Nesnáší mě jeho pes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 23:15
Nesnáší mě jeho pes

Pes mýho přítele ne nesnáší. Nic jsem mu neudělala. Poprvé, když mě viděl, tak mě vyštěkal. Dnes mě po 2 letech z ničeho nic kousnul. Seděla jsem s přítelem na gauči a koukala na TV. On přiběhl, kousl mě a zase utekl. Přítel ho sice seřval, ale víc to neřešil. A mě to trápí. Nikdy jsem se zvířaty, ani ony se mnou, problém neměla. Co s tím? :,(

Reakce:
Martina84
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 08.06.19 23:21

Pes je nevychovaný. Žárlí na tebe, ale tohle si dovolit nemůže. Musíte mu jasně nastavit pravidla, aby věděl, kde má své misto ve smečce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 23:40
@Martina84 píše:
Pes je nevychovaný. Žárlí na tebe, ale tohle si dovolit nemůže. Musíte mu jasně nastavit pravidla, aby věděl, kde má své misto ve smečce.

On je celkově nevychovaný a neposlouchá. Je mu 9.

LaPaloma
Závislačka 2949 příspěvků 09.06.19 00:23

Jaký pán, takový pes. Tento muž nezvládne výchovu dětí, je nedusledny a neumí vyhodnotit riziko. Pes tě kousne brzy znovu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 00:32

@LaPaloma
K holce se chová dobře a říká mu tati, takže měnit nechci. Jen mě mrzí ten pes. Já mám všeobecně moc psy ráda, nevím, jak si ho získat.

Ella9
Kecalka 116 příspěvků 09.06.19 03:52

Nejsem odborník, ale myslím, že tady nevede cesta k získání si psa, ale že se mu jasně určí, kdo je pan a kdo pes. Opravdu to bude na tvém příteli, aby toto udělal.

Uživatel je onlinejannina1
Závislačka 4766 příspěvků 09.06.19 05:57

Zkus se psovi trochu venovat, vzit ho na cvicak apod..

cecetka
Echt Kelišová 8486 příspěvků 09.06.19 06:20
@Anonymní píše:
Pes mýho přítele ne nesnáší. Nic jsem mu neudělala. Poprvé, když mě viděl, tak mě vyštěkal. Dnes mě po 2 letech z ničeho nic kousnul. Seděla jsem s přítelem na gauči a koukala na TV. On přiběhl, kousl mě a zase utekl. Přítel ho sice seřval, ale víc to neřešil. A mě to trápí. Nikdy jsem se zvířaty, ani ony se mnou, problém neměla. Co s tím? :,(

Tento pes te nikdy nebude mit rad. To je realiita. Je na tobe, jak si ziskas jeho respekt, aby si k tobe toto nedovolil. Mozna budes muset zasahnout radikalne. Toto si pes NESMI dovolit k zadnemu cloveku.

Ou
Echt Kelišová 8170 příspěvků 09.06.19 10:39

No a věnuješ se tomu psovi? Krmíš ho, chodíš s ním ven? A nebo si ho nevšímáš a bojíš se, či se na psa vztekáš. Měl ten pes prostor si s tebou vybudovat vztah, kdy ty jsi ve vyšší pozici ve smečce?

To jaksi partner nemůže zařídit, to je mezi tebou a tím psem.

@LaPaloma píše:
Jaký pán, takový pes. Tento muž nezvládne výchovu dětí, je nedusledny a neumí vyhodnotit riziko. Pes tě kousne brzy znovu.

Ježíš to je ale volovina. Co asi tak dotyčný s psem měl dělat, pokud do téhle doby nebyl reálný problém. Za špatné chování ho potrestal.

Ou
Echt Kelišová 8170 příspěvků 09.06.19 10:40
@Anonymní píše:
@LaPaloma
K holce se chová dobře a říká mu tati, takže měnit nechci. Jen mě mrzí ten pes. Já mám všeobecně moc psy ráda, nevím, jak si ho získat.

Základní info o fungování psů třeba tady
https://www.kosmas.cz/…e-sveho-psa/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 15:46

On má ke mně od prvního dne averzi. Takže pohladit ho nebo vzít na vodítko nepřichází v úvahu.

LaPaloma
Závislačka 2949 příspěvků 10.06.19 00:06
@Ou píše:
No a věnuješ se tomu psovi? Krmíš ho, chodíš s ním ven? A nebo si ho nevšímáš a bojíš se, či se na psa vztekáš. Měl ten pes prostor si s tebou vybudovat vztah, kdy ty jsi ve vyšší pozici ve smečce?

To jaksi partner nemůže zařídit, to je mezi tebou a tím psem.

Ježíš to je ale volovina. Co asi tak dotyčný s psem měl dělat, pokud do téhle doby nebyl reálný problém. Za špatné chování ho potrestal.

Není to volovina. Pes je nevychovaný. A to je výsledek neduslednosti jeho pána. Po kousnutí psa jen okřikl. Chyba. Pes měl ucítit velké rozhořčení od svého pána.
Zakladatelka psa neprevychová.

Žádný pes, který prošel dobrou výchovou nekouše tak, aby přiběhl k sedicimu, kousl a utekl. Od psa to je zákeřnost. Pes nerespektuje zjevně ani svého pána, jinak by nešel tak otevřeně proti návštěvě v „boudě pána“.

Uživatel je onlinejannina1
Závislačka 4766 příspěvků 10.06.19 05:32
@LaPaloma píše:
Není to volovina. Pes je nevychovaný. A to je výsledek neduslednosti jeho pána. Po kousnutí psa jen okřikl. Chyba. Pes měl ucítit velké rozhořčení od svého pána.
Zakladatelka psa neprevychová.Žádný pes, který prošel dobrou výchovou nekouše tak, aby přiběhl k sedicimu, kousl a utekl. Od psa to je zákeřnost. Pes nerespektuje zjevně ani svého pána, jinak by nešel tak otevřeně proti návštěvě v „boudě pána“.

Souhlas. Kamaradka chova velke psy, jeden je hodne ostry hlidac, ale jakmile si navstevu pozve pan okamzite to respektuje. A tak to ma byt.

Váš příspěvek
Reklama