Věčně naštvaný partner

Anonymní
19.8.11 21:06

věčně naštvaný partner

Můj partner je věčně špatně naložený, je stále naštvaný, nic se mu nelíbí, s ničím není se mu člověk nezavděčí, věčně není doma a když je, tak mi přijde, aby raději ani doma už nebyl, přeji si aby jednoho dne už nebyl doma vůbec, aby od nás odešel sám, aby neměl zájem o dcery, kdybych mu to navrhla, tak by mi je vzal. Dokáže dělat velké dusno všem okolo, musela bych se sama zbavit, jen ty nejnutnější věci a odejít, někam, kde by nás nenašel, jenže jak mám všeho nechat, rodinu, dětem vzít prarodiče, kamarády, domov? Manžel je psychický tyran, než jsme měli děti byl i fyzický, ale to jsem řekla, že ještě jednou tak odcházím. Byla jsem sama tak, mne to ani nepřišlo, co s majetkem, ale co s dětmi, teď to není, až tak jednoduché. Rekla bych, že jsem si posrala život sama, měla jsem to tehdy udělat, ať to stojí, co to stojí. Měla jsem jít třeba do ciziny, ale teď nejde, nezachrání, mne už nic. A dřina doma, v práci, na zahradě, samopéče o děti, mi jaksi už uspokojivé nepřijdou, když vím, že mne za to nikdy neocení.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9649
19.8.11 21:18

Proc by ti deti bral?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1325
19.8.11 21:18

To je mi líto…myslím,že by ti děti nemohl vzít,o tom rozhoduje soud a pokud nemá nějaké „známé“,co to zařídí,většinou je dávají matce.Vím,že je to složitá situace,ale nemůžeš jít s dětmi na chvíli k rodičům?Nenech si líbit takové zacházení,to si nikdo nezaslouží.Já bych od něj šla pryč,ikdyž to není jednoduchý.Nemáš nějakou kamarádku,co by ti pomohla,rodiče…je to těžké a bude to těžké,ale furt lepší než se nechat týrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22254
19.8.11 21:27

Moje sestřenice od manžela „odcházela“ tak dlouho, až odešla až když byly děti v pubertě… taky vyhrožoval vším možným, ale nakonec z toho, co říkal, neudělal nic a jsou rozvedeni a žijí si každý po svém… a ona lituje, že se neodhodlal dříve… a děti jí vyčítají,že jim se špatným otcem zničila dětství… takže jde o to se rozhodnout :kytka: Vím, že je to těžké a složité, ale snad v sobě najdeš odvahu a sílu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2639
19.8.11 21:31

Hmmm, tak to věřím, že je ti z toho na nic. Takhle se věčně žít nedá… a nějak ho pozitivně namotivovat??? Nebo se pak sbalit a odejít, ale to je moc těžké, že? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7644
19.8.11 21:35

A už si to rozebírala s rodinou, jako tví a jeho rodiče, sestra, bratr?Je potřeba si promluvit…a zkusit najít případná řešení.Nemělaby sis nechat srát na hlavu, a změnit svůj život nejen kvůli sobě ale i kvůli dětem.A řešit to…je to těžké, bude ještě těžší, ale odvahu odejít musíš najít ty sama. Já tím taky prošla, anjsem za to rozhodnutí ráda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.8.11 11:07

Můj otec byl podobný tyran.Věčně nespokojený,nadával,dělal scény kvůli každé blbosti.Dětství jsme neměly totálně zkažené díky úžasné babiče a matce,která se snažila aby scény byly co nejmenší a sama dost trpěla.Problém byl bohužel barák-dědy rodný barák,ke kterému měl velké citové pouto.Naše maminka ho od dědy dostala,nastěhovali se tam s tátou a že ho předělají.Ovšem maminka otce dala podmínku,že barák se musí napsat i na jejího syna.A to byla chyba.Takže otce měl půl baráku a říkal,že z něj neodejde.A když se s ním matka rozvede,tak nám všem bude ze života dělat veliké peklo.A aby matka nechala barák otci,to by se děda zbláznil,to nešlo,přeci jenom rodný barák je rodný barák a nechat ho takovými hajzlovi-jak se o našem otci vyjadřoval-to by neustál.
Po letech nakonec otec souhlasil s rozvodem,odsěhoval se do bytu,ale po matce chtěl vyplatit polovinu baráku-okamžitě začít se splátkama,docela vysokýma,i když v tu dobu jsem akorát šla na střední školu a měli jsme hodně hluboko do kapsy.Takže matka si nekoupila na sebe skoro nic,i v zimně chodila občas bez punčocháčů.neměla na ně peníze,my jsme jako děti chodily mizerně oblečený…a co otec předtím dostal po jeho matce asi 10 tisíc,za které se nám koupila palanda,abychom s bratrem měli trochu víc místa v pokoji,tak tu chtěl po matce zaplatit,v plné ceně,jako se kupovala.A nezajímalo ho,že je to jeho dětí,že by nám jí nechal.
Takže opravdu někteří chlapi jsou magoři a pro děti to není ideální.Dodnes si pamatuji na ten pocit,kdy se otec odstěhoval,jaký byl doma klid.A i nyní po mnoha letech bych ho nevyhledala,i když vím kde bydlí,je to cca 3 km od nás a jsem ráda,že ho nepotkávám.
A matka?Z psychiky se jí rozjelo zdraví,chudák si toho prožila moc ošklivého…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.8.15 07:59

Ahojte holky, mám věčně naštvaného chlapa a už nevím jak dál. Máme spolu dvě děti. Kdysi byl náladový, to ano, ale nebýval takový nervák. Teď co máme děti, tak není den, kdy by nebyl naštvaný. Nejhorší je, že u něj se ty nálady střídají rychleji než počasí. Příjde z práce, je celkem milý, hraje si s dětmi a nakonec z ničeho nic k večeru začne být uštěpačný, zlý a nedá se s ním výjít. No a tak to chodí každý den, má nějaké rychlé proměny nálad, které jdou do extrému a naše dny končí většinou hádkou, což mi dost vadí, ale když vás z ničeho nic začne před dětmi shazovat, nadávat a bavit se s vámi jako s hadrem a přitom před chvílí se bavil normálně, tak to prostě hlava nebere. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
3055
26.8.15 08:09

A co si to třeba jednou nahrát na telefon a pak mu to pustit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.8.15 08:11

@elinka90 Tak nad tím jsem taky už uvažovala a asi to opravdu zkusím, pač to přece není normální, takové výkyvy a z ničeho nic.

• Nahlásit
  • Citovat
3055
26.8.15 08:15

Třeba si to ani nevudědomuje. pustila bych mu to až by byl klidný a snažila bych se s ním promluvit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
26.8.15 10:05
@Anonymní píše:
Ahojte holky, mám věčně naštvaného chlapa a už nevím jak dál. Máme spolu dvě děti. Kdysi byl náladový, to ano, ale nebýval takový nervák. Teď co máme děti, tak není den, kdy by nebyl naštvaný. Nejhorší je, že u něj se ty nálady střídají rychleji než počasí. Příjde z práce, je celkem milý, hraje si s dětmi a nakonec z ničeho nic k večeru začne být uštěpačný, zlý a nedá se s ním výjít. No a tak to chodí každý den, má nějaké rychlé proměny nálad, které jdou do extrému a naše dny končí většinou hádkou, což mi dost vadí, ale když vás z ničeho nic začne před dětmi shazovat, nadávat a bavit se s vámi jako s hadrem a přitom před chvílí se bavil normálně, tak to prostě hlava nebere. :nevim:

Nepije doma tajně? A nebo střízliví? Tohle mají závisláci všeho druhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.8.15 11:02

@Kobliha51 Taky mne napadlo, jestli není na něčem závislý, ale nepije právě vůbec. Tak nevím.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama