Věčně nespokojené miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Romanka18
Kecalka 117 příspěvků 19.07.18 21:36
Vecne nespokojene miminko

Ahoj holky, uvitam kazdou radu, postreh ci doporuceni.. Mam 4,5 mesicni holcicku. Je to celkem narocne miminko, pres den skoro nespi asi dvakrat pul hodny, dudlik nechce, porad breci nebo knoura.. nic ji nebavi hracky nebo v hraci dece vydrzi jen chvilku. Nejradsi by se porad chovala, ale i to se neda, je jak had, porad se krouti a prijde mi ze by uz nejradeji sedela nebo rovnou chodila… Je hodne sikovna a dost napred od dvou mesicu se mi i pretaci na brisko, celkem je dost ziva a tak i moc nepribira, mame jen neco malo pres 5 kg a tak nevim proc je porad tak nespokojena :,( jestli je hladova, snazim se kojit casto nebo spise unavena, jak nespi. Je to celkem peklo, doma mam jeste 3,5 leteho ktery pujde v zari do skolky, kolikrat je mi ho tak lito, ze na nej nemam vubec cas :,( ma to nekdo podobne? A co by jste poradili, dekuji :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Mia25
Kecalka 353 příspěvků 19.07.18 21:43

Zkoušela jsi šátek či nosítko? některé děti takové jsou :nevim: a je potřeba to období než se začne sama hýbat a bude ji to bavit přežít s co nejmenší psychickou újmou na všech stranách 8) První dcerka byla taky taková, neustále na rukách jinak se vztekala a byl řev na celý barák… pomohla až manduca a čas…

Romanka18
Kecalka 117 příspěvků 19.07.18 21:50

@Mia25 mamducu mam, chvili tam vydrzi ale pak ji zacne vadit, ze nema ten svuj rozhled a zacne zase prudit :zed: no rikala jsem si ze je asi takova, ze ji nebavi lezet a ze asi treba je to hlad, zacla sem ji casteji kojit a byla spokojenejsi a ted tri dny zpet se to vratilo do starych kojeji :roll: knourani a rev

Kellynka123
Povídálka 32 příspěvků 19.07.18 21:54

Také jsem měla nespokojenou holku, do tři měsíců koliky, pak chvíli klid, od 4 měsíců plačící, neutisitelna. Proste jsme museli přečkat období. Teď ji je 8 měsíců, začala lézt a sedět a už je to paráda, dokáže si sama dolezt kam chce a pro co chce a dokáže si chvíli sama hrát bez moji asistence. Ale je to jediné ditko, kdybych měla ještě jedno, taky by to bylo určitě náročné. Přeji mnoho pevných nervu. Ona se časem srovná ????

Romanka18
Kecalka 117 příspěvků 19.07.18 22:03

@Kellynka123 dekuji, no ja doufam, ze casem se to zlepsi az se posadi a zabavi se… Jo kdyz ji drzim a ona kouka na brasku jak dela blbosti tak se rechta jako blazen ale jak ji odlozim a chci neco udelat 8o hruza.. Hned spusti. Ano je to narozne v 6 hodin vstavame a do vecera se nezastavim, snazim se delat program pro syna protoze je mi ho lito ikdyz on si dost vyhraje sam. On byl milionove miminko oproti ni :D ale rikam si zda to nebylo tim dudakem.

Meaculpa
Ukecaná baba ;) 1023 příspěvků 19.07.18 22:06

Kojis nebo um? U nas jak pres kopirak do 6 mesicu. Cely den nadavala, furt sebou sila, jen na rukach a to taky kolikrat rev, nastvana na svet. Taky hodne motoricky sikovna. Vynechala jsem mlecnou stravu (kojim), ale uplne a za 2-3 tydny byla jak vymenena. Zlaticko a usmevy… Za pokus to stoji :) :mavam: Nerikam, ze ma ABKM, ale nejspis nedozrale streva a to vynechani pomohlo zahojit + probiotika. :think:

Meaculpa
Ukecaná baba ;) 1023 příspěvků 19.07.18 22:07

@Romanka18 jeste mam taky starsi dceru a ta byla zlata. Taky to mame takhle stejne. Ted uz jsou zlate obe. Vydrz :kytka:

Romanka18
Kecalka 117 příspěvků 19.07.18 22:13

@Meaculpa kojim, pribirame malo, ze zacatku skoro nepapala a ted treba ucucne a pri dalsim kojeni si vezme vice, neni velky jedlik. Tak nevim the kolikrat je ale vyspala najedena a stejne place tak nevim co by ji mohlo stvat :think:

Jana206
Nadpozemská drbna 26495 příspěvků 19.07.18 22:16

Ta váha mi přijde málo,moje děti to mely cca v 6 tydnech. Určitě bych zkusila,jestli nemá hlad. Já jsem věčně nespokojenou nejmladší přechodně dokrmovala ryzovou kaší z MM,prestala kolem 4 měsíců pribirat. Pomohlo to a byla spokojenější. Potom se to zlomilo kolem půl roku,kdy zacala lezt a sedět. Ve 4,5 mesicich už by mela mít i jinou napln nez jen knourat.

Jana206
Nadpozemská drbna 26495 příspěvků 19.07.18 22:20
@Romanka18 píše:
@Meaculpa kojim, pribirame malo, ze zacatku skoro nepapala a ted treba ucucne a pri dalsim kojeni si vezme vice, neni velky jedlik. Tak nevim the kolikrat je ale vyspala najedena a stejne place tak nevim co by ji mohlo stvat :think:

A co doktorka na to málo přibírání? U nás to resila uz kdyz se křivka zastavila v růstu,i když vahu mela v porovnání s průměrem dobrou a i drobnější deti mohou být spokojené.

Není vylouceno,ze může mít hlad. Já bych dítě netrapila a dala najíst. V tomto veku uz může eventuálně první nemlecne prikrmy.

Romanka18
Kecalka 117 příspěvků 19.07.18 22:23

Dr rika ze pribira na spodni hranici ale pribira, tak mi jen rikala ze kdyby se v noci budila at ji zkusim dat ryzovou kasi..ale v noci mi spi relativne dobre, problem je pres den. :roll:

Meaculpa
Ukecaná baba ;) 1023 příspěvků 19.07.18 22:25

@Romanka18 nechci strasit, ale takhle neklid a nepribirani muze byt priznak nejake alergie/intole­rance. Neciti se dobre (narusene strevo), tak jinak nez knouranim to nemuze dat najevo… Zkusila bych eliminacni dietu a uvidis, co ji vadi.opravdu to zkus. Apson to mlecne. Kdyby mi to rekl nekdo hned v sestinedeli, tak jsme si mohly s malou usetrit pul roku silenyho blazince :zed:

Romanka18
Kecalka 117 příspěvků 19.07.18 22:30

@Meaculpa takze zkusit vynechat mlecne vyrobky,??

Meaculpa
Ukecaná baba ;) 1023 příspěvků 20.07.18 06:50

@Romanka18 Ano, vsechny, pozor i na pecivo, buchty, salamy… Ja jedla floru Light, tam mleko neni. Zkus ty 2 tydny. U nas teda byl jeste exem. Ta ABKM je hodne casta, podle me jsou takove ty rady: to se srovna kolem roku, az zacne chodit atd. je jen kvuli tomu, ze jim dozraje to brisko (kolem roka ABKM vymizi) a je klid. Nekdo o tom proste netusi. :(

Velka Bublina
Kecalka 146 příspěvků 24.07.18 19:51

Ahojky mám to teď úplně stejné ale a tím rozdílem že nám je teprve 14 dní a já už jsem ko, hlava mě Třešti z toho jak furt křičí a já nevím co by chtěla :nevim: vůbec nevím jak dlouho to zvládnu :zed:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >