Velikost boudy

3
17.3.17 10:57

Velikost boudy

Dobrý den, prosím poraďte velikost boudy pro NO a Kavkazak. Myslím délku x šířku x výšku. Boudy budou bez předsíně. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

283
17.3.17 11:04

@Jajky pro takové psy bych dala - délka = 1,5 x délka psa a šířka = výška psa v sedě, výšku bych dala kohoutkovou + pár cm rezerva ;) Spíš mě zajímá proč se nováček jako ty, ptá na takovou otázku na serveru o dětech? Copak je málo psích serverů? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5432
17.3.17 11:13

@Jajky Předpokládám, že každý pes bude mít svou boudu.
Tady jsou nějaké informace o správné velikosti boudy. http://www.boudapropsa.cz/…st-psi-boudy

Neřídila bych se tím úplně doslova, přeci jen má každý pes jinou stavbu těla. A pokud je možnost, udělala bych raději větší, než „tak akorát“.

@suricatta
Ty nevíš, že maminky na emiminu vědí všechno :lol: :mrgreen: :lol:? Lepší, než strýček Google :palec:
A nebo zakladatelka své psy miluje tak, jako své vlastní děti a v tom případě je tady vlastně správně :think: :lol: ;) (mmch. vůbec bych se nedivila, také své domácí mazlíčky miluji :srdce: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
17.3.17 11:21

Děkuji za odpovědi. Dotaz mám i na diskusích o psech ale nějak nikdo rozumě neporadil. A viděla jsem ze i zde jsou dotazy ohledně zvířat. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8746
17.3.17 11:53
@suricatta píše:
@Jajky pro takové psy bych dala - délka = 1,5 x délka psa a šířka = výška psa v sedě, výšku bych dala kohoutkovou + pár cm rezerva ;) Spíš mě zajímá proč se nováček jako ty, ptá na takovou otázku na serveru o dětech? Copak je málo psích serverů? :lol:

Ja prave myslela, ze diskuze je o boude u kocarku…chcilku jsemsi rikala, co to NO je za blby oznaceni pro dite :lol: :lol: materska demence :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
17.3.17 12:01

@tterka :lol: pravda :pankac: Já teda čekám mimi první, ale se psy pracuju už několik let, tak se tady aspoň trochu uplatním, než budu moct dávat rady ohledně výchovy a výcviku dítěte :lol:

@Tarinka taky dobré :D to já ještě děti nemám (na světě), ale psům se věnuju už dlouho, takže mě zas nenapadlo, že by to byla bouda od korbičky :lol: To si nevybereš :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.17 15:20

Souhlasím s @suricatta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie