Večerníček pro dvouleťáka

127
7.10.19 20:08

Vecernicek pro dvouletaka

Ahoj,
naucila jsem si syna koukat u snidane na anglicke pisnicky na youtube. Jenze jestli jeste jednou uvidim Row your boat, tak se obesim. Zkousela jsem poustet Vecernicek Tarbici a Marabu, to se libilo i me. Takze se ptam, jake jsou hezke Vecernicky? Nebo co za pohadky poustite malym? Ja si z detstvi pamatuju akorat Krkonosske pohadky a na to je jeste blbouckej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

730
7.10.19 20:14

Krtecka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2438
7.10.19 20:15

Taky jsem blbe naucila na ty anglicke…porad stejna melodie… nechtela nic jineho asi tak pul roku :lol: :lol: :lol: pak masa a medved, ted ovecka shaun ale uz jsou ji tri. Ja litovala ze ji youtube ukazala. hrabalo mi z toho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.19 20:15

U nás v bledě modrém :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ráda se připojím, baaaf :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1572
7.10.19 20:16

U nás frčí krteček :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11165
7.10.19 20:18

Moje 2letá miluje krtecka a to tak, ze kdyz vstava uz rve krta krta :mrgreen: nic jineho u ni neprojde.
Jeste vlastne opicka George, co davajina Minimaxu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
39592
7.10.19 20:21
@Veru1987 píše:
Taky jsem blbe naucila na ty anglicke…porad stejna melodie… nechtela nic jineho asi tak pul roku :lol: :lol: :lol: pak masa a medved, ted ovecka shaun ale uz jsou ji tri. Ja litovala ze ji youtube ukazala. hrabalo mi z toho

Ja po zkušenostech se starsim mladsimu nic na mobilu neukazuju.. Pohadky jedine na tv, protože jak se na ten mobil jednou naučí tak je to pak peklo

Jinak mam taky dvouletyho a ma rad patrolu, krtka, traktora toma :mrgreen:
A pak i dlouhy pohadky od disney

Příspěvek upraven 07.10.19 v 20:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8148
7.10.19 20:22

V tom období 2-3 roky u nás vedlo toto: Prasátko Peppa, Matýsek a Jája, Tulík a Týnka, Krteček, Hádej, jak moc Tě mám rád (to mám ráda i já, je to moc mile udělané, u toho jsem se vždycky s dětmi zasekla ;) ), Bořek Stavitel. Z klasických večerníčků se jim líbil třeba Rákosníček (byl snadno zapamatovatelný).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13040
7.10.19 20:25

Ještě docela jde kanál Tutitu na YouTube. A nebo hezký je Chuggington. Ten syn sledoval cca od dvou a půl.
A v zájmu zachování duševního zdraví doporučuji naučit se vypínat příjem v okamžiku, kdy děti sednou k TV. U nás jednu dobu frčel ScoobyDoo. Sice to má spoustu dílů, ale obě děti to milovaly a sledovaly cca rok. No já přestala vnímat pořad hned s prvními tóny znělky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
7.10.19 20:28

@Čajíček1980 baaaf. Syn prisel od tchyne a porad opakoval bababu. No nevedela jsem co chce, ale pak mi prozradila, ze koukali na vecernicek a tam to byli tarbici a hrali na babu. Jenze do ty doby nez mi to rekla, jak dostat z rok a pul staryho :nevim: ditete co to znamena???:))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2438
7.10.19 20:30
@a12 píše:
Ja po zkušenostech se starsim mladsimu nic na mobilu neukazuju.. Pohadky jedine na tv, protože jak se na ten mobil jednou naučí tak je to pak peklo

Jinak mam taky dvouletyho a ma rad patrolu, krtka, traktora toma :mrgreen:
A pak i dlouhy pohadky od disney

Příspěvek upraven 07.10.19 v 20:23

My poustime youtube pres televizi…ale ty anglicke kraviny me desi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
7.10.19 20:31

Jemu jeste nejsou 2. Ale krtka zkusime, toho ma rad i v knizkach, to me mohlo napadnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
7.10.19 20:35

Kokoškovi na cestách, Čtyři uši na mezi, Tarbici nebo klasiky jako je krteček, Mach a Šebestová, včelí medvídci apod :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8148
7.10.19 20:42
@Faris píše:
Jemu jeste nejsou 2. Ale krtka zkusime, toho ma rad i v knizkach, to me mohlo napadnout.

Syn ještě v tomto věku (cca 1,5-2roky) miloval Pohádky o mašinkách, na to koukal asi jako na první „delší pohádku“, protože už v těch cca 1,5 miloval vlaky, a opravdu u toho vydržel. Oproti uřvanému Mickey Mousovi apod. je tohle lahoda pro uši (namluvil to pan Ráž, a opravdu fantasticky).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
7.10.19 20:51

Pro tak maleho Prasatko Peppa ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu