Střídavá péče o zvíře

Anonymní
1.5.20 20:42

Stridava pece o zvire

Ahoj, mam nejakou dobu pritele, vsechno je zalite sluncem az na… pritel si s jeho ex poridili psa a pri rozchodu se nemohli dohodnout u koho zustane, tak se stridaji po 14 dnech… kdyz ho ma ona tak neustale nam posila fotky, videa i takove provokativni v posteli v kosilce, pritel ji zadal at posila kdyz uz musi ciste jen psa, nic. Kdyz je pes u nas tak nam furt vola a kontroluje.. no dnes jsme si pro nej byli, pes mel v utery otravu z jidla a byl na veterine na kapackach tak ma mit jeste nekolik dni klid a dietu.. no odpoledne jsem navrhla ze bychom si mohli jit dat pusu pod strom, ze pes dvacet minut vydrzi bezproblemu, spal na zahrade vedle na zahrade babicka oritele, a zrovna kdyz jsme se vraceli tak zavolala ona ex a ze chce videohovor jak se garbo ma, no pritel tekl ze zavola vecer ze jsme venku, no a spustil se hysterickeh rev plny nadavek, urazek a ze si pro psa jede ze jsme nezodpovedni atd atd asi do hodiny prijela i se svym bouchacem a psa si odvezla… pritel ten mel slzy v ocich, je na nem hodne citove zavisli, tak se sebral a jel koupit exce obri kytici a nejaky drahy vino, prijel asi za hodinu uplne vyrizenej, ze psa teda ve stredu, ale ze se todle nesmi opakovat, pritel semnou kvuli tomu ze jsem navrhla tu prochazku od te doby co orijel nemluvi, dela ze neslysi.. ach jo, jsem fakt smutna jak se nekdo muze takhle vytocit kdzy o nic neslo. Fakt si pripadam po dnesku ze jsem na druhe koleji za psem. Mela jste taky nektera ze vam de facto pes ohrozoval vztah?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2586
1.5.20 20:47

Ne a příjde mi to ujetý. Dělají ze psa dítě. Proč příteli ex volá a posilá fotky? Jemu to vyhovuje? Proč jste psa nevzali ke stromu s sebou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2939
1.5.20 20:50

Spíš bych řekla, že až na třetí koleji - za psem a exkou… :-(

Že se partneři po rozchodu střídají v péči o psa, ok. Ale to, co popisuješ, překračuje hranice rozumného fungování… Bylo by potřeba ex nastavit hranice a pravidla. A jestli toho ten tvůj není schopen, tak se nedivím, že se cítíš jako na druhé koleji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.5.20 20:52

@Martina84 protoze ma co nejvice odpocivat, vola aby se ujistila ze je pes v poradku a fotky posila aby pritel videl jak se ma, to on i vyzaduje, ale nejake vecerni shrnuti a ne fotky kde je i ona, ale jaksi to nechape :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Katastrofaobecna
1.5.20 20:55

Nepřijde ti to ponižující? Kdyby to bylo dítě, ale pes?
Kupte si psa spolu.

• Nahlásit
  • Citovat
15787
1.5.20 20:57
@Katastrofaobecna píše:
Nepřijde ti to ponižující? Kdyby to bylo dítě, ale pes?
Kupte si psa spolu.
:palec: ano, současná situace je poněkud ujetá.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1803
1.5.20 20:57

A to ji musi hned telefon zvedat? To by mi teda hodne vadilo, ze ji okamzite zveda telefony a videohovory atd. Prece i kdyz maji lidi dite ve stridavce tak si porad nevolaji.

Navrhla bych mu at proste psa necha trvale u ni, maximalne si ho vezme jednou za mesic na prochazku, a ze si poridite psa spolu. Chapu ze psa ma rad, ale takto prece nejde zit porad.

Příspěvek upraven 01.05.20 v 21:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60393
1.5.20 20:59

:mrgreen: :lol: Jako psa ve střídavce si dovedu představit. My měli paní na úklid. :jazyk:
Ale také scény jsme kvuli tomu nedělali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1667
1.5.20 21:00

Upřímně, mám zvířata ráda, miluju je. Ale radši bych šla od přítele do pryč. Tohle fakt do budoucna nepůjde. A příteli bych poradila koupit si jinyho psa…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
731
1.5.20 21:01

A ta kytka a vino? To jsi spis az za psem a byvalou. Tohle je masakr. I stridava s ditetem by mela mit nejaka pravidla, natoz se psem. Nic proti zviratum, jsou to clenove domacnosti, ale tohle bych nerozdychala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49892
1.5.20 21:05

Normální to není. Takhle budou v kontaktu dokud pes neumře :jazyk: I pro psa paráda že je furt někde jinde. Proč se spolu vůbec rozešli když jsou stejně na sebe napojení přes psa skoro pořád :jazyk: A přítel taky blázen že hned jede s kytkou za ex. To jí šel odprosit nebo co :jazyk: To si neumí obhájit co dělá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2586
1.5.20 21:07
@Anonymní píše:
@Martina84 protoze ma co nejvice odpocivat, vola aby se ujistila ze je pes v poradku a fotky posila aby pritel videl jak se ma, to on i vyzaduje, ale nejake vecerni shrnuti a ne fotky kde je i ona, ale jaksi to nechape :zed:

Pokud je na tom pes tak špatně, že nemuže ani kousek ujít, tak nechápu, proč si ho partner bral. Měl zustat u ex než se dostane z nejhoršího, ani ten přesun mu nedělá v takovém stavu dobře. A pritel s tebou jeste nemluví a kupuje ex kytky, to není chlap ale bačkora…nezlob se na mě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.5.20 21:07

@Markéta80 ona utekla s jinym, me nevadi ten kontakt, az na ty fotky sebe, chapu ze je pro nej pes jak dite, taky jsem mela kocoura a i po roce se necitim si koupit jineho. Jel za ni protoze rekla ze se postara aby psa uz nevidel

• Nahlásit
  • Citovat
Katastrofaobecna
1.5.20 21:15

Ten chlap je bačkora. Co s ním, nechá se vydírat do konce života psa?

• Nahlásit
  • Citovat
49892
1.5.20 21:18
@Anonymní píše:
@Markéta80 ona utekla s jinym, me nevadi ten kontakt, az na ty fotky sebe, chapu ze je pro nej pes jak dite, taky jsem mela kocoura a i po roce se necitim si koupit jineho. Jel za ni protoze rekla ze se postara aby psa uz nevidel

když si to nechá líbit :jazyk:, nechává se pěkně buzerovat :jazyk: Vždyt jsou v kontaktu furt, to prostě ok není :? Ona na něj zařve a on za ní běží jako blbec s kytkou :mrgreen: Místo aby jí řekl at se uklidní že pes je ok a hotovo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama