Reklama

Věčně rudé oči :-(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanulka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 05.03.10 20:54
věčně rudé oči:-((

Prosí o radu - nosím kontaktní čočky, už asi 12 let. Poslední půl rok mám pořád rudé oči, prasají mi žilky v očích.. Může to bý únavou - nevyspáním, nebo čím? Jinak značku čoček používám pořád stejnou i vodu na ně. Koupila jsem si Visine, ale moc nepomáhají. Pomohly by vitamíny A nebo něco? Nebo mám navštívit snad lékaře?

Reklama

Reakce:

fidla
Kecalka 468 příspěvků 05.03.10 21:03

Nevim, jestli mas to co mela ja, ale asi te nepotesim…taky jsem mivala oci jak angorak, zkouseli jsme s dr.vsechno mozny-ruzny masticky, jiny cocky, jiny roztok, bez vysledku, uzavrel to jako vypestovana alergie na cocky. Tak jsem to vyresila operaci, s brylemi jsem se nejak nemohla skamaradit. Obcas ale stejne zarudle oci mam, asi k tomu mam sklony :nevim:

hanulka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 05.03.10 21:05

Fidlo a jak dlouho si je nosila?

fidla
Kecalka 468 příspěvků 05.03.10 21:09

ted jsi me zaskocila..hrooozne dlouho :lol: pokud mi pamet slouzi, tak min. 10let

BohunkaP
Extra třída :D 14918 příspěvků 05.03.10 22:45

Hanulko, taky Tě nepotěším - nosila jsem je také dlouhodobě, asi 10 let celé dny a minulý rok mi je doktorka zakázala s tím, že je to už poznat na očním pozadí a očím už to nedělá dobře…
Takže mi zbývají brýle nebo laser, ale to zatím nechci…

itram
Stálice 76 příspěvků 07.03.10 20:41

Ahoj, tomu hrozně pomáhá delší koukání do počítače a celkově prostě únava. Zkus taky hodně mrkat, člověk na to při práci a při koukání do počítače nebo na TV zapomíná a oči to poškozuje.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Reakce na volby:„Senát je cena útěchy,“ směje se senátorům Zeman

Včerejší sčítání hlasů v senátních volbách určilo dva kandidáty, kteří... číst dále >

Detaily pohřbu Jana Kočky: Velkolepý obřad v centru Prahy!

Konec spekulacím. Rodina tragicky zemřelého Jana Kočky (†28) rozhodla, kdy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >