Vedlejší účinky LR Colostrum?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
eeevvv
Povídálka 42 příspěvků 05.05.19 20:48
Vedlejsi ucinky LR Colostrum?

Od patku ma dcera (16mes) bolesti pri kazdem moceni. Place, krici, pisti, nechce moc jist, piti je taky kovbojka - musim davat po lzickach. Podezdreni na zanet mocaku negativni po vysetreni moce. Dcera je nevrla a extremne plactiva. Vse se stupnuje, od dnesniho odpoledne temer neutisitelna, jen ječí a bolestinsky place. Na pohotovosti nic neshledano a doporucen jen nurofen na bolest (jejiz pricina se nenasla). Uz jsem na zhrouceni a tonouci se stebla chyta - ve stejny den, kdy zacaly bolesti, tak jsem ji rano nasadila Colostrum od LR. Vsude na netu pisou, ze je bez vedlejsich ucinku, ale nesetkali jste se s necim podobnym nahodou???

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9598 příspěvků 05.05.19 20:52

A uz si ho vysadila? Ja mam po nem prujem a dceru po nem bolelo bricho. Jestli nejake kolostrum, tak max kozi. Kravsky uz nikdy. Po kozim nam nic nebylo.

eeevvv
Povídálka 42 příspěvků 05.05.19 20:59

@Verun83 no me to napadlo az dnes, jestli to nemuze byt pricinou. Vsude se o nem pise jako o biologickem zlatě bez vedlejsich ucinku, takze jsem spis doufala, ze ji to v jejich obtizich jeste pomuze k uzdraveni. Ale kdyz byl ten zanet mocaku vyloucen laborkou, na gynekologicke potize to taky moc nevypada, tak me pak napadlo toto…ackoliv bych spise ocekavala prujmy nez potize u moceni.

Nadavilero
Závislačka 4202 příspěvků 05.05.19 20:59

Beru už rok a půl a dcerka (4r) třičtvrtě roku a nic.
Divný…tipla bych na 100% zánět močáku. Dělali bakteriologický vyšetření moče? (chytání moče do sterilní zkumavky).

Verun83
Echt Kelišová 9598 příspěvků 05.05.19 21:08
@eeevvv píše:
@Verun83 no me to napadlo az dnes, jestli to nemuze byt pricinou. Vsude se o nem pise jako o biologickem zlatě bez vedlejsich ucinku, takze jsem spis doufala, ze ji to v jejich obtizich jeste pomuze k uzdraveni. Ale kdyz byl ten zanet mocaku vyloucen laborkou, na gynekologicke potize to taky moc nevypada, tak me pak napadlo toto…ackoliv bych spise ocekavala prujmy nez potize u moceni.

Tak ho zkus vysadit.

A co ma za potize. Ktere si chtela resit kolostrem?

eeevvv
Povídálka 42 příspěvků 05.05.19 21:09

@Nadavilero sterilni moc jsme nemely, nechavaly se zjistovat pouze leukocyty (pokud si to nepletu) a kontrolovaly se bilkoviny a krev papirkem. Vse negativni

Verun83
Echt Kelišová 9598 příspěvků 05.05.19 21:09
@Nadavilero píše:
Beru už rok a půl a dcerka (4r) třičtvrtě roku a nic.
Divný…tipla bych na 100% zánět močáku. Dělali bakteriologický vyšetření moče? (chytání moče do sterilní zkumavky).

Tak snad dr umi podle moci poznat zanet mocaku, lepe nez ty od pc… rekla bych. :roll:

eeevvv
Povídálka 42 příspěvků 05.05.19 21:12

@Verun83 dcera je chronicky nemocna. Jen za posledni 4 mesice 4× atb na blize neurcene zanety, 2× bronchitida, 1 strevni chripka, 1 pichane ucho, 1 pobyt v nemocnici a mezitim nonstop brutalne zahlenena a zachrchlana… a ted toto

Verun83
Echt Kelišová 9598 příspěvků 05.05.19 21:16
@eeevvv píše:
@Verun83 dcera je chronicky nemocna. Jen za posledni 4 mesice 4× atb na blize neurcene zanety, 2× bronchitida, 1 strevni chripka, 1 pichane ucho, 1 pobyt v nemocnici a mezitim nonstop brutalne zahlenena a zachrchlana… a ted toto

Zkus draci sirup od mycomedica.

U toho kolostra muze byt proste problem ty kravske bilkoviny. A tvoje dite neni tele. Muze ji to drazdit streva. Vim, jak moje brecela pravidelne po davce. A bolely ji streva i pri stolici.

illon
Povídálka 35 příspěvků 05.05.19 21:56

Ja jsem dceri davala colostrum několikrat a na imunitu opravdu super. Ale naposledy mela po nem vzdycky prujem.

luca241
Ukecaná baba ;) 1883 příspěvků 05.05.19 22:53
@eeevvv píše:
Od patku ma dcera (16mes) bolesti pri kazdem moceni. Place, krici, pisti, nechce moc jist, piti je taky kovbojka - musim davat po lzickach. Podezdreni na zanet mocaku negativni po vysetreni moce. Dcera je nevrla a extremne plactiva. Vse se stupnuje, od dnesniho odpoledne temer neutisitelna, jen ječí a bolestinsky place. Na pohotovosti nic neshledano a doporucen jen nurofen na bolest (jejiz pricina se nenasla). Uz jsem na zhrouceni a tonouci se stebla chyta - ve stejny den, kdy zacaly bolesti, tak jsem ji rano nasadila Colostrum od LR. Vsude na netu pisou, ze je bez vedlejsich ucinku, ale nesetkali jste se s necim podobnym nahodou???

Kamarádka po něm měla nadýmání a bolesti břicha.

Moravanka123
Kecalka 174 příspěvků 06.05.19 10:41

Ja mivam zanet mocaku casto. Podle papirku vzdy vse v poradku, po odeslani moci na kultivaci zjisteny bakterie a nasazena antibiotika. Takze tem papirkum neverim a mala klidne zanet mocaku mit muze.

Váš příspěvek
Reklama