Velikost vagíny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 18:38
Velikost vagíny

Dobrý podvečer holky, prosím o anonym je to pro mě intimní děkuji..
Jsem 12 dní po porodu, nastrihnuta..
Koukám se dolů zrcátkem a vstup do pochvy mi přijde takový víc vytahany… Zajímalo by mě zda se to ještě stáhne nebo to bude nafurt takové? Popřípadě co mám cvičit aby se to víc stáhlo pokud to vůbec půjde… Děkuji za rady.

Reakce:

omites
Extra třída :D 12740 příspěvků 11.12.16 18:52

Kup si venusiny kulicky

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16444 příspěvků 11.12.16 19:00

12 dní od porodu je naprostý nesmysl si prozkoumávat pochvu a hodnotit její rozměry. Vždyť jí před necelými dvěma týdny prošlo dítě! Jdou z ní očistky, ještě si tam zaneseš nějakou infekci. A za další - od toho je šestinedělí - přibližně šest neděl, kdy by se měla vrátit plus mínus do původního stavu. A hodnotit to má především lékař. Takže klid, soustřed se na miminko, tyhle věci mají čas :kytka:

alisekR
Kelišová 5169 příspěvků 11.12.16 19:01

12 dní po porodu :zed: tam radši nemáš co koukat. Zbytečně se stresuješ, všechno se to ještě změní. Mě tam do konce šestinedělí koukal ven kousek tkáně, takovej cancourek, kterej se tam někde utrhl, bylo to cca 1.5 cm dlouhé a taková nudlička, no buď odpadla a nebo se postupně při sexu odšulila. Už jí tam nemám. Nemá cenu si tak brzo něco prohlížet, zbytečně si děláš stres.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16444 příspěvků 11.12.16 19:04
@alisekR píše:
12 dní po porodu :zed: tam radši nemáš co koukat. Zbytečně se stresuješ, všechno se to ještě změní. Mě tam do konce šestinedělí koukal ven kousek tkáně, takovej cancourek, kterej se tam někde utrhl, bylo to cca 1.5 cm dlouhé a taková nudlička, no buď odpadla a nebo se postupně při sexu odšulila.Už jí tam nemám. Nemá cenu si tak brzo něco prohlížet, zbytečně si děláš stres.
:mrgreen: :mrgreen: to je hezká formulace :palec:

alisekR
Kelišová 5169 příspěvků 11.12.16 19:07
@pe-terka píše: :mrgreen: :mrgreen: to je hezká formulace :palec:

Lepší přirovnání nemám :mrgreen: jelikož, ten cancour jsem nenašla, že by mi upadl, byl opravdu znatelnej, tak předpokládám, že se mi odšulil postupně :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 19:26

Neboj, stahne se, vse se casem zahoji. Nektrere kamaradky rikaji ze ji maji jako pred porodem, ja bohuzel ne. Trosku se vytahla a rozjel se mi 1× steh, hned ten prvni. Na pohled nic moc, ale ja jsem si zvykla a pritel si ji neprohlizi. :lol: Gynekolog rikal ze muzu jit na plastiku, ale do toho se mi momentalne nechce. Me ani priteli to v nicem nevadi. Prosim nechat anonym, kazdy nemusi vedet jako ji mam. :mrgreen: Anonymka K

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16444 příspěvků 11.12.16 19:28
@alisekR píše:
Lepší přirovnání nemám :mrgreen: jelikož, ten cancour jsem nenašla, že by mi upadl, byl opravdu znatelnej, tak předpokládám, že se mi odšulil postupně :mrgreen: :mrgreen:

no mě se nejvíc líbí to spojení odšulil při sexu. Máš šikovného partnera :palec: :mrgreen:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 19:40
@Anonymní píše:
Dobrý podvečer holky, prosím o anonym je to pro mě intimní děkuji..
Jsem 12 dní po porodu, nastrihnuta..
Koukám se dolů zrcátkem a vstup do pochvy mi přijde takový víc vytahany… Zajímalo by mě zda se to ještě stáhne nebo to bude nafurt takové? Popřípadě co mám cvičit aby se to víc stáhlo pokud to vůbec půjde… Děkuji za rady.

tak to ji mas jako ja po porodu :mrgreen: mela jsem ji tak vytahanou a velkou jak kdyz tele zívne a manzel tam mohl dat obe dve ruce a zatleskat :mrgreen: vypadala jako rozkopnutej meloun nebo rozsekly medvedovo zada ale neboj se vlka nic :pankac: :pankac: po sestinedeli se vse zatahlo a je jako nova :mrgreen: :pankac: necvicila sem ani nic jinyho zatahla se mi po prvnim porodu a pak i po druhem a ani manzelovo lofas tam nekloktá :P

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16444 příspěvků 11.12.16 19:43
@JayLee píše:
tak to ji mas jako ja po porodu :mrgreen: mela jsem ji tak vytahanou a velkou jak kdyz tele zívne a manzel tam mohl dat obe dve ruce a zatleskat :mrgreen: vypadala jako rozkopnutej meloun nebo rozsekly medvedovo zada ale neboj se vlka nic :pankac: :pankac: po sestinedeli se vse zatahlo a je jako nova :mrgreen: :pankac: necvicila sem ani nic jinyho zatahla se mi po prvnim porodu a pak i po druhem a ani manzelovo lofas tam nekloktá :P
:mrgreen: co slovo to perla :mrgreen:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 19:43
@pe-terka píše: ** :mrgreen: co slovo to perla :mrgreen:

no tak popisuju jen realitu jak na tom moje frnda byla no :nevim: :mrgreen:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16444 příspěvků 11.12.16 19:45
@JayLee píše:
no tak popisuju jen realitu jak na tom moje frnda byla no :nevim: :mrgreen:

no však jo, zcela vyčerpávající popis :palec:…Naprosto bez příkras :palec: :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 20:09

Holky děkuji hned jsem klidnější :mrgreen: zakladatelka V.

alisekR
Kelišová 5169 příspěvků 11.12.16 22:04
@JayLee píše:
tak to ji mas jako ja po porodu :mrgreen: mela jsem ji tak vytahanou a velkou jak kdyz tele zívne a manzel tam mohl dat obe dve ruce a zatleskat :mrgreen: vypadala jako rozkopnutej meloun nebo rozsekly medvedovo zada ale neboj se vlka nic :pankac: :pankac: po sestinedeli se vse zatahlo a je jako nova :mrgreen: :pankac: necvicila sem ani nic jinyho zatahla se mi po prvnim porodu a pak i po druhem a ani manzelovo lofas tam nekloktá :P
:mrgreen: :mrgreen: syrová realita :mrgreen: :mrgreen:

Misana155
Nováček 2 příspěvky 17.04.18 08:30
"Roztahla"

Ahojte holky, mozna sem tenhle prispevek nepatri ale jelikoz jsem nic nenasla pisi sem. Tehotna nejsem ale s pritelem jsme se milovaly po 5 dnech a byla jsem strasne „vytahana“. Normalne jde vse citit, ale ted, jsem mela celkem problem rozpoznat v sobe dva prsty. S pritele jsme od te doby na noze, protoze si mysli, ze jsem ho podvedla :,( jenomze ja s nikym nespala a nedovedu si vysvetlit jak se muze zena dole roztahnout kdyz nesexovala ani nerodila. Nemate s tim nahodou nektera zkusenosti? Jestli se da pochva roztahnout i jinak? Od te doby jsme se milovaly uz dvakrat ale uz to bylo normalni jako vzdy, jenom si nedokazeme vysvetlit ten jeden den :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >