Velikost plodu v 16+0 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 12:59
velikost plodu v 16+0 tt

:) Zdravim Vás těhulky nebo už maminky,

Teď jsem přisla z poradny, dnes jsem 16+0, vše bylo v pořádku, řekli nám, že čekáme chlapečka, a pan doktor byl spokojený :) Jediný co mi teď vrtá hlavou je to, že měříme jen 9,3 cm :nevim: pan doktor řikal, že je vše v pořádku, ale když teď koukám do tabulek, tak teda vůbec neodpovídame.
Jelikož jsem už po jednom ZT, tak mám strach. :nevim:
Myslíte, že je to ještě v pohodě?? :nevim:
moc děkuju za vaše názory a zkušenosti, jsem holt takový plašan.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 22.10.14 13:02

Nekoukej do tabulek.. když dr řekne, že je to ok, tak je to ok.

BaMaK
Závislačka 2991 příspěvků 20 inzerátů 22.10.14 13:03

Jestli doktor řekl, že je to OK, tak je to OK, neboj. Přístroj automaticky podle délky plodu spočítá věk…to by mu hned ukázal, že něconení v pořádku. Na tabulky se vykašli a těš se cna kluka :lol:

atominnka
Generální žvanilka 22008 příspěvků 22.10.14 13:07

Stačí založit jednu diskusi, na co 4??

Jinak bych věřila doktorovi, ani jednoi moje dítě nebylo tabulkové ;) Jedno bylo menší o 2týdny, druhé nejdřív o týden menší, pak zase o 2týdny větší,… Nic si z toho nedělej

Daduka
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 22.10.14 13:08

A js s jstá, e to je celková délka mmnka? Není to náhodou délka od hlavčky po kostrč? Od jstého týdne se neměří celková délka, ale to co jsem psala. Jen už nevím, od kterého.

xFelli
Závislačka 2735 příspěvků 22.10.14 13:10

Není to celková délka ale CRL podle mě.. takže ve skutečnosti má mimi víc. Gratulace ke kontrole i chlapečkovi! :kytka:

hehehe
Extra třída :D 11594 příspěvků 22.10.14 13:14

To potřebuješ opravdu hodně uklidnit, když už je to čtvrtá diskuze. :lol:
To bude CRL, délka bez nohou, ne že by nohy neměl, ale zkrátka takhle se to měří. ;)

blumen
Hvězda diskuse 46943 příspěvků 22.10.14 13:17

Rekl, ze je to v poradku? Rekl. Tak proc to kontrolujes na internetu? :zed: asi ma doktor lepsi tabulky a hlavne furu zkusenosti. Navic, ted si uz miminko roste svym tempem. A co jsem se teda podivala ja, tak to sedi, bud v klidu. A prictr tolik necti a uzivej si, ze je prcek zdravy :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 13:17

Ano je to CRL ale v těch tabulkách je taky jen CRL, nebo ne? :think: Řikal že s nožičkama to nejde změřit měl je ohlé :)

my_nickname
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 22.10.14 13:25

Neboj, malej byl taky porad o 3tydny mensi nez mel byt. porodni vaha 2510g, 47cm. proste mrnous :mrgreen:

Clairisek
Echt Kelišová 8879 příspěvků 22.10.14 13:34

To mueeji byt vsechny deti tabulkovy? Tak bude treba mensi, nebo zacne vic rust pozdeji, nestresuj se, kdsz dr. rika, ze je vse dobre, tak to tak je :kytka:

jalisca
Kelišová 6727 příspěvků 22.10.14 13:42

Jezisi, vsechny miminka nejsou stejna..nac plasit, vse bylo ok, tak nestresuj kvuli jedne tabulce z internetu.. :nevim:

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 22.10.14 13:54

V tehotenstvi by meli zakazat internet

MDK
Extra třída :D 10952 příspěvků 22.10.14 13:56

Neměj strach, jak píše anairda, to se měří jen tělíčko bez nohou. Ty děti jsou tam různě pokroucené a skrčené, takže nejde měřit přesně celou délku mimina. Vše je určitě v pořádku. :kytka:

staniczka
Stálice 60 příspěvků 22.10.14 13:57

Měří ti v ordinaci výšku fundu? podle toho se to dá taky poznat jestli miminko roste :) ale určitě to bude v pořádku, teprve až ted nabere pořádný tempo a začne růst rychleji :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >