Oddělená dovolená

Anonymní
19.8.11 13:00

oddělená dovolená

Ahoj,
potřebovala bych radu :wink:
Dostali jsme možnost jet do Chorvatska do kempu, spaní v karavanu.
Svému muži jsem řekla, že nepojedu, protože by pro mě celá „dovolená“ byla náročnější než když budu doma.
Máme dvě děti - jedno 5leté a druhé roční.
S ročákem by to pro mě bylo utrpení. Všude zdrhá, je to samé hlídání, aby něco nestrčil do pusy…no prostě do karavanu s ním tak za rok - to už bude aspoň trošku rozumější /teda doufám :roll: /.
5letý s tatínkem sám nechce.
Muž tedy řekl, že pojede sám - dle mého nejlepší rozhodnutí, protože si od sebe potřebujeme i trochu odpočinout.
Teď to vypadá, že snad ani nikam nepojede 8-o ????? Upřímně jsem se už psychicky připravila nato, že budu mít týden „klid“ /s dvěma dětma toho klidu moc neužiju, ale přeci jen, nebudu mít doma děti tři :lol: /
Tak a teď k té radě.
Jak byste muže přesvědčily, aby na dovolenou odjel?
A přesvědčovaly byste ho?

MYslím, že by byla i docela škoda, kdyby nejel - ubytování máme zadarmo. Platil by jen cestu a jídlo

Předem dík za odpovědi inkoK.

PS: prosím, nestojím o rady, že bych měla jet také nebo, že vy byste jely. Jsem rozhodnutá, že nepojedu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10049
19.8.11 13:03

Ty jo no já bych teda v životě nechtěla aby jel takto sám. jako někam s partiou třeba ale takto nevíím, a ještě celkem daleko.
Nevím co by ho přesvědčilo a spis by me tesilo ze chce zustat doma s nama… :nevim:
Mozna ze si odpocine, vypne atd…nevim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23031
19.8.11 13:06

Tak chapu ze si potrebujete odpocinout. Neslo by, aby deti hlidala babicku a vyprdli se na Chorvatsko a jeli treba na 3dny sami do nejakeho paradniho hotelu s welness a uzili si to?

Ja nevim, asi bych to odpiskala.

Příspěvek upraven 19.08.11 v 13:15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24618
19.8.11 13:06

Hih já byhc v životě nechtěla aby jel sáma jsem ráda že ho to ani nenapadne:)Byla byhc ráda že bez nás jet nechce a nepřesvědčovala bych ho :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12004
19.8.11 13:07

A on by jako jel uplne sam bez nikoho? To se mu nedivim ze nechce.. Já bych se asi bála kdyby jel sám tak bych ho nepremlouvala, byla bych rada ze bude s nama..

Ale asi bych ho nepremlouvala ani kdybych si chtela odpocinout, pak se mu to nebude libit a vycte ti to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12004
19.8.11 13:08

Navíc muj by se urcite urazil kdybych ho premlouvala.. ze s nim nechci byt… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10049
19.8.11 13:09

NO ja si myslim ze by se urazila vetsina, a premyslet co tam kde dela… :think: a jeste teda bych mela silenej strach co se mu kde muze stat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12004
19.8.11 13:09

A urcite by se vyprdl na chorvatsko a jel nekam s kamaradama chlastat nebo by si je pozval tam a to bych strachy umirala jeste vic.. :D Jezis uplne to vidim.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12004
19.8.11 13:11

Ale jestli ho opravdu jo chces vylifrovat tak at se dohodne s nejakyma kamaradama aby tam nemusel jet sam, myslim ze by pak na to koukal jinak ja bych urcite koukala.. nez jet sama..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14241
19.8.11 13:12

Píšeš , že s karavamu, tak to asi pojede s někým ne sám??
Já bych mu řekla, že klidně nech jede, že se nemusí omezovat, protože zas aby to pak nabylo tak, že bude mrzutý, že mohl někde jet a nejel kvůli vám, atd. Když řekne, že jet bez vás nechce tak ok, ale asi bych mu naznačila, že mě vůbec nevadí, že tam pojede, že budeš ráda, že si odpočine…
Když bude chtět zůstat doma, nech zůstane. Zase je blbé je vyloženě vyhánět :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
19.8.11 13:13

Úplně se s tebou stotožňuji asi bych to cítila stejně..
( já mám tedy štěstí, že manžel bere starší vždy sebou i beze mne..)
Ale pokud jede opravdu sám, tak ho chápu, že si to rozmýšlí - bude celý den čumět do zdi a nekvákne za celý den slovo, navíc ho nebude nikdo opečovávat :zed:
Tebe naprosto chápu - také jsem přijela z dovči dost vyčerpaná - batolata a dovolená to je oxymoron..

Bud přijmeš fakt, že jet nechce, nebo mu to budeš muset vybarvit v růžových barvách, jak si to zaslouží, jak to bude skvělé, že se to vyplatí a kdesi cosi..Prostě lakovat a lakovat, třeba se chytne..

Já myslím ,že ideální varianta je on plus starší dítě - to by teprve byla havajka 8-)

Držím ti palce - napiš jak to dopadlo.. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11503
19.8.11 13:15

No, popravdě já toho svýho vypakovala v červenci s klukama jeli na dovču, takže bych mu řekla ať sebou vezme nějakýho kamaráda a jedou, dítě se mi mu nepodařilo nacpat, ale to nevadilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.8.11 13:16

Já bych taky nechtěla, aby jel sám…
Ale je to opravdu z důvodu toho, že prostě potřebuje trochu oddechu.

Máme se rádi, ale… Přes školní rok je většinu času mimo domov a teď, co jsou prázdniny, je pořád doma a mě už to nějak leze na mozek.
Původně jsme měli společně naplánováno, že si uděláme nějakou hezkou dovolenou /nejlépe all incl./, abych nemusela vařit, měla všechno po ruce…
No a nakonec nám byla nabídnuta tahle možnost a pro mě je to prostě nevyhovující. Nejsem zhýčkaná, ale do karavanu s ročákem mě prostě nikdo nedostane - ani bychom neměli kam dát cest.postýlku.
Srovnávala jsem pro a proti a jediné, co vyšlo pro /krom toho, že ybchom byli pohromadě/, bylo to, že je to skoro zadara.
Ročáka nikde „neudám“, zatím ho nikdo víc jak dvě hodiny hlídat nechce /a to z těch 2hodin většinou 1hodinu prospí/

Taky jsem mu říkala, ať řekne nějakému známému. Jenže povětšina chodí do práce a nemůže si jen tak vzít dovolenou.

Díky za rady a přemlouvat ho teda nebudu - nechám to rozhodnutí na něm :wink:

InkoK

• Nahlásit
  • Citovat
12004
19.8.11 13:16

Liz ma prevdu nejlepsi bys mela presvedcit starsiho aby chtel jet s tatinkem… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.8.11 13:17
kvaček píše:
Píšeš , že s karavamu, tak to asi pojede s někým ne sám??
Já bych mu řekla, že klidně nech jede, že se nemusí omezovat, protože zas aby to pak nabylo tak, že bude mrzutý, že mohl někde jet a nejel kvůli vám, atd. Když řekne, že jet bez vás nechce tak ok, ale asi bych mu naznačila, že mě vůbec nevadí, že tam pojede, že budeš ráda, že si odpočine…
Když bude chtět zůstat doma, nech zůstane. Zase je blbé je vyloženě vyhánět :mrgreen:

Jel by sám autem do Chorvatska - karavan je zaparkovaný v kempu a vybavený na kempování.

Nutit ho nechci, to bych ani neudělala, spíš jsem přemýšlela, jak mu to nějak citlivě doporučit…
InkoK

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama