Vejdou se mi osmičky?

Anonymní
19.11.20 18:08

Vejdou se mi osmičky?

Rostou mi osmičky, poslední dobou to strašně bolí a jsou aktivní, vidím už náznak zubu, jednu možná malinko křivě, myslíte že se vejdou? Bude to na operaci? Nahoře byla do tváře a bylo to normální vytržení. A rentgen mi dělali na ortodoncii před 3 lety(v 18) a o dolních mi nic neřekl - byly už založené?
Strašně se bojím :,(, ale když vidím hrbolky, zřejmě neleží ani se netlačí pod sedmičkou :roll:.
A skvrny na zubech jsou pigment(potvrzeno zubařem).

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17533
19.11.20 18:21

Jednou přijde den, kdy tu některá vystaví fotku své bláži a partnerova nářadí a bude se ptát zda se tam vejde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5270
19.11.20 18:21

Na jakou operaci? Prostě se vyriznou a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
19.11.20 18:24

Dojdi si k doktorovi, stomatolog by byl ideální…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5567
19.11.20 18:27

To je huba jak pračka na čurá*y.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 18:30

Z fotky ti nikdo nerekne, jestli se tam vejdou. Je potřeba udělat OPG. Preventivně trhat nedoporučuji, i kdyz sposuta zubařů ráda posílá na extrakci…
Extrahovat pouze v případě, že se nemohou prořezat celé kvůli případnému sklonění např. proti sedmičce apod. Osmicky se mohou v budoucnu hodit. Buď jako autotransplantace místo jiného zubu nebo při ztrátě sedmicky lze zaradit osmicku ortodonticky. Pořádně to okolí a tu prořezanou část čisti solo kartáckem, at se ti neudělá zánět. Pokud máš peníze, pořiď si ústní sprchu a mezizubní prostor mezi 7/8 čisti tou. Při slabším zánětu či bolesti vypláchni sprchou s corsodylem.

• Citovat
  • Nahlásit
287
19.11.20 18:30

@Cenarius

Ale no tak, nech toho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4232
19.11.20 18:39
@gebča píše:
Dojdi si k doktorovi, stomatolog by byl ideální…

No spíš psychiatr, její hubu už tu máme ve 150 verzích… :roll: tohle je fakt úchylka, o které jsem ještě neslyšela :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5614
19.11.20 18:45

Zuby se ti zakládají už v prenatálním vývoji - jen pro pořádek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5567
19.11.20 18:56
@gebča píše:
@CenariusAle no tak, nech toho

To clovek uz nemuze ani nikoho pochvalit? To je den totok. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46577
19.11.20 19:00

To už je druhá podobná fotka dneska, nejdřív angína a teď toto. Už chybí jen hemoroidy.
Zakladatelko, pošli to mailem svému zubaři. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4743
19.11.20 19:24

Každý má nějaké trápení, na které intenzivně myslí. Ale tohleto už taky nechápu. To má vidět tvůj zubař. Pokud tady nějaký bude sedět, tak ti poví to samé. Chce to rentgen, otevřená pusa jak vjezd do pískovny nikomu nic sama o sobě nepoví a nevyřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
20.11.20 07:22

:mrgreen: :mrgreen: no nevím co čekáš, že ti tady poradíme… Musíš na RTG abys věděla na čem jsi… Ja jsem byla extrahovat všechny čtyři osmičky a přežila jsem to ;)… Asi máš strach, chápu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
20.11.20 08:09

Já podle nadpisu myslela, že se jedná o prsa. No, měla bych se nad sebou zamyslet :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.11.20 18:31

Zda se zuby vejdou nebo ne záleží skutečně na zhodnocení OPG přehledového snímku.
Operační extrakce bývají u zubů, které nelze vytrhnout na křesle - tedy opět z Vašeho snímku hodnotit nelze :)
Nemyslím si, že je třeba se bát, je třeba se informovat u svého stomatologa a jednoduše se domluvit.
Co ale na snímku vidět je, tak je zubní kámen ;) takže od boku doporučuji navštívit dentální hygienu :srdce:
S pozdravem
Adam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama