Věkový rozdíl - 15 a 22

50
2.5.20 08:51

Věkový rozdíl - 15 a 22

Ahoj mám takový menší problém že jsem se dala dohromady s 22letym a mě je 15..toho vztahu se tolik nebojím protože mám na sebe trochu vyšší mentální věk a 7 let není tolik.. Největší strach mám z reakcí rodičů a že by mi to chtěli zakázat a tak.. Sice oni sami jsou o 7 let ale myslím že tohle by nepochopily.. Co bych mela dělat nebo jak jim to vsunout aby to vzali v pohodě? Hrozně se tím trápím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22813
2.5.20 09:02

To asi v pohodě nevezmou. Nejde o rozdíl 7 let, ale ty jsi ještě skoro dítě a on je dospělý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5860
2.5.20 09:07

V tomto věku je těch sedm let propastný rozdíl. Jako matka bych se bála, že bude chtít sex velmi brzy a ty otěhotníš s ještě nedodělanou střední školou. Nedovolila bych to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
M-A
689
2.5.20 09:11

V 15 jsem se taky schazela s klukem, ktery byl o 7 let starsi, ale nikdy jsme nic nemeli. Prochazky, psani, volani nekolik hodin (je to cca 12 let zpatky). Ale mela jsem strach z toho sexu, on byl zkuseny a „nadrzeny“, ja panna. Takze vzdycky jsme se sesli tak, aby k tomu nemohlo dojit. Byl fajn, mozna by byl i neznej jak mi vzdycky rikal, ale nemelo to smysl, hlavne pro nej. Rad me asi mel, obcas jsme zase navazali kontakt, ale vzdycky bez cehokoli.
Ted mam chlapa taky o 7 let starsiho, ale me bylo 20 kdyz jsme zacali…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6632
2.5.20 09:14
@Linda42 píše:
Ahoj mám takový menší problém že jsem se dala dohromady s 22letym a mě je 15..toho vztahu se tolik nebojím protože mám na sebe trochu vyšší mentální věk a 7 let není tolik.. Největší strach mám z reakcí rodičů a že by mi to chtěli zakázat a tak.. Sice oni sami jsou o 7 let ale myslím že tohle by nepochopily.. Co bych mela dělat nebo jak jim to vsunout aby to vzali v pohodě? Hrozně se tím trápím

Zakázat můžou. Pro mě osobně by to byl v mých 15. letech starej chlap, ale proti gustu…
Jestli mají rodiče o tebe zájem, v pohodě to nevezmou. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17944
2.5.20 09:14

Hele ono to s tím tvým mentálním věkem nebude tak žhavé. A to je vlastně dobře.

K tvému reálnému věku podobné románky patří. Včetně toho že si ho budeš vyvzdorovávat na rodičích. Problémy co řešíš a jak je řešíš jsou zcela odpovídající 15 letům.

Hlavně ale používej kondom a ještě nějakou další antikoncepční metodu.

Jo a začni se trošku víc věnovat češtině a schopnosti psát smysluplné texty. Protože tady se ti to povedlo zhruba tak na úrovni páté třídy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66666
2.5.20 10:01

Věkový rozdíl OK, ale zodpovědnost za tebe mají ještě rodiče. Já osobně bych se u své dcery bál otěhotnění. I v 16, nebo 17 letech jsi ještě dítě. Věnuj se škole, na kluky máš ještě čas. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1179
2.5.20 10:17

Já jsem si se svým nynějším partnerem začala v 16 letech, jemu bylo 26, dnes už je to 13 let, máme dům, dvě děti, věkový rozdíl nikdy nebyl problém.. Naši samozřejmě tenkrát nijak nejasali, ale kdyby zakazovali, bylo by to jenom horší, to věděli oni i já. Hlavně buď zodpovědná co se týče antikoncepce a neflakej školu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21305
2.5.20 10:19

Hele to už jsi zase vyměnila chlapa? minule jsi řešila že máš 20 letého, bereš to trošku hopem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25380
2.5.20 10:23

@Linda42 mezi mnou a mým manželem je 8 let. Když jsme spolu začali bylo mi 17. Naši to neřešili. Jsme spolu už 16 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1023
2.5.20 10:32

@truelly :proc se vsichni boji otehotneti? Jaky je rozdil kdyby tomu klukovi bylo taky 15? To by sex nechtel? Naopak ve 22 bude rozumnejsi a bude vedet jak se chranit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21305
2.5.20 10:38
@PupuP píše:
@truelly :proc se vsichni boji otehotneti? Jaky je rozdil kdyby tomu klukovi bylo taky 15? To by sex nechtel? Naopak ve 22 bude rozumnejsi a bude vedet jak se chranit…
:mrgreen: tak ted jsi tomu nasadila korunu, koukni tady do diskuzí kolik chlapů podstatně starších uteklo když ženská otěhotněla
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
2.5.20 10:42
@Ou
@Ou píše:
Hele ono to s tím tvým mentálním věkem nebude tak žhavé. A to je vlastně dobře.

K tvému reálnému věku podobné románky patří. Včetně toho že si ho budeš vyvzdorovávat na rodičích. Problémy co řešíš a jak je řešíš jsou zcela odpovídající 15 letům.

Hlavně ale používej kondom a ještě nějakou další antikoncepční metodu.

Jo a začni se trošku víc věnovat češtině a schopnosti psát smysluplné texty. Protože tady se ti to povedlo zhruba tak na úrovni páté třídy.
Že se nestydíte.🤦‍♀️ Tohle snad už není normální. Slečna se jen ptala na názor a přijde mi ubohý, se do ní navážet kvůli češtině, která ani zdaleka není špatná. Předpokládám, že jste dospělá žena. Víte co, bylo by lepší si nejdřív zamést před svým vlastním prahem a potom až kritizovat ostatní. Protože jak tak koukám, s vaším mentálním věkem to asi také nebude žádná sláva. A vy sama máte ve vašem textu chybu. :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22813
2.5.20 10:53
@PupuP píše:

Protože u toho mladšího je mnohem větší pravděpodobnost, že se s ní bude delší dobu chtít jen vodit za ručičku. A ten starší bude chtít sex. Ten nebude rok nebo dva čekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1023
2.5.20 10:56

@divine woman : uz ji je 15, proc by mel rok nebo dva cekat? A kluci ve 22 jsou podle meho taky jeste vetsinou deti… nevidim v tom zase takovy rozdil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat