Role milenky a těhotenství

Anonymní
10.4.21 20:10

Role milenky

Radši anonym :oops:
Ahoj, abych to vzala postupně, jednoho dne si mě na fb přidal jeden muž (OK líbil se mi tak jsem mu to přijala) začali jsme si psát, šli spolu venčit psa, vyprávěl mi o svém povolání, zkratka začalo jedno hezké přátelství. Po par týdnech to začalo jiskřit z obou stran, nejdřív laškoval online, a bylo to fajn odreagování..časem to přešlo reálně na kamarádství s výhodami a to bylo ještě lepši :lol: no nic zvláštního řekla bych, scházeli jsme se 2-3× týdně, víckrát prý kvůli své práci nemohl..i já jsem měla svou volnost, bylo to fajn.. A teď bum. Pár dni zpět mi volala jista paní, že co jsem za couru že kradu přítele a otce od dětí.. Vybuchla jsem protože mě tohle nařčení naštvalo, snažila jsem se ji vysvětlit že má asi špatné číslo a nehodlala jsem na sebe nechat křičet, tipla jsem to. Samozřejmě mi to nedalo a začala jsem googlit, jelikož onen dotyčný pracuje v záchranných složkách, informace na netu prostě jsou a dostala jsem se až do bodu kdy jsem zjistila že paní vmi volala oprávněně..
Pacholek si žil dvěma životy, ma spokojenou zajištěnou rodinu a mě si našel jako milenku. Jako dostalo mě to, protože ač jsem nechtěla, taham city všude, a byla jsem ráda za každou chvilku strávenou s ním..
A ted bum číslo 2, poslední dobou jsem měla nepravidelnou menstruaci, dost mě bolel podbřišek, včera jsem tudíž byla na gyn… Je z toho 4tt, pláču dnes celý den. Jsem přesvědčena že si dítě nechám, i kdybych měla být sama, je to dar a tak to beru. Ale nevím jak se zachovat dál. Říct mu to? Vyslechnout si přednášku o tom jak to malý nechce at to dam pryč? Nebo radši utnout kontakt s ním? Jsem dneska opravdu na dně a nedokážu fungovat.
Omlouvam se za výlev, potřebovala jsem se vypsat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1182
10.4.21 20:13

Asi skvrny na Slunci…tenhle týden už 3. Nemlich ta samá situace. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26208
10.4.21 20:15

:roll: ženská, to jsi nemohla spát s ním s ochranou? Jestli jsi rozhodnutá si to nechat, tak mu to asi neříkej a už se mu neozývej. Kolik ti je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
10.4.21 20:17
@Anonymní píše:
Ahoj, abych to vzala postupně, jednoho dne si mě na fb přidal jeden muž (OK líbil se mi tak jsem mu to přijala) začali jsme si psát, šli spolu venčit psa, vyprávěl mi o svém povolání, zkratka začalo jedno hezké přátelství. Po par týdnech to začalo jiskřit z obou stran, nejdřív laškoval online, a bylo to fajn odreagování..časem to přešlo reálně na kamarádství s výhodami a to bylo ještě lepši :lol: no nic zvláštního řekla bych, scházeli jsme se 2-3× týdně, víckrát prý kvůli své práci nemohl..i já jsem měla svou volnost, bylo to fajn.. A teď bum. Pár dni zpět mi volala jista paní, že co jsem za couru že kradu přítele a otce od dětí.. Vybuchla jsem protože mě tohle nařčení naštvalo, snažila jsem se ji vysvětlit že má asi špatné číslo a nehodlala jsem na sebe nechat křičet, tipla jsem to. Samozřejmě mi to nedalo a začala jsem googlit, jelikož onen dotyčný pracuje v záchranných složkách, informace na netu prostě jsou a dostala jsem se až do bodu kdy jsem zjistila že paní vmi volala oprávněně..
Pacholek si žil dvěma životy, ma spokojenou zajištěnou rodinu a mě si našel jako milenku. Jako dostalo mě to, protože ač jsem nechtěla, taham city všude, a byla jsem ráda za každou chvilku strávenou s ním..
A ted bum číslo 2, poslední dobou jsem měla nepravidelnou menstruaci, dost mě bolel podbřišek, včera jsem tudíž byla na gyn… Je z toho 4tt, pláču dnes celý den. Jsem přesvědčena že si dítě nechám, i kdybych měla být sama, je to dar a tak to beru. Ale nevím jak se zachovat dál. Říct mu to? Vyslechnout si přednášku o tom jak to malý nechce at to dam pryč? Nebo radši utnout kontakt s ním? Jsem dneska opravdu na dně a nedokážu fungovat.

Vědět by to asi měl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 20:17

@pikola pozdě spytovat svědomí :,( bylo mi 23..

• Citovat
  • Nahlásit
2524
10.4.21 20:19

Jedtli je to pravda a dokažeš se o dítě postarat, pak neuvaděj otce a žij si hezký život bez toho ulhanýho zmetka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
10.4.21 20:20

Vědět by to měl a taky by se měl starat, ikdyz s vámi nebude.

Příspěvek upraven 10.04.21 v 21:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
627
10.4.21 20:20

Kdybys to neprehnala s tou gyndou, tak bych ti to zrala. Ve 4.tt bys jeste nevedela o těhotenství nejspis ani ty a gyndar by neviděl nic nez maximalne pred ms zvysenou sliznici :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16533
10.4.21 20:22

Antikoncepce a ochrana je sprosté slovo nebo co? Dítě má právo na oba rodiče, navic zvládneš to finančně sama? Bez pomoci rodiny a statu na dávkách? Bez alimentů?
Ps ve 4tt doktor řekl ze je to těhotenství? Tak určitě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31404
10.4.21 20:26
@Anonymní píše:

Hezká historka, ale příště si zjisti, co je to 4 tt. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26208
10.4.21 20:26
@Anonymní píše:
@pikola pozdě spytovat svědomí :,( bylo mi 23..
Šla bych na potrat :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9764
10.4.21 20:30

Troll, zakládá tu pořád dokola ta samá témata o těhotenství s ženatým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
10.4.21 20:34

Proboha, běž na potrat. A žij dál svým životem. Ani mu to neoznamuj, protože za 1) jsi hloupá, nechat do sebe strkat holej penis bez prášků a za 2), jeho to stejně zajímat nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6658
10.4.21 20:36

@karkarka to vis, do rad mistnich vdanych konkurentek je treba vnaset neustaly strach a nejistotu.
Zvlast je nutne udrzovat v nejistote ty co tvrdi, ze by se pravdu o nevere chtely dozvedet jen od zahybajiciho manzela ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27462
10.4.21 20:37

Červená knihovna Hadr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu