Velikost miminka

364
4.10.07 09:33

Velikost miminka

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat … JAK máte veliké mimčo v 15 tt.? Mám naměřili CRL 8,5 cm.Podle knížek se mi to zdá málo? Máte měkdo zkušenosti? Děkuji … budu vděčná :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6149
4.10.07 10:08

mě to podle knížek nikdy nesedělo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.07 10:27

Ahoj, já bych to moc neřešila - kdyby to bylo málo, tak by to doktor asi řešil, když nic neříkal, tak to málo asi není :wink: Hlavně se nestresuj tím, co píšou v knížkách (z vlastní zkušenosti nedoporučuju…) a užívej si těhu. Chápu správně podle metříku, že očekáváš dvojčátka :lol: :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
4.10.07 11:35

Ahoj,

koukám na metřík jsi ve 13tt, ne?

Mě ve 13tt týdnu naměřili 7,62cm. Když jsem tenkrát čekala dceru tak jsem ve stejným týdnu měla 9,15cm. Je to hodně individuální.

Knížky raději nečíst, je to hodně stresující.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
556
4.10.07 19:07

Petas,
Vubec si nedelej starosti, jak tady uz holky rikali, kdyby se to doktorum zdalo male tak by ti neco rekli a treba by ti posunuli termin dozadu. Me to ve 12 tydnu na ultrazvuku ta velikost taky nesedela s knizkama. Ptala jsem se na to doktorky a ta mi rekla ze na ultrazvuku to meri od zadecku k hlavicce, ze tu celkovou delku nemeri s nozickama a ze ty knizky to asi uvadi s nozickama. A navic i knizky mezi s sebou se lisi. Takze ja si tim vubec hlavu nezatezuju. Podotykam, ze ziju v Anglii tak nevim jak se to meri v Cechach ale kazdopadne se s tim netrap.

Krasne si uzivej tehotenstvi a ostatni tehulky samozdrejme taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1575
4.10.07 19:21

Taky jsem cetla, ze doktori uvadeji delku od zadecku k hlavice a knizky i z nozickama, takze bych to neresila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
364
5.10.07 09:09

Ahoj,
měla jsem posunutý metřík o 2 týdny …SORRY…už je správně.. :lol:

Jinak MOC DĚKUJI ZA UKLIDNĚNÍ.. :lol: :D Jste všichni super. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek