Věkový rozdíl 25 let

Anonymní
11.4.21 10:04

Věkový rozdíl 25 let

Holky ve věku 34-38/40 let, co máte děti 8-10 let - oslovil mě chlap čerstvě 60 let, 5 let rozvedený, zajištěný (volvo, kabriolet, dvě firmy, asi fakt dost peněz). Zábavný, společenský, po rozvodu měl přítelkyni taky let, ale ta ho opustila.

Šly byste do toho? A proč? A pokud ne, tak proč?

Momentálně se rozvádím, děti ve střídavé péči. On bydlí km ode mě, bydlet u něj kvůli práci nemůžu, ale dojíždět se dá.

Anonym, prosíííííím

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1953
11.4.21 10:05

Nešla, starce bych nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8096
11.4.21 10:08

Ne, s nikým ve věku myho táty bych si nezačala. Neměla bych si s ním co říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.21 10:08
@Anonymní píše:
Holky ve věku 34-38/40 let, co máte děti 8-10 let - oslovil mě chlap čerstvě 60 let, 5 let rozvedený, zajištěný (volvo, kabriolet, dvě firmy, asi fakt dost peněz). Zábavný, společenský, po rozvodu měl přítelkyni taky let, ale ta ho opustila.

Momentálně se rozvádím, děti ve střídavé péči. On bydlí km ode mě, bydlet u něj kvůli práci nemůžu, ale dojíždět se dá.

Anonym, prosíííííím

Ta jeho bývalá přítelkyně měla taky 35 let, když se s ní seznámil.

Říkal, že chce jen mladé, že žádnou v přechodu nechce, protože ty jsou mstivé a závistivé. A protože má dost své ex, která ho při rozvodu stála neskutečně peněz a pořád mu zatápí a on kvůli ní nemůže realizovat nějaké věci.

• Citovat
  • Nahlásit
20539
11.4.21 10:11
@Anonymní píše:
Ta jeho bývalá přítelkyně měla taky 35 let, když se s ní seznámil.Říkal, že chce jen mladé, že žádnou v přechodu nechce, protože ty jsou mstivé a závistivé. A protože má dost své ex, která ho při rozvodu stála neskutečně peněz a pořád mu zatápí a on kvůli ní nemůže realizovat nějaké věci.

Tak to tě brzy vymění s tím počítej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3140
11.4.21 10:12
@Anonymní píše:
Ta jeho bývalá přítelkyně měla taky 35 let, když se s ní seznámil.Říkal, že chce jen mladé, že žádnou v přechodu nechce, protože ty jsou mstivé a závistivé. A protože má dost své ex, která ho při rozvodu stála neskutečně peněz a pořád mu zatápí a on kvůli ní nemůže realizovat nějaké věci.

Chlapa, který se takhle vyjadřuje o ženách, bych nechtěla, ať je mu kolik chce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8096
11.4.21 10:13
@Anonymní píše:

To je debil. Hlavně, že on je v nejlepších letech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4762
@Anonymní píše:

Anonym, prosíííííím

Mam fobii z obstarsich typku co by na me i jen sahli :nevim: takze za me ani omylem, snad jedine kdyby to byl majitel Cartiera nebo Toyoty. A to jedine ze bych dedila pak pul majetku, sz by skonal.. takze neee, co s dedkem proboha..kvuli volvu bych s nim fakt nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18305
@Anonymní píše:

No tak to je opravdu argument, že ty v přechodu jsou mstivé a závistivé…co to jako je? za mě je to neotesaný křupan, který si myslí, že když má kabriolet, tak si z něj mladé holky sednou na zadek…a ne, dědka o 20 let staršího bych fakt nechtěla…navíc s takovými názory…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3131

A ty se rozhodneš až po anketě na emiminu?
Za mě…je jasný, že teď se bude snažit oslnit a bude ti sním dobře. Jenže pujde za chvili do důchodu a věk se časem projeví jako velká překážka. Bude mrzutej, bude chtit mit klid a rozhodně nebude svolnej ke kompromisum. Budeš se muset přizpůsobit ty. Takže ne, nešla bych do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10598
11.4.21 10:14

Nešla, podle toho, co píšeš, je to starý kozel, který si chce díky penězům vydržovat mladou ženskou a budoucí pečovatelku. A z tvé strany mi tedy přijde, že nad tím víc přemýšlíš kvůli penězům a zabezpečení, než kdyby to byla láska. Sama mám o 16 let staršího manžela a vzala jsem si ho i bez Kabria a majetku. Jenže nebyl ani skorodůchodce, když jsme se poznali, ale chlap ve středním věku.

Příspěvek upraven 11.04.21 v 10:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
11.4.21 10:15
@Anonymní píše:

Když na to přijde, tak mstít se dokáže každá ženská a to bez ohledu na věk. Jak vidno, chce si užívat a nemít hlubší odpovědnost. Pokud vám to nevadí, tak na nějakou dobu můžete zažít zajímavý život. Ale nic extra bych od toho neočekával. Žádný mamon není zárukou kvality.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14504
11.4.21 10:15
@Anonymní píše:

Anonym, prosíííííím

Je pro tebe dulezity jeho majetek, nebo proc to zminujes?
Je mi 48 a do 60leteho bych jeste fakt nesla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3131
11.4.21 10:16

A to nepíšu o přitažlivosti. Nejak si neumim představit spat s dědou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
11.4.21 10:16

Nešla je moc mladej. Až 80+. Takový nevyzrálý ucho? K čemu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat