Batole zhublo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanourek
Kecalka 236 příspěvků 18.07.18 20:51
Batole schudlo...

Krasny vecer holky…syn 14 mesicu…je trosku tintitko…v 1 roce mel 9300g…vse v poradku, ale dnes jsem ho zvazila…„jen tak“…a vaha ukazovala 9kg..presne…ne­dovedu si to vysvetlit…ji normalne…az nadmiru nekdy…je teda pravda ze ji moc ovoce…ale ji i pecivo..zele­ninu..maso..jo­gurty…v podsta­te vse…pred tydnem mel 3 dny horecky..jedl trosku min…ale ne tak aby mel min nez na rocni prohlidce…zitra budu volat dr.aby mu vzala krev treba..a prohlidla ho…je pravda ze se mi zda posledni dobou unavenejsi…ale spat chodi furt stejne…nevim…bojim se ze jsem treba ja neco zanedbala..ze mu nedam treba parek misto jabka 8o :nevim: :mrgreen: a jsem z toho nervozni…moooc nervozni…ano neni to razantni schudnuti…ale i tak..klidne at mu vaha stoji nejaky cas…ale chudnuti u batolete… :( mate zkusenost nekdo???

Příspěvek upraven 18.07.18 v 22:25

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

selia
Ukecaná baba ;) 2023 příspěvků 8 inzerátů 18.07.18 20:52

@hanourek Ty máš doma kojeneckou váhu?

pikola
Neúnavná pisatelka 19290 příspěvků 18.07.18 20:53

POkud ta váha předtím byla od Dr. může jim váha vážit jinak.

hanourek
Kecalka 236 příspěvků 18.07.18 20:55

Nemam kojeneckou…di­gitalni..ale je presna..ptz jindy mel vzdy okolo tech 9300…chjo.. :? :? :? :?

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16486 příspěvků 18.07.18 20:57

každá váha může vážit jinak…Já bych neplašila, pokud je dítko vitální, jí a pije. Navíc v tomto věku se děti hodně pohybují, některé tu váhu prostě moc nenaberou. Močí a kadí dost?

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16486 příspěvků 18.07.18 20:58
@hanourek píše:
Nemam kojeneckou…di­gitalni..ale je presna..ptz jindy mel vzdy okolo tech 9300…chjo.. :? :? :? :?

a působí kluk zničeně, vyčerpaně, unaveně, je víc nemocný?

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 18.07.18 21:02

Já bych taky neplasila kvůli 300g..muze to byt i tou nemoci… 14m…to se začal i více pohybovat ne?pokud je jinak normální jako vždycky možná bych zvážila trápit ho odběrem…

hanourek
Kecalka 236 příspěvků 18.07.18 21:02

@pe-terka ted byl pred tydnem nemocny poprve..jinak ne…unavenejsi mi chvilkama prijde…ale to proto asi i ze spi jen 1 denne hodinu :? :? …a pak je pretazeny… :roll: :roll:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 18.07.18 21:02

Tintitko, které má v roce přes devět kilo? :lol: nejmladsi neměl na roce ani 8 :lol:

Předpokládám, že začal běhat, víc se hýbat. Řekla bych, že za tím nic jiného nebude, jen prostě spotřebuje přes den hodně energie.

hanourek
Kecalka 236 příspěvků 18.07.18 21:04

Ano v podstate je furt v pohybu..sice jeste nechodi uuuuplne sam..ale akcni je az az......jen…u star­siho syna to neznam..ten pribiral..max­.nepribral…nik­dy se nestalo aby mel min… :?

chaela
Ukecaná baba ;) 1296 příspěvků 2 inzeráty 18.07.18 21:05

Neřešila bych to. Vážení bylo na různých váhách, takže to nemá smysl porovnávat. Já jsem si dřív děti jen tak ze zvědavosti vážila doma a potom u dr měli vždy jinou váhu, většinou menší, taky o těch zhruba 300 g. A pochybuju, že by zhubli třeba za den nebo dva (při plném zdraví). Klasický digitální domácí váhy nijak přesný nejsou, tam záleží i na povrchu, kam ji položíš, jak si na ni stoupneš, jak se ti dítě vrtí…

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 18.07.18 21:06

@katyna1984 mám úplně stejný názor.. Podle mě za tím bude pohyb…odbery bývají dost traumaticky zážitek.. Alespoň naše malá u toho vždycky vyvádí a je to psych. Náročné i pro mě Teda… Pokud je jinak normální.. Tak bych počkala 14 dní, zkusila bych váhu a pak to konzultovala s dr… Jinak vím co to je si něco uvzit do hlavy a dítě pozorovat… Pak mu přijde že má pomalu všechny příznaky nějaké faaakt hnusně choroby a ještě si navíc přečtu něco na netu a je to… Ale dobrym reflekcnim prvkem jsou příbuzní, kamarádky.. Zda jim nepřijde jiný, unavený atd…

hanourek
Kecalka 236 příspěvků 18.07.18 21:14

@kavulenka prave…uz mam stres z toho..a vim ze dokud ho dr.nezkontroluje a nepovi mi ze je vse ok…tak budu myslet jen na plno skaredych scenaru… :? :? …i kdyz nechci… :roll: 8o :zed: no nic..misto hroznuuu dostane parek :nevim: :andel: 8o 8o …vaha je dost kvalitni prave..kdyby patrila mezi ty..kdy po kazdem stopnuti clovek vazi jinak..tak neresim…jen..takto… :? Snad se tu objevi nekdo s podobnou zkusenosti…na uklidneni

blumen
Hvězda diskuse 41998 příspěvků 18.07.18 21:18

@hanourek mel horecky, mene jedl, zchudl. Neplasila bych a pockala mesic, zda nabere. Pak sla pripadne k Dr

iwa83
Kelišová 6537 příspěvků 18.07.18 21:22

Tak hlavně má asi větší výdej energie než v tom roce, předpokládám, že víc chodí/běhá, objevuje. Pokud je jinak v pohodě, tak bych to neřešila. Já mám doma taky prcka (teď 2 roky a 2 měsíce) a víc jak půl roku byla na 11,5 kg (váženo v prosinci a pak teď nedávno). Trochu vyrostla, ale ne moc. Jí jak kdy, nabízím, nenutím. Vařím snad zdravě. Párky nedávám ani tak.
Asi Tě uklidní jen doktorka. A s největší pravděpodobností nic nezjistí. Já bych to neřešila, 300g není tak moc. Část toho udělá bobek/víc se nepije/nají… Pokud není nemocný co 14 dní, je hravý, spokojený tak bych byla v klidu. Unava může být z většího pohybu, nových zážitků.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >