Večerníček slaví.:-)

595
1.12.05 14:23

Večerníček slaví.:-)

Ahoj holky,
už jste byly s dětmi na Večerníčkové výstavě? Dneska jsme tam zašli a stojí zato.

http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?…

http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Radina
1.12.05 15:15

ahojka Ariano,
my jsme tam byli tuto neděli a fakt se mi tam moc líbilo. Jenom jsme si museli přivstat, protože ta řada lidí, kterou jsme tam našli v sobotu odpoledne nás vyděsila. Někteří tam čekali 2,5 hodiny s dětma v tom mrazu!!! Kluka jsme nemohli vytáhnout z „kina“, úplně jako bychom neměli doma televizi. Taky tu výstavu můžu vřele doporučit, ale to čekání nikoliv :wink:
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
595
1.12.05 15:33

Ahoj Radko,
máš pravdu, to čekání v mrazu je děsný. My jsme ranní ptáčata a v 9:45 jsme stáli před vchodem. Byli jsme první a za námi dav.:-) Ale dětem se to hrozně líbilo. Lucy je Krtkomaniak, tak se hned dala do party s myškou a žabkou. Fakt jsem byla moc ráda, že jí to tak vzalo. Dokonce byla vyjímečně hodná. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
1.12.05 17:29

Ahoj hoky, taky jsem tam byli v nedeli, ale kdyz jsme videli tu frontu zase jsme odjeli :( Muzu vedet, kolik je vasim detickam, protoze ja nevim, jeslti by z toho nase mala neco mela??

Diky,

Simona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.12.05 18:37

Ahoj Simono,
Lucy je 2,5 roku a kamaradčinýmu klukovi 22 měsíců. Oba si to užívali. On se jen bál těch velkých plyšáků. Zdálky dobrý, ale zblízka ani náhodou. Ale byly tam i menší děti a všechny vypadaly spokojeně.

• Nahlásit
  • Citovat
7
1.12.05 20:30

Myslíte, že má cenu přijet do Prahy v jednu hodinu po poledni a jít na výstavu, když nám v půl páté jede vlak zpátky? Slíbili jsme maličké výstavu, ale jsme z Domažlic, no to nevím jestli to stihneme. :( Nebo přes týden je to s těmi frontami lepší? :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1089
1.12.05 23:08

Taky bych se chtěla zeptat, jestli tam byl někdo přes týden, o víkendu to odmítám podstoupit :?
Díky Theo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
2.12.05 07:13

Ahoj holky,
my tam byli včera ráno a bylo tam dětí opravdu hodně, ale když jsme asi po 11 odcházeli, tak žádná fronta venku nebyla. Bylo tam hodně školek. Jak to vypadá odpoledne bohužel nevím. Snad se najde někdo, kdo tam byl i odpoledne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
2.12.05 08:02

Ahoj,
zrovna delam plany na vikend, tak mi to tema kaplo do noty :lol: Myslite, ze ma cenu jit tam s 20m ditetem? Z vecernicka jako takovyho je unesenej, ale u samotny pohadky vydrzi tak 2 minuty…
A byli jste tam nekdo o vikendu dopoledne? Neni tam moc lidi???
Predem diky za odpoved :wink:
Eliska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
2.12.05 09:36

Já jsem se tam v sobotu odpoledna bavila s lidma, co čekali tu děsnou frontu a říkali, že bez řady je to o víkendu jedině když tam přijdeš tak po půl desáté a do desíti počkáš až otevřou. my jsme tak šli v neděli a už před desátou tam byla řada tak na hodinu čekání. Přes týden je to prý lepší,ale zase tam jezdí školky, tak se občas nepodaří to načasovat. Myslím,že s 20 měsíčním dítětem nemá cenu v tom mrazu čekat. Výstava je to hezká,ale za tu dobu strávenou čekáním to dle mého názoru nestojí.

• Nahlásit
  • Citovat
107
2.12.05 18:28

Ahoj,byla jsem tam dnes s dcerou.Prisly jsme v poledne a zadna fronta tam nebyla.Uvnitr se take dalo celkem slusne pohybovat,takze bych doporucila kazdopadne vsedni den.Odchazely jsme po 15.hodine a to uz to uvnitr zacalo houstnout,ale fronta stale zadna.
Jinak vystava je celkem chuda,ale v mistnosti s „ozivlejma“ dvoumetrovejma plysakama si deti opravdu prijdou na sve.Mistnost s TV je fajn na odpocinek a posilneni.Nezapomente si vzit fotak nebo kameru.
Vstupne pro dospelou os. je 90,–,deti do 3 let zdarma,deti od 3 let nevim.
Preju hezke zazitky.Bubo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama