Věčná samota

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
15.5.22 19:11

Věčná samota

Jak zvládáte samotu? Já jsem sama už strašně dlouho. Je mi 31 a jsem bezdětná. Nikdy jsem neměla pořádný vztah, vždy to bylo spíše o tom že jsme byli kamarádi s výhodami, ikdyz já blbá a zamilovaná jsem furt naivně myslela že z toho bude třeba vztah. Bohužel, ale byla jsem mladá a hloupá. Teď mi je 31 a docela dost to na mě doléhá. Když kouknu kolem sebe, všude vidím zamilované páry. A já jsem pořád sólista. Jak to řešíte vy? Jsem i na seznamkách, ale mám dojem že to je snad nereálné, potkat normálního chlapa, a to jsem ze svých nároků dost slevila.. Jsem pracující, bydlím sama, snažím se zabavit prací na zahradě, našla jsem si brigádu, mám ráda kolo, občas jedu na výlet… Samozřejmě jelikož jsem na vše sama tak musím zařídit spoustu věcí doma, i jinde co se týká auta atd. Kamarádky mám, ale samozřejmě všechny zadané, takže si přijdu jak kůl v plotě. Taková ta stará pana nebo jak to rict…už je mi ze všeho strašně ouzko.. ale jak z toho ven? Už jsem hodně unavená ze všeho… Jak řešíte vy vaší samotu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
15.5.22 19:15

Já si samotu dlouho užívala.
Myslím, že hodně ženských ti bude sólo bydlení ve třiceti spíš závidět.
Pak jsem potkala partnera (online, díky jednomu trochu excentrickému zájmu).
Máme se rádi, ale často si na single bydlení (a výlety a zážitky) vzpomenu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.22 19:24

Kamarádky mám zásadně svobodné, z nefunkčních manželství nebo „staré panny“ a po pětatřiceti, když už hodiny tikaly, jsem otěhotněla a mám za svobodna dítě.

• Citovat
  • Nahlásit
1180
15.5.22 19:39

Já jsem taky sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14754
15.5.22 19:39

Ja mam takove spis kamarady - chlapy s dobrym srdcem..Ale neseznamuju, nikdy to nedelalo dobrotu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2220
15.5.22 19:48

A jak dobře se seznamuješ, to jde v pohodě? Někdy má vliv, že má člověk pořád ty samé kontakty, nejde nikam „jinam“ než kde je zvyklý. Takže nepotká někoho nového. Nejlepší na to jsou akce s kamarády, nějaký mini koncert, kde se popije, nebo nějaký koníček sportovní. Sem tam nějaká akce s kamarády jako něčí velké narozeniny, kde jdeš s lidmi, které znáš, ale jsou tam i lidi, které neznáš. Seznamky jsou takové ošemetné. O tom člověku potom nic nevíš, přes kamarády je to lepší myslím :) obecně bych řekla, že největší problém při seznamování mají introverti a největší problém navázat a udržet si vztah má taková ta hodná, až moc :lol: Ale dá se tomu pomoct, když má člověk chuť se bavit, usmívat, vtipkovat. A vyhnula bych se úplně těm vztahům kamarád na sex. To je mor dnešní doby, chodíme spolu vpodstatě, ale hlavně žádné závazky 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21693
15.5.22 20:55

No najdi si třeba přes fb nějkou skupinu, kde se lidi domlouvají na to že společně půjdou na výlet, nebo na cyklovýlet - ideálně z tvého regionu.

např. tady

https://www.facebook.com/…partak.stred

Potřebuješ fungovat v nějaké větší grupě lidí, kde se budou objevovat i nové tváře - jednak aby tě vzali mezi sebe a jednak aby tam byla šance, že se tam objeví někdo kdo si taky bude myslet, že by tam mohl potkat někoho kdo je fajn.

A když už nic, tak si rozšířiš okruz známých a kamarádů a ti maí svoje známé a kamarády, co jsou třeba nezadaní a třeba se potkáte pak na nějaké grilovačce a podobně.

A nenabízej hned sex - nepostav se zase do pozice kamarádky s výhodami - po té co si někde na nějakém výletu sednete, zajděte na rande, nech se chvíli dobývat a ujasněte si že teda tvoříte pár. Ne že se jen tak budete vídat a ty zase spadneš do obvyklého vzorce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat