Věkový rozdíl 11 let

13.10.19 18:01

věkový rozdíl 11 let

Ahoj zjistila jsem, že jsem zamilovaná do staršího muže (rozdíl 11 let). Je mi skoro 18 a zatím jsem nic moc vážnýho neměla. Problém je, že je to můj trenér a taky náš rodinný přítel takže se dobře známe. Já se ale obávám, že mě spíš vidí jako mladší sestru než něco víc a asi je to i tím že jsem přece jenom mladší. Skvěle si spolu rozumíme, máme stejné zájmy a tak… Moje zamilovanost už trvá pár měsíců a já se ale začínám bát, že to není oboustranný. Žádné náznaky, že by mě taky chtěl od něj nevidím nebo se bojí si něco začít. Přemýšlím že bych mu to řekla, ale hrozně se bojím jeho reakce, nechci náš aspoň teda kamarádský vztah zničit. Nikdy mě někdo tolik nezajímal jako on a já bych si přála něco víc. Poraďte co mám dělat, třeba jestli jste si neprošli něčím podobným nebo aspoň upřímný názor.
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

403
13.10.19 18:07

@Jezelia1020 hele my jsme taky 11 let od sebe a klape nám to úžasně už skoro 8 let. Čekáme mimčo a máme před svatbou :srdce:
Za mě věk není důležitý ( když to teda není extrém) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.10.19 18:36

@Jezelia1020 Myslím si, že všechno co se má stát se stane.. Já se se svým dosavadním přítelem poznala na vesnické zábavě :D :D, sice jsme se od vidění znali, ale víc jsme se do toho osudného dne nebavili.. No a pak už to bylo.. Jsme spolu přes 3 roky, budeme stavět, chceme mimčo a je mezi námi rozdíl 17 let.. A jsme opravdu moc šťastní.. Sice jsme si prošli sem tam nějakou krizí, ale který vztah ne.. :dance: :dance: Takže za mě je věk jen číslo a když se budete mít rádi a budete chtít být spolu, tak budete :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10872
13.10.19 18:54

No tak pokud je to tvůj trenér a rodinný známý, tak to ne, do toho bych nešla, to by nedělalo dobrotu a rodiče by to těžko zkousli
píšeš, že on zájem nemá, asi má rozum

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.10.19 18:54

V 18 Jsem si taky čistě náhodou začala s chlapem o 11 let starším. Neboj se toho. :) Kdo neriskuje, nic nezíská.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1006
13.10.19 18:56

Ahoj my s manželem jsme od sebe skoro 12 let letos slavíme 11 let manželství. Za mě jsem pro, abys mu to řekla, ale netlač… nic horšího než jen, že tě odmítne se stát nemůže. A pokud se tak stane musíš se s tím vyrovnat ty. :nevim: držím palce ať jsou tvé city opětované

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3196
13.10.19 19:00

No tak aspoň budeš vědět na čem jsi a kdyžtak se odzamilovat :mrgreen: taková léčba šokem je nejlepší :palec: takže pokud přežiješ odmítnutí, řekni mu to :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.10.19 19:01

@nicolamatuskova01 Jsi zabloudila na Oldies, ne? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
13.10.19 19:05

11 let není zase tak strasne spise mozna najit nejakeho spiklence ktery nenapadne zjistit jak to s tebou ma aby jsi jak pises neznicila to pratelstvi ono zpatky se to bere uz spatne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19669
13.10.19 19:05
@Jezelia1020 píše:
Ahoj zjistila jsem, že jsem zamilovaná do staršího muže (rozdíl 11 let). Je mi skoro 18 a zatím jsem nic moc vážnýho neměla. Problém je, že je to můj trenér a taky náš rodinný přítel takže se dobře známe. Já se ale obávám, že mě spíš vidí jako mladší sestru než něco víc a asi je to i tím že jsem přece jenom mladší. Skvěle si spolu rozumíme, máme stejné zájmy a tak… Moje zamilovanost už trvá pár měsíců a já se ale začínám bát, že to není oboustranný. Žádné náznaky, že by mě taky chtěl od něj nevidím nebo se bojí si něco začít. Přemýšlím že bych mu to řekla, ale hrozně se bojím jeho reakce, nechci náš aspoň teda kamarádský vztah zničit. Nikdy mě někdo tolik nezajímal jako on a já bych si přála něco víc. Poraďte co mám dělat, třeba jestli jste si neprošli něčím podobným nebo aspoň upřímný názor.
Děkuji

V osmnácti jsem byla nešťastně zamilovaná a přežila jsem to. Je o dost starší a ty jsi hodně nezkušená. Možná by neodmítl spát s tak mladou holkou, ale na vážný vztah bych to neviděla. Možná bude mít i zábrany kvůli tomu, že se zná s tvým otcem a ten by asi neskákal nadšením.

Já bych do toho osobně nešla. Ale když se na něj budeš zamilovaně usmívat, třeba to pochopí a další krok udělá sám. Otázka je, jestli ti to za problémy stojí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19669
13.10.19 19:07
@VerčaZav píše:
Ahoj my s manželem jsme od sebe skoro 12 let letos slavíme 11 let manželství. Za mě jsem pro, abys mu to řekla, ale netlač… nic horšího než jen, že tě odmítne se stát nemůže. A pokud se tak stane musíš se s tím vyrovnat ty. :nevim: držím palce ať jsou tvé city opětované

Ale on je její trenér, to je skoro jako učitel. On by neměl spát se svými svěřenkami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5176
13.10.19 19:07

No jo, ve svých skoro 18 jsem začala chodit se svým o 11 let starším manželem. ;) (a následným ex-manželem :mrgreen: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1006
13.10.19 19:15
@Russet píše:
Ale on je její trenér, to je skoro jako učitel. On by neměl spát se svými svěřenkami.

Ale tak to je zas na něm a jeho „profesionalitě“ věřím, že ona je rozumná holka a pokud dojde k odmítnutí dokáže se nad to povznést. Zas pořád je lepší vědět na čem sem a umět s tím pracovat než se trápit tím, že jsem zamilovaná a nevím na čem jsem :nevim: taky si to může dát do škatulky „platonická láska“ a neřict ani ň :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.10.19 20:14

Mezi námi je 12 let (mě skoro 30) a krásnější vztah jsem neměla. Kam se hrabou předchozí partneři -(mezi mnou a exmanzelem byl rok a půl, předtím s ex přítelem rozdíl 4 roky a prostě mladá nevybourena telata pro mě). Je na něj 100% spolehnutí, klape to ve všech směrech, s mou dcerou to umí perfektně, sice nám okolí moc nefandilo - nebo spíš nevěřilo právě kvůli rozdílu mezi námi, ale vybojovali jsme si to :kytka: Ale je pravda, ze já ten věkový rozdíl zjistila až mnohem později, věk jsem nikdy neřešila, vypadá strašně dobře, takže jsem ho tipovala, ze bude tak max 5 let odeme :mrgreen: :mrgreen: Navíc když na jednu z prvních oficko schůzek mě vzal na inline brusle :lol: Ale i tak by mi to bylo jedno, když to tam je tak to tam prostě je, navíc já vždy vypadala o cca 5 let starší on zas jak vypadá mladší tak casto slyším, ge vypadáme pomalu stejně stáří :lol: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.10.19 07:34

Teta si v 19 brala strejdu, který je od ní o 18 let starší :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama