Věčná odmítavost

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
17.11.21 13:02

Věčná odmítavost

Ahoj skupino
Potřeboval bych poradit. Mám kamaráda, který je u holek odmítavý. Za život ho odmítlo nespočet holek. Je ale hrozně slušný, hodný, milý, sympatický asi vše co by měl správný chlap mít. Vzhledem je vysoký, štíhlý, sportovní postavy, snad i pěkný. Prostě má všechno co ženy po chlapovi chtějí, přesto je defakto všem holkám „pro smích.“ V komunikaci je fajn, vtipný, akorát ho holky ani k tomu slovu nepustí, protože mu nedají šanci se vyjádřit.
Má taky dobré srdce a rád lidem pomahá, nikoho předem neodsuzuje a je taky férovy a pokorný. Máte nějakou radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3088
17.11.21 13:10

Asi se holkam nezda, tak jako tobe :nevim: kdo vi :nevim:…treba mu smrdi z pusy, je arogantni, ma nezdravy vztah se svou matkou, je hrozny v posteli, „tlaci na pilu“ atd…nebo si vybira spatny holky :nevim:…neboj, jednou si urcite nakou najdes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23924
17.11.21 13:11

Zeptej se těch holek, jestli některé z nich znáš. Co jim na něm vadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1409
17.11.21 13:12

Napadá mě, že asi nevyzařuje takový ten správný testosteron. Ale na druhou stranu takových chlapů je spousta a mají baby. Zkusit to třeba v nějaké sportovní skupině, kde by se s někým vídal dlouhodobě a víc by tam poznali jeho povahu. Třeba turistika nebo cyklistika, když je sportovně založený nebo ať začne chodit do posilovny. No a nebo pokud je tak sociálně založený, tak nějaká sociální služba. Pokud není vyloženě šereda, tak si někoho na sto procent najde ještě s jeho povahou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3417
17.11.21 13:26

Asi ho mají za takového moulu. Ale jsou i ženy, co se ho rády ujmou (spis asi starší).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23576
17.11.21 13:27

Proč s ním nejsi ty, když je tak top? Odpověz si sama….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.11.21 13:30

Jsem jeho kamarád, nauč se prosimtě kdyžtak číst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.11.21 13:32

Četla jsi to vůbec, jak může být hodný člověk arogantní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
734
17.11.21 13:38

Napadá mě, že sedí jak bubák a nevypoti ze sebe ani slovo. Prostě trouba. Nebo si prostě vybírá typ holek, na které nemá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
17.11.21 13:40

Taky záleží na tom na jaké slečny se kamarád zaměřuje….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5828
17.11.21 13:55
@Martin 52253 píše:
Ahoj skupino
Potřeboval bych poradit. Mám kamaráda, který je u holek odmítavý. Za život ho odmítlo nespočet holek. Je ale hrozně slušný, hodný, milý, sympatický asi vše co by měl správný chlap mít. Vzhledem je vysoký, štíhlý, sportovní postavy, snad i pěkný. Prostě má všechno co ženy po chlapovi chtějí, přesto je defakto všem holkám „pro smích.“ V komunikaci je fajn, vtipný, akorát ho holky ani k tomu slovu nepustí, protože mu nedají šanci se vyjádřit.
Má taky dobré srdce a rád lidem pomahá, nikoho předem neodsuzuje a je taky férovy a pokorný. Máte nějakou radu.

Spravne ma byt odmitany, takto to pusobi ze od odmita on je..na rovinu asi tam neco je..jinak uz by nejakou mel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
17.11.21 13:56
@Janli píše:

Blahopreji, nejhloupejsi prispevek dne! Posilame klicenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2461
17.11.21 14:01
@Martin 52253 píše:
Ahoj skupino
Má taky dobré srdce a rád lidem pomahá, nikoho předem neodsuzuje a je taky férovy a pokorný. Máte nějakou radu.

Mám radu, podívat se, po jakých typech holek jde. V tom může být ten problém - ale samozřejmě nejen v tom, klidně může být i úplně jiný než tu popisuješ, nicméně ani hodně ošklivý kluky neodmítnou VŠECHNY holky, vždycky se najde nějaká, kterou i ošklivý něčím zaujme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.11.21 14:06

Tak po jakých jde..zdá se mi že po hodných, žádnou potvoru prý nechce, ale to asi nechce nikdo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11016
17.11.21 14:16
@Janli píše:

Vítej v klubu těch, co píší odpověď dřív, než to pořádně přečtou. :pankac: taky se mi stalo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat