Věčně rudé oči :-(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanulka
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 1 inzerát 05.03.10 20:54
věčně rudé oči:-((

Prosí o radu - nosím kontaktní čočky, už asi 12 let. Poslední půl rok mám pořád rudé oči, prasají mi žilky v očích.. Může to bý únavou - nevyspáním, nebo čím? Jinak značku čoček používám pořád stejnou i vodu na ně. Koupila jsem si Visine, ale moc nepomáhají. Pomohly by vitamíny A nebo něco? Nebo mám navštívit snad lékaře?

Reakce:
fidla
Kecalka 469 příspěvků 05.03.10 21:03

Nevim, jestli mas to co mela ja, ale asi te nepotesim…taky jsem mivala oci jak angorak, zkouseli jsme s dr.vsechno mozny-ruzny masticky, jiny cocky, jiny roztok, bez vysledku, uzavrel to jako vypestovana alergie na cocky. Tak jsem to vyresila operaci, s brylemi jsem se nejak nemohla skamaradit. Obcas ale stejne zarudle oci mam, asi k tomu mam sklony :nevim:

hanulka
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 1 inzerát 05.03.10 21:05

Fidlo a jak dlouho si je nosila?

fidla
Kecalka 469 příspěvků 05.03.10 21:09

ted jsi me zaskocila..hrooozne dlouho :lol: pokud mi pamet slouzi, tak min. 10let

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 05.03.10 22:45

Hanulko, taky Tě nepotěším - nosila jsem je také dlouhodobě, asi 10 let celé dny a minulý rok mi je doktorka zakázala s tím, že je to už poznat na očním pozadí a očím už to nedělá dobře…
Takže mi zbývají brýle nebo laser, ale to zatím nechci…

itram
Stálice 76 příspěvků 07.03.10 20:41

Ahoj, tomu hrozně pomáhá delší koukání do počítače a celkově prostě únava. Zkus taky hodně mrkat, člověk na to při práci a při koukání do počítače nebo na TV zapomíná a oči to poškozuje.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >