Velice silná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 10:21
Velice silná MS

Krásný den holky :*
Da se nějak zastavit MS? Krom citronu? Ty nemam kde ted sehnat.
Takhle, uz asi pátý den mám silnou MS. Ale jako hodně. Naštěstí jsem měla dovolenou, takže jsem byla furt doma. Ale bez přehánění, co 20 minut se musím pořádně vysprchovat. Mam tampon i vložku a stejně do tech 50 minut jsem celá špinavá. Ani to nevypadá, ze by to nějak ustupovalo.
Normálně kdyz mám MS tam většinou max těch 5 dní. Bez bolesti, žádné velké množství krve. První den to pomalu začne, dva dny je to silnější a další dva to ustupuje.
Ted me hodně poboliva podbřišek (ale zase ne tak, abych musela jist prášky, neplkohla se hybat atd).
A celých tech pět dní takhle silně krvácím :nevim:
Uz ki došla moje veliká zásoba tamponu a vložek, mám tady poslední kousky. :roll: :lol:
Největší strach mam ale ze zítřka. Vracím se do práce. Dělám na poště, takze celý den sedím, chodím, nosím těžké věci. A na záchod se tak ryvhle nedostanu. Nechci, abych tam protekla nebo tak.

Nějaká rada, jak to začít „utlumovat“?

Reakce:
Uživatel je onlineKaci89
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 09.06.19 10:26

Na gyndu na injekci, ja mam taky takhle divokou ms ale jsem 9 m po porodu ale chapu, ja si jen rikam, ze jeste ze nemusim do prace.

terynka006
Závislačka 3608 příspěvků 09.06.19 10:28

Ascorutin jsi zkoušela? :think: mě ms trochu mírní

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 10:28

Jenže ja ani tu gyndu nestíhám. Maximálně az v úterý. Zitra jdu už na šest na ráno, a dr tam je az od sedmi. A letět kvůli tomuto na pohotovost 40km se mi zda zase přehnané :?

Verun83
Echt Kelišová 9951 příspěvků 09.06.19 10:58

Rebricek

berry4
Nadpozemská drbna 28501 příspěvků 09.06.19 11:06

Obávám se, že to do zítra nestihneš zmírnit ani askorutinem. On taky nezabere hned.

Verun83
Echt Kelišová 9951 příspěvků 09.06.19 11:21
@berry4 píše:
Obávám se, že to do zítra nestihneš zmírnit ani askorutinem. On taky nezabere hned.

Treba ten rebricek zabira v podstate hned. Piju ho roky. Staci jeden hrnek a mam utlumenou ms po zbytek dne.

berry4
Nadpozemská drbna 28501 příspěvků 09.06.19 11:58

@Verun83 ty jo. Tak to je dobré vědět! Škoda, že v mém případě už je téměř pozdě, ale někdy zkusím aplikovat na dcerce. ;)

Váš příspěvek
Reklama