Po neštovicích k moři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 15:43
Po nestovicich k mori

Byla jste nektera s detma u more po prodelanych nestovicich? Mudr. mi rikala, ze az budou zahojene, muzeme letet, samozrejme UV triko, 50 krem, v prave poledne spis stin… ptam se kvuli zkusenosti z lidu :think: dekuji

Reakce:
nozu
Extra třída :D 12519 příspěvků 04.05.19 15:54

Ano, byla jsem takto s dcerou. Ještě neměla ani vše vyloupané. Před odjezdem jsme byli na kontrole u doktorky, ta pobyt u moře schválila. UV triko jsem dětem nikdy nedávala. Mažu 50 vždy a mezi 11 a 16 dodržujeme siestu. Pobyl proběhl v pohodě, jizvičky se díky slané vodě krásně zahojily.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 16:00

@nozu dekuji, s tou morskou vodou jsem uz taky slysela, ze se lip hoji… UV triko budou mit deti jen kvuli nestovicim, doted jsem ho nikdy nedavala, porad je prodelava, odjezd za 3,5 tydne, ale syn jich ma hodne, tak spis kvuli tomu, pro jistotu…

AAAjirina
Stálice 85 příspěvků 04.05.19 16:35

Určitě jeďte, slaná voda léčí.

nozu
Extra třída :D 12519 příspěvků 04.05.19 16:36

Podle mě je mazání 50 dostačující. Mě ta trička přijdou dost děsná, protože to je mokré a studí… Pokud jedete až za tak dlouho, tak na kůži už nebude vidět skoro nic. Doktorka mě akorát tenkrát varovala před rizikem druhotné infekce, jak je po neštovicích oslabená imunita

fly.zuzka
Kecalka 150 příspěvků 05.05.19 22:42

Dcera teď byla u dr a měla 3 měsíce po nestovicich.Mela j8ch dost a ještě teď jdou sem tam vidět. A dr řekla, ať ji ještě nevystavujeme sluníčku, že kůže není úplně zahojena a když už, tak mazat 50tkou. A to moje dr není žádný plasan.

Váš příspěvek
Reklama