Vekovy rozdil, problem?

Anonymní
4.4.20 11:46

Vekovy rozdil, problem?

Holky, poznala jsem muze, ale jemu je 43 let a mne 29. Muze to fungovat? Neni a nebyl zenatej, nema deti…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1702
4.4.20 11:50

Ve vekovem rozdilu bych problem nevidela ani minimalni. Spis je dulezite vedet, proc nebyl zenaty a nema deti. Nemusi to byt tento pripad, ale svobodni bezdetni muzi v tomto veku jsou vetsinou vadne kusy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
906

Ja jsem s partnerem od sebe 12 let a funguje to :) ikdyz pravda, ze začátku jsme trošku bojovali, věkový rozdíl byl prostě znát.

EDIT: A není vadný kus, děti měl až semnou ve 36 letech a ženatý nebyl :lol: jen smůlu na partnerky, vždycky mu utekly.

Příspěvek upraven 04.04.20 v 11:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3022

Manzel je o 10 let starsi. Jsme spolu 12 let. Momentalne je mi 30 a jemu 40 let a klape nam to supet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 11:51

@Ernais Vis asi tim zivotnim stylem, nevim, az tak dobre ho neznam. Porad je takovej pubertak.

• Nahlásit
  • Citovat
4924
4.4.20 11:53
@Anonymní píše:
Holky, poznala jsem muze, ale jemu je 43 let a mne 29. Muze to fungovat? Neni a nebyl zenatej, nema deti…

Proč by nemohlo, věk je jen cislo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1760
4.4.20 11:55

Osobně si myslím, že 14 let je už dost na hraně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3171
4.4.20 11:56

Ja bych nechtela tak stareho tatinka pro sve deti. A je to i trochu podezrele to je fakt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
949
@Anonymní píše:
Holky, poznala jsem muze, ale jemu je 43 let a mne 29. Muze to fungovat? Neni a nebyl zenatej, nema deti…

Pro mě je to velký věkový rozdíl, ale to nemusí být problém. Já byvh řešila, proč v tomhle věku nebyl ženatý, nemá děti a nejspíš ani žádnou minulost. Osobně, když jsem v cca 40 letech hledala po rozvodu partnera, chlapy v tomhle věku bez minulosti, jsem nevyhledavala. Přijde mi to podezřelé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

My jsme s chlapem o necelých 12 let a žádný problém nepozoruji. Aktuálně 40 a 52 let. Máme tři děti 3-8 let.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.4.20 12:02

@Kockazvysocan Mozna jenom nechtel deti, rodinu, ne kazdy po tom touzi.. taky mi to prijde podezrele, ale na druhé strane, mozna nenasel tu pravou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1702
4.4.20 12:05
@Anonymní píše:
@Ernais Vis asi tim zivotnim stylem, nevim, az tak dobre ho neznam. Porad je takovej pubertak.

Zkus se na jeho zivotnim stylem zamyslet hloubeji a pak ti treba dojde, ze je to problem. V tomhle veku ho tezko nejak predelas a pokud se chova jako pubertak(ac nevim co si pod tim presne predstavit, specifikuj to prosim), tak hodne stesti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 12:07

Muze, nemusi. Sama mam o 16 let, jsem s nim skoro 10 let (mne je 31, jemu 47, ale on udajne vypada mladsi, nez je, nedokazu objektivne posoudit), zatim to funguje, mentalne jsme na tom tak nejak stejne (ale treba jsem jen mentalne stara, zejo). Samozrejme, ze myslim na to, kdy ja budu jeste holka k svetu a on bude starej dedek, ale kdyz vidim, jaky zivot vedou jeho 70+ rodice a srovnam s mymi rodici, tak mam sanci, ze ten rozdil nebude az tak straslivej - jeho rodice jsou mnohem aktivnejsi ve spolecenskym zivote a manzel je dost po nich. Jeho otec chodi do posilovny a matka jezdi na kole. A kdyz jeste zila jeho babicka (zemrela 90+), tak jsem zirala - make up, boticky, kabelky, restaurace… Takze muj plan je jasnej, nesmim ho nechat zdedkovatet a doufam, ze budou fungovat geny.

Jo a kdyz jsem ho potkala, tak byl bezdetny a nikdy nemel zadny vazny vztah (!!v 38 letech). Tak jako trochu “defektni” byl, holt se na to nejak mentalne necitil a dospel k tomu az se mnou, na dite se zacal citit az po nekolika letech souziti, proste se porad citi dost mladej. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
949
4.4.20 12:12
@Anonymní píše:
@Kockazvysocan Mozna jenom nechtel deti, rodinu, ne kazdy po tom touzi.. taky mi to prijde podezrele, ale na druhé strane, mozna nenasel tu pravou :nevim:

Samozřejmě, že možné je všechno. Ale pro mě byl zajímavější chlap rozvedený / rozejity s dětmi než bez. Samozřejmě záleží i na důvodu rozchodu ( nasilnik, alkoholik, fetak, gambler), ale prostě chlap s minulostí v tomhle věku je mi milejší než nějaký volnomyškenkář, bohém nebo děvkař, který až v tobě našel tu pravou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 12:13

Muj tatka byl o 13 let od mamky, rozchod. Dalsi partner, otec mych sourozencu stejne starsi od mamky, rozchod. Ted ma muze stejne stareho. Vekovy rozdil byl pak uz pro ni problemem v predchozich vztazich :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama