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >